Kniha návštěv

Datum: 03.12.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Setkání pod stromečkem !

Kamarádi KANCI, minulý Čtvrtek jsme se " náhodně" setkali někteří na rozsvěcení vánočního stromečku ! Vše bylo krásné, naše dětičky zaspivali koledy, ohňostroj, svařené víno červené atd.Jelikoz byly ale zima,byl jsem nucen pod nátlakem některých kanců,ale hlavně kancic, věrných fanynek našeho klubu , zakoupit trochu toho lahodného moku z Karlových Varů ! Cena topiva 189 Kč . Doufám, že mi kamarádi KANCI nebudete mít za zlé,pokud tuto částku odečtu z naší kasy ! Chápu, že ti z KANCŮ, kteří nebyli na této akci byli ochuzeni,ale my vás čekali a čekali a čekali kdy dorazíte, až byla láhev prázdná.Vim, že láhev Becherovky není ideální investice do fanklubu,ale pro jednou, když budou ty Vánoce , nám prosím odpuste,vy co jste nebyli ! Konečný stav NAŠÍ pokladny tedy činí 617 Kč

Datum: 18.11.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Životospráva

V naprosté většině Italských a španělských klubů plát jedno pravidlo o tom, že hráčům je zakázáno 48 hod.pred mistrovským utkáním užívat si sexu !Je to dosti tvrdé,ale například v AS Řím si toto pravidlo nedovolil porušit ani playboj Francesco Totti ! Sám rozvěsil jako kapitán mužstva v kabině hesla jako např.: Nespí dva dny před zápasem se ženou, určitě je nastrčená od soupeře ! nebo : Každé číslo nad 2 přibližuje soupeře k naší bráně!

Datum: 18.11.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Zřejmě přejedení KANCI

Kamarádi KANCI, poslední zápas podzimu proti Přerovu se trochu nepovedl ! Příčinou bylo zrejme to, že někteří hráči nedodrželi před zápasem životosprávu ! Je-li výkop utkání ve 13:30 hod., nemůžu mít oběd ve 12 hod. a dát si husu s osmi knedlickama ! Dále si myslím, že prosoulozit celou páteční noc a sobotní dopoledne také není před zápasem ideální příprava ! Na některých obráncích bylo vidět, že nehrají svůj standard a jejich nohy jsou unavené ! Hlavním důvodem prohry ale bylo to, že Přerov byl prostě lepší a nekompromisně trestal naše chyby !

Datum: 18.11.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Kančí kasa po PODZIMU!

Kamarádi KANCI,k zůstatku z minula 566 Kč pripocitavame 240 Kč z tipovacky, která tentokrát neměla vítěze ! Kdo by také vsadil,že prohrajeme 0:5 ! Konečný stav NAŠÍ kasy po podzimu tedy činí 806 Kč !

Datum: 13.11.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Info k rozlučce a focení

Kamarádi KANCI, připomínám, že ihned po zápase s Přerovem proběhne opakovaně focení hráčů s fanoušky ! Všichni máte letos poslední možnost být na společné fotce,z které necháme udělat plakáty ! Jeden bude určitě viset v hospůdce u Chlupace,tak ať se můžete ještě za 30 let podívat u pivka, jaký jsme byli v roce 2019 krasavci ! Dále připomínám, že ihned po focení se odebereme do hasicarny k naší tradiční rozlučce ! Výborné pochoutky a lahodné pivko a další nápoje zajištěny ! Všichni kdo milují FK Kovanice srdečně zváni ! Chlapi platí 200 Kč + lahvinku kořalky, ženy a děti samozřejmě zdarma !! Těšíme se na Vás KAMARÁDI a probereme tu krásnou podzimní půlku sezóny a naplánujeme jak v budoucnu společnými silami posuneme NÁŠ klub zase o něco výš a blíže Lize mistrů ! Jak říká klasik: Jen malý klub má malých cílů ! A to rozhodně není náš případ.Myslim, že kolem druhé hodiny ranní v neděli už budeme mít na papíře přesný nákres stadionu, který nám bude zavidet i Sparta se Slavií ! S heslem : Žádná Slavie, žádná Sparta,MY jsme z Kovanic, KANČÍ PARTA !!! se loučím a v sobotu Hrrrrrr na Přerov !!!

Datum: 13.11.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Rozlučku si zkazit nenechame !!!

