Datum: 31.12.2019

Vložil: Franta bláha

Titulek: Přání

Ahoj chlapi abych nezapomněl přeji krásného a pohodového silvestra a v Novém roce hóóóóóóóóóóóóóóóóóóódně štěstíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí všem. Kdo má štěstíííííííííííí má vlastně všechno.

Datum: 05.01.2020

Titulek: Re: Přání

Franto,za všechny KANCE díky za Tvoje přání a i já bych se rád připojil a popřál všem fanouškům a hráčům a jejich rodinám hodně zdraví a štěstí v roce 2020 !!! A jelikož všechny teamy FK Kovanice na sobě makaji celou zimu včetně Vánočních svátků,tak jsem přesvědčen, že na jaře přijdou i velká vítězství na poli sportovním ! A i kdyby se náhodou nedařilo pořád vítězit ,tak všichni víme, že naší největší výhrou je super parta,radost z toho,jak nám funguje mladeznickej fotbal a dobrej pocit z vykonaný práce na zvelebení NAŠEHO SVATOSTÁNKU ! Práce na zavlažování a osvětlení se daří a to nás musí hrát u srdce !!! Díky všem a ať už je tu jaro a můžem se setkávat na hřišti a porážet soupeře a pak to probírat u pivka !!

Datum: 21.12.2019

Titulek: Důležité upozornění !

Kamarádi KANCI,pouze připomínám, že nedělní brigáda na zavlažování hřiště je již zítra od 9:00 hod. Předem děkuji za hojnou účast !!!

Datum: 19.12.2019

Titulek: Tradiční bendy + fotky

Kamarádi KANCI, tuto neděli 22.12.2019 se od 13:30 hod.kona tradiční zápas v bendy hokeji v našem svatostánku před stánkem na asfaltu ! Při této příležitosti dodělame pár drobností důležitých k zavlažování pažitu na hrací ploše, dále proběhne prodej fotek (kdo si ještě nevyzvedl ), dále proběhne pasování nových členů fanklubu a dále volná zábava s muzikou ( DJ SIOUX s megafonem )! Na závěr si poprejem krásné Vánoce a půjdem domů k rodinám ! S heslem KANCI KAMARADSTVIM ŽIJÍ a FOTBALEM VÍTĚZSTVÍ !!! se zatím loučím, mějte se fajn a hlavně KLÍDEK !!!

Datum: 08.12.2019

Titulek: Brigáda pokračuje ještě dnes !

Kamarádi KANCI, včera byla zahájena brigáda na hřišti za účelem osvětlení našeho svatostánku ! Účast byla celkem slušná (až 13 kanců ) , nálada výborná, udělal se velký kus práce a všem zúčastněným velký dík ! Nás starý psy moc potěšila účast mladasu(Ondra,Kuzda, Pedro Suchac,Luky Krejča ....)Jsme moc šťastný, že dorazili a dokázali, že jim na klubu opravdu záleží a my starý se nemusíme už o budoucnost klubu vůbec obávat ! Práce se udělalo hodně,ale je potřeba přijít ještě dnes od 8 hod. a vše dotáhnout do úspěšného konce,aby radost z dobře vykonané práce byla úplná ! Večer po brigádě proběhl ještě hokejový zápas na ZS v Nymburce a posezení na zimaku a poté v RZ a dále nevím... Prostě, včera to byl zahul a proto prosím: " Kdo máte ještě trochu sil, doražte dnes na hřiště, ať to dodělame !!! Díky KANCI !

Datum: 03.12.2019

Titulek: Brigáda +prodej fotek

Kamarádi KANCI,tuto sobotu 7.12.2019 proběhne v našem svatostánku brigáda na výkopové práce pro osvětlení hrací plochy ! Byl bych moc rád,kdyby i z řad fanoušků přišel někdo pomoci ! Jídlo a pití zajištěno, vezměte si z domova pouze lopatu a dobrou náladu a přijďte na 9 hod. na hřiště ! Předem děkuji za účast ! Na této akci proběhne i prodej fotek z našeho focení po zápasech s Loučení a Přerovem ! Nechal jsem udělat několik kusů navíc, takže budou k mání i pro členy fanklubu, kteří si nestihli předem zamluvit ! Cena velké fotky cca 45 Kč ! Vemte si tedy i pár kaček,pokud budete mít zájem! Zatím díky a těším se na Vás kamarádi v sobotu ! S heslem :"KAMARADSTVIM ŽIJÍ A FOTBALEM VÍTĚZSTVÍ " !!!!! se loučím .

Datum: 03.12.2019

Titulek: Setkání pod stromečkem !

Kamarádi KANCI, minulý Čtvrtek jsme se " náhodně" setkali někteří na rozsvěcení vánočního stromečku ! Vše bylo krásné, naše dětičky zaspivali koledy, ohňostroj, svařené víno červené atd.Jelikoz byly ale zima,byl jsem nucen pod nátlakem některých kanců,ale hlavně kancic, věrných fanynek našeho klubu , zakoupit trochu toho lahodného moku z Karlových Varů ! Cena topiva 189 Kč . Doufám, že mi kamarádi KANCI nebudete mít za zlé,pokud tuto částku odečtu z naší kasy ! Chápu, že ti z KANCŮ, kteří nebyli na této akci byli ochuzeni,ale my vás čekali a čekali a čekali kdy dorazíte, až byla láhev prázdná.Vim, že láhev Becherovky není ideální investice do fanklubu,ale pro jednou, když budou ty Vánoce , nám prosím odpuste,vy co jste nebyli ! Konečný stav NAŠÍ pokladny tedy činí 617 Kč

Titulek: Životospráva

V naprosté většině Italských a španělských klubů plát jedno pravidlo o tom, že hráčům je zakázáno 48 hod.pred mistrovským utkáním užívat si sexu !Je to dosti tvrdé,ale například v AS Řím si toto pravidlo nedovolil porušit ani playboj Francesco Totti ! Sám rozvěsil jako kapitán mužstva v kabině hesla jako např.: Nespí dva dny před zápasem se ženou, určitě je nastrčená od soupeře ! nebo : Každé číslo nad 2 přibližuje soupeře k naší bráně!

Titulek: Zřejmě přejedení KANCI

Kamarádi KANCI, poslední zápas podzimu proti Přerovu se trochu nepovedl ! Příčinou bylo zrejme to, že někteří hráči nedodrželi před zápasem životosprávu ! Je-li výkop utkání ve 13:30 hod., nemůžu mít oběd ve 12 hod. a dát si husu s osmi knedlickama ! Dále si myslím, že prosoulozit celou páteční noc a sobotní dopoledne také není před zápasem ideální příprava ! Na některých obráncích bylo vidět, že nehrají svůj standard a jejich nohy jsou unavené ! Hlavním důvodem prohry ale bylo to, že Přerov byl prostě lepší a nekompromisně trestal naše chyby !

Datum: 18.11.2019

Titulek: Kančí kasa po PODZIMU!

Kamarádi KANCI,k zůstatku z minula 566 Kč pripocitavame 240 Kč z tipovacky, která tentokrát neměla vítěze ! Kdo by také vsadