Datum: 26.10.2019

Vložil: Pete

Titulek: Re: Na Vítězné vlně

Kamaráde, začátek utkání je ve 14:30!!

Datum: 21.10.2019

Titulek: KANCI kasa po Trebestovicich

K zůstatku po zaplacení kance , který činil 746 Kč nám v sobotu přibylo 260 Kč od kamaráda Baggia, který uhodl přesný výsledek utkání 3:1 a stal se tak vítězem tipovacky ! Celou výhru věnoval do kančí kasy a my ti kamaráde KANČE děkujeme !! Stav NAŠÍ pokladny tedy momentálně činí 1.006 Kč

Datum: 21.10.2019

Titulek: KANCI pustoší okres !!!

Kamarádi KANCI !!! Tuto sobotu jsme dokázali, že Kovanice mají nejlepší kotel v přeboru a nechybí moc,abysme měli i nejlepší team !! Co se kolektivního výkonu týká,tak už nejlepší jsme ! Hrajeme podle hesla : Jeden za všechny, všichni za jednoho " a tak to má vypadat ! Děláte nám fanouškům chlapci velkou radost a jsme na Vás hrdí ! Příští neděli by bylo krásné přivézt 3 body z Polabanu a natáhnout naši šňůru vítězství na 5 zápasu ! Za fanoušky slibuju maximální podporu !!! Budeme tam jako doma !!!

Datum: 18.10.2019

Titulek: KANCI kasa před Trebestovicema

Od minuleho zůstatku 2.346 Kč musíme odečíst 1/2 nákladů na kančí hostiny, což činí 1.600 Kč ! Je to více než minule,ale kanec byl větší a uděláme proto dokonce tři !!! žranice ! Zítra gulášek,za čtrnáct dní pečený na zelenině a na třetí akci se domluvíme zítra !! Jídlo samozřejmě pro všechny hráče a fanoušky zdarma !

Datum: 18.10.2019

Titulek: Kotel musí bouřit !!!

Kamarádi KANCI ! Zítra nás čeká zápas s Třebestovicema a bylo by super, kdybychom po čtvrté v řadě zvítězili a posunuli se tabulkou zase vzhůru !! Budou chybět 3 hráči základní sestavy a určitě to bude velká bitva ! Proto je nutné,abysme jako fanoušci vytvořili pekelnou atmosféru a zastrašili soupeře a naopak vyhecovalo naše chlapce k maximálnímu výkonu !!! Bylo by škoda, kdybychom ztratili body doma zrovna v den,kdy budeme u Chlupáče pojídat obětního kance a radovat se ze života !!!

Datum: 10.10.2019

Titulek: KANČÍ rojení u Chlupáče !!!

KAMARÁDI KANCI, příští sobotu 19.10.2019 po zápase s Třebestovicema se odebereme do hospůdky U Chlupáče a sežereme již tradičně obětního KANCE !!! Pokud nám ho bohové lesa a lovu sešlou, dáme si gulášek, pár pivek a koralicek, zazpíváme chorály a kančí síla do nás vstoupí a do konce podzimu už nás nikdo neporazí !! Ani ustekany hafani z Kostomlat !! Kance zaplatíme tradičně napůl z Ateamem a byl bych moc rád,aby přišli všichni kdo drží palce kovanickemu fotbalu !! Kamarádi,jste srdečně zváni na gulášek a pěkně si to užijeme !!!!

Datum: 10.10.2019

Titulek: KANCI budou znovu řádit !!!

KAMARÁDI KANCI,tuto neděli zajizdime na další utkání do Vykane a všichni věříme ve 3 body !! Ale jak víme, žádný zápas se nevyhraje sám a soupeře nesmíme podcenit !!! Bude důležité,aby naše chlapce podpořilo i co nejvíce fans a vytvořilo i ve Vykani pro náš team domácí atmosféru !! Já se bohužel z účasti opět omlouvám,ale přísahám, že je to letos naposledy !!! Takže KANCI,hrrrr na ně a dejte jim aspoň bura, ať si vylepšíme skóre a posunem se tabulkou zase vzhůru na místa kam právem patříme !!!

Datum: 05.10.2019

Titulek: Omluvenka

Kamarádi KANCI,moc mě mrzí, že se nemohu zúčastnit příštích dvou zápasů,zrovna když je team tak krásně nadupanej a hraje jak z partesu ! Ale sliby rodině jsou skoro tak důležitý jako věrnost ke klubu a proto se musí také občas plnit ! Věřím, že moje nepřítomnost v kotli nebude vůbec znát a fanoušci pomohou k dalším bodům ! Pokud se chce někdo ujmout kančí kasy a udělat tipovacku, dejte vědět dnes do 8:30 hod.,pak odjíždím pryč.Samozrejme poskytnu i NÁŠ megafon ! Budu držet palce,a dejte prosím vědět sms,jak se vyvíjí dnešní utkání ! Díky moc a s heslem : KANCI KAMARADSTVIM ŽIJÍ A FOTBALEM VÍTĚZÍ se loučím a s Třebestovicema navidenou !!!

Datum: 05.10.2019

Titulek: Správní KANCI !

Kamarádi KANCI, pro takové zápasy,jako jsme odehráli v Kostelce je radost žít a fandit ! Všichni hráči makali nad 100 % a to je super sledovat ! Obdivuju i geniální tah trenérů s úmyslným vyloučením vlastního hráče ! Týmu to kupodivu pomohlo, všichni se zdravě nasrali jak ranenej kanec a Kostelka byla zahnána do kouta jak smečka vydesenejch lovících psů !!! Pepca s Petrem prostě vymysleli, že nejsnáze porazíme Kostelku v 10 ti a ono to vyšlo !!! Proti Tatcum začneme prý v devíti a do Vykane stačí když pojede 7 lidí + gólman a ten může bejt klidně plastová figurína,aby si Víta taky jeden víkend odpočinul !

Datum: 26.09.2019

Titulek: V Kostelce už to urvem !!!

Kamarádi KANCI ! Tuto sobotu zajizdime na derby utkání do Kostelky ! Doufám v hojnou účast všech KANCŮ ! Já pojedu s dědou autem a bojovou zástavu a buben samozřejmě beru ! Je potřeba naše chlapce výrazně podpořit a dohnat alespoň k bodíku !! Budou to mít těžké ale musíme už protrhnout šňůru smulovatych proher o gól a zastavit propad tabulkou !!! Těším se na Vás kamarádi a v sobotu Nazdar !!!