Kamarádi KANCI, naši chlapci na hřišti dokazují neskutečné věci, drží sérii 7 zápasu bez prohry a z toho ještě 6 vítězství ! Je to úžasná série, která nás vynesla už na 4.misto tabulky !!! V sobotu hrajeme od 13:30 hod. poslední zápas podzimu proti Přerovu a bylo by super,kdyby se naše série natáhla na číslo 8 !! K tomuto cíli může pomoci každý z nás svou účastí! Vytvoříme SUPER KOTEL, před kterým se Přerovu rozklepou kolena a naší hoši je rozpráší na kopytech ! Zbývá 12 ks petard na oslavu gólů, takže když jim dáme šest fiku,tak si u každého gólů bouchnem dvakrát !!! S pozdravem : KANCI KAMARADSTVIM ŽIJÍ A FOTBALEM VÍTĚZSTVÍ se loučím a v sobotu navidenou kamarádi !

Datum: 05.11.2019

Vložil: Sklena

Titulek: KANCI rozpráší rafany !!!

Kamarádi KANCI,tuto neděli od 14 hod.sehrajeme předposlední utkání podzimu v Kostomlatech !!! Zápasy s tímto soupeřem jsou vždy velmi vyhecovane,jak na hřišti,tak mezi fanoušky ! Proto apeluji na všechny kance: " Účast povinná,omluvenky se nepřijímají !!! Musíme ukázat ,kdo právem patří na třetí příčku tabulky OP !!! Hráčům věřím, že pokud se sejdeme v plné síle,tak určitě neprohrajem !! Trenéři určitě zvolí tu nejlepší taktiku a my fanoušci Vás pozeneme co nám hlasivky budou stačit !!! Starodávný zaklínací Indiánský rituál pro oslabení soupeře před bitvou provádím doma už od včerejška a dnes mi velký Manitou řekl, že to bude velké a slavné vítězství, pokud budem jednotní !!!

Datum: 11.11.2019

Vložil: Vilda

Titulek: Re: KANCI rozpráší rafany !!!

Tak vítězství klaplo i bez omluvenek, ale my co jsme byli přítomni, jsme si to náležitě užili. Děkuji všem za předvedený výkon

Datum: 05.11.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Opakování focení !!

Kamarádi KANCI ! Společná fotka že soboty je moc pěkná,ale jelikož chceme,aby nechyběli takové ikony klubu,jako třeba Zdenda Gajdoš,Kuny s Pajcou, kotelníci P.Krejcik,Tetos a další,tak jsme se rozhodli, že se bude focení opakovat po zápase s Přerovem !!! Ten den je rozlučka,tak by měl být na zápase každý !!! Plakáty se tím pádem nestihnou udělat do rozlučky,ale budou až k Vánocům pod stromeček !! Můžem nechat udělat pár kusů z prvního focení a pár kusů z druhého focení !!! Více pro zdar této akce už udělat nejde,tak je to na Vás kamarádi !

Datum: 03.11.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Kančí kasa po Louceni

Zůstatek z minula 836 Kč, odečteme 450 za PYRO,a dále 160 Kč za nákup baterií do megafonu. Naopak přičítáme 140 Kč z tipovacky, která tentokrát neměla vítěze, dále jsme dostali dar 100 Kč od Peta na PYRO a dále dar 100 Kč od kamaráda a legendy kovanickeho fotbalu Fandy Bláhy.Hosi pěkně děkujeme !!! Nakonec to tedy vychází , že momentálně máme v kase 566 Kč !!

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek

Okresní přebor

A mužstvo: 1.Rožďalovice 18:7 13
 2.Polaban B 15:7 12
 3.K.Lhota 13:5 11
 4.Všejany 9:7 8
 5.Třebestovice 12:13 7
 6.Loučeň 8.10 7
 7.KOVANICE 12:8 6
 8.B.Pdy. B 15:14 6
 9.Vykáň 12:16 6
10.Kostomlaty 10:12 5
11.Přerov 8:10 5
12.Předhradí 5:12 4
13.Tatce 6:14 3
14.H.Jeseník 10:18 2

 

Střelci:

Kukla P.               5

Mataj T.                3

Kubina O.            1

Černý J.               2

Jelínek J.             1

Gajdoš Z.             1

Hobort A.             1

             

 

 

St. přípravka:

 

1.Sadská    
2.Slovan Pdy.    
3.Drahelice    
4.Semice    
5.Poříčany    
6.Milovice    
7.Pátek    
8.KOVANICE    
9.Krchleby    
10.B.Pdy.    
     
     

 

Střelci: 

Šťastný               10

Kopecká             10

Skořepa              5

Blažek                 2

Pelant                 3

Hájek                  2

Šmejcký              1