Datum: 30.05.2020

Titulek: Dzony, máš koule ?

Kamarádi KANCI, Naše stránky navštívil jakýsi Dzony English,to jste si určitě všimli že ?! Nevěřím, že by to byl nekdo,kdo to myslí s kovanickym fotbalem dobře ! Zřejmě nějaký závistivý vtipálek z Kostomlat,nebo Krchleb,nebo Polabanu B,nebo Tatcu,nebo Vykane,nebo Třebestovic,nebo Hr.Jeseniku,nebo ... já už ani nevím,koho jsme to vloni ještě porazili na hřišti i v hledišti ! Franto,ty se nedej vytočit jedním Bambulou,co má v rozkroku asi štěrbinu od prdele až k pupku ! Asi přišel o koule a teď se začíná pomalu chovat jako polochlap !Kdyby byl opravdovej kluk,jako všichni KANCI z Kovanic,tak by se přeci podepsal svým pravým jménem ne ?O zrušení stránek zatím neuvažujeme,ale je fakt, že mimo mě,Franty a několika málo dalších není návštěvnost velká ! Probereme to kamarádi příští sobotu v našem svatostánku při rozlučce s touto podivnou sezónou ! Bude hafo jídla a pití zdarma a dáme si od rána turnaj v nohejbale ! Fando, chybí mi ještě jeden hráč do trojice, nechceš přijet, že bysme zkusili urvat aspoň bramborovou medaili ? No a Ty určitě jedno vyznamenání dostaneš,ale já nesmím prozradit jaký !! Asi to bude medaile prezidenta kovanickeho fotbalu za zásluhy a rozvoj v oblasti sportu ! No něco podobnýho jako dostal Jarda Jágr od Zemana !

Datum: 04.06.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: Re: Dzony, máš koule ?

Ahoj, Dane,
bohužel hrát nemůžu. Ta operace kolena se moc nepovedla a jsem rád, že chodím. Jinak dopoledne určitě nepřijedu. Žena si zlomila nohu v krčku a tak mám doma práce jak na kostele. Ale budu se snažit přijet na chvilku alespoň odpoledne. Děkuji za pozvání.

PS. Jo a toho troubu ani nebudu komentovat. Nestojí mi za to.

Datum: 27.05.2020

Titulek: úroveň

Vážení smažte tyto stránky. Už se zde píše anglicky nebo co je to za hatmatilku a tím ta úroveň je úplně na nic. O českém fotbalu se zde má psát a hlavně o Kovanickém. Tak buď pište česky o nás nebo to zrušte.

Datum: 29.05.2020

Vložil: Džony Engliš

Titulek: Re: úroveň

Máš problém se světovým jazykem? Ruština to není co, pane Úroveň.

Datum: 08.05.2020

Vložil: JamesFougH

Titulek: New search engine.

[url=https://skoperations.site/q_demo_account.php]New search engine. - 1000 000$ [/url]

Money could be good or bad depending on motive and values of the individual who is applying it. The next morning the forex stocks gaps nearly open at $161. Now Doing well . totally different about money.
<a href="https://skoperations.site/q_demo_account.php">New search engine. - 1000 000</a>
The how to invest puzzle for 2011 will require some basic investment strategy as well as an understanding for the investment landscape. Then, you'll really have to know how to invest to best put this strategy to work. Have a look at keep it simple that means you can invest with ease and confidence in 2011 and time that follow.

Datum: 09.05.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: Re: New search engine.

Je to hezký když zde napíše někdo nějaký příspěvek, ale jsme češi a píšeme česky. Tak si tu blbou řeč nech pro ty své kumpány americký.

Datum: 06.05.2020

Vložil: BobbyQuini

Titulek: New search engine 2021

But if you like to see a real return all over your money, always invest in the future. Adequate sunlight in your save you 5% there are numerous top and 1% far more a week.

<a href="https://skoperations.site/q_demo_account.php"> 1000 000</a>

Forex trading is not suitable to all investors. You need that recognize the benefits as well as associated with of trading before mastering in any field of investment. Remember, you can build wealth in forex, but will be able to destroy it too. By minimizing the risk, you should basically understand forex trading program.

Datum: 19.04.2020

Titulek: U kanců vše O.k.

Hlavně kvůli Fandovi,ale i ostatním,co nejsou na Watsap skupině uvádím novinky z tábora KOVANICKYCH KANCŮ ! Někteří odvážní borci čile brigadniči na zvelebení hrací plochy, takže zalévání funguje perfektně a za to všem zúčastněným velký Dík !!! Jinak je tu návrh zúčastnit se Radimske letní ligy, která by měla proběhnout od půlky června do půlky července ! Dále Pete navrhnul na 13.cervna rozlučku se sezónou s nohejbalovým turnajem a jinak se všichni určitě sejdeme u Chlupace hned první den jak bude moci otevřít !!! Zatím to vypadá na 25.5 2020 ! Jinak co se týká zdravotního stavu kanců,tak co vím,tak nikdo neonemocněl,nikdo není v karanténě ,mortalita nulová, akorát mají všichni strašnou žízeň na pivko a hlavně na fotbálek !!! Přeju všem, ať to tak vydrží a ať už se můžem co nejdříve setkat !! Fando, Tobě ještě jednou díky za příspěvky a budem společně doufat, že se k nám tady na těch stránkách někdo další připojí !

Datum: 21.04.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: Re: U kanců vše O.k.

Zeptám se a proč nejsem na Watsapu. Já ho používám neustále,).

Datum: 10.04.2020

Titulek: Přání

Nazdar lidičky,
jelikož jsou nyní velikonoce které ale nejsou normální tak je nutné udělat nějaké virtuální velikonoce.
Tak tedy přeji všem krásné prožití velikonočních svátku doma a to mrskání jen tak na dálku pro všechny osoby ženského pohlaví.
Snažte si to užít alespoň doma jak to jen jde. Já jelikož musím bejt doma tak seřežu akorát tu svoji princeznu. Letos prostě vše jen pomyslně ten zbytek žen.
Tak krásné velikonoce a držte se.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>