Datum: 10.10.2019

Titulek: KANČÍ rojení u Chlupáče !!!

KAMARÁDI KANCI, příští sobotu 19.10.2019 po zápase s Třebestovicema se odebereme do hospůdky U Chlupáče a sežereme již tradičně obětního KANCE !!! Pokud nám ho bohové lesa a lovu sešlou, dáme si gulášek, pár pivek a koralicek, zazpíváme chorály a kančí síla do nás vstoupí a do konce podzimu už nás nikdo neporazí !! Ani ustekany hafani z Kostomlat !! Kance zaplatíme tradičně napůl z Ateamem a byl bych moc rád,aby přišli všichni kdo drží palce kovanickemu fotbalu !! Kamarádi,jste srdečně zváni na gulášek a pěkně si to užijeme !!!!

Datum: 10.10.2019

Titulek: KANCI budou znovu řádit !!!

KAMARÁDI KANCI,tuto neděli zajizdime na další utkání do Vykane a všichni věříme ve 3 body !! Ale jak víme, žádný zápas se nevyhraje sám a soupeře nesmíme podcenit !!! Bude důležité,aby naše chlapce podpořilo i co nejvíce fans a vytvořilo i ve Vykani pro náš team domácí atmosféru !! Já se bohužel z účasti opět omlouvám,ale přísahám, že je to letos naposledy !!! Takže KANCI,hrrrr na ně a dejte jim aspoň bura, ať si vylepšíme skóre a posunem se tabulkou zase vzhůru na místa kam právem patříme !!!

Datum: 05.10.2019

Titulek: Omluvenka

Kamarádi KANCI,moc mě mrzí, že se nemohu zúčastnit příštích dvou zápasů,zrovna když je team tak krásně nadupanej a hraje jak z partesu ! Ale sliby rodině jsou skoro tak důležitý jako věrnost ke klubu a proto se musí také občas plnit ! Věřím, že moje nepřítomnost v kotli nebude vůbec znát a fanoušci pomohou k dalším bodům ! Pokud se chce někdo ujmout kančí kasy a udělat tipovacku, dejte vědět dnes do 8:30 hod.,pak odjíždím pryč.Samozrejme poskytnu i NÁŠ megafon ! Budu držet palce,a dejte prosím vědět sms,jak se vyvíjí dnešní utkání ! Díky moc a s heslem : KANCI KAMARADSTVIM ŽIJÍ A FOTBALEM VÍTĚZÍ se loučím a s Třebestovicema navidenou !!!

Datum: 05.10.2019

Titulek: Správní KANCI !

Kamarádi KANCI, pro takové zápasy,jako jsme odehráli v Kostelce je radost žít a fandit ! Všichni hráči makali nad 100 % a to je super sledovat ! Obdivuju i geniální tah trenérů s úmyslným vyloučením vlastního hráče ! Týmu to kupodivu pomohlo, všichni se zdravě nasrali jak ranenej kanec a Kostelka byla zahnána do kouta jak smečka vydesenejch lovících psů !!! Pepca s Petrem prostě vymysleli, že nejsnáze porazíme Kostelku v 10 ti a ono to vyšlo !!! Proti Tatcum začneme prý v devíti a do Vykane stačí když pojede 7 lidí + gólman a ten může bejt klidně plastová figurína,aby si Víta taky jeden víkend odpočinul !

Datum: 26.09.2019

Titulek: V Kostelce už to urvem !!!

Kamarádi KANCI ! Tuto sobotu zajizdime na derby utkání do Kostelky ! Doufám v hojnou účast všech KANCŮ ! Já pojedu s dědou autem a bojovou zástavu a buben samozřejmě beru ! Je potřeba naše chlapce výrazně podpořit a dohnat alespoň k bodíku !! Budou to mít těžké ale musíme už protrhnout šňůru smulovatych proher o gól a zastavit propad tabulkou !!! Těším se na Vás kamarádi a v sobotu Nazdar !!!

Datum: 20.09.2019

Titulek: Se Vsejanama to musíme urvat !!!

Kamarádi KANCI, zítra nás čeká další důležitý zápas se Vsejanama ! Jelikož jsem předevčírem ulehl se zánětem průdušek,nemohu se utkání zúčastnit.Presto věřím, že kotel bude bouřit a bude hnát naše chlapce ke třem bodům !!!

Titulek: KANCI kasa po Poděbradech

V NAŠÍ kančí kase se od minula nic nezměnilo a proto pouze připomínám, že momentálně máme 2.346 Kč !!!

Titulek: ZMĚNA !!! KANČÍ rojení

Kamarádi KANCI,na 28.9. jsme plánovali kančí pitku u Chlupáče,ale ze dvou důvodů budem asi nuceni termín přesunout na později ! Hlavní důvod je ten, že ve stejný den (28.9.2019),chce dělat náš kamarád Mára Štolator oslavu k narození synka a za druhé ,je zatím problém na rychlo sehnat levné kančí maso ! Proto myslím, že by bylo rozumnější posunout kančí hody třeba na 19.rijna po domácím zápase s Trebestovicema ?! Co vy na to kamarádi KANCI ???

Vložil: Babula

Titulek: Re: ZMĚNA !!! KANČÍ rojení

Ahoj Kančí kamarádi, ano termín máme 25 září a pokud se nám to narodí, plánuji udělat zapijení narození potomka. Jinak držte palce. Díky Štolator

Datum: 12.09.2019

Titulek: Vyloupime Poděbrady !

Kamarádi KANCI,tuto neděli zajizdime opět k venkovnímu zápasu, tentokrát do Poděbrad na Bohemii B.Opet soupeř, kterému se momentálně daří,ale my na ně umíme zahrát a proto věřím ve vyrovnaný zápas a velké drama se šťastným koncem pro nás ! Většina fanoušků pojede asi tradičně na kolech,ale já asi vezmu auto,abych mohl vzít buben a vlajku a dědu ! Jestli chce jet někdo se mnou,budu mít 2az 3 místa v autě volná! Připomínám, že výkop je už v 16:30 hod. a věřím v hojnou účast KANCŮ a tím pádem i v zisk tří bodů !!!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Mataj T.        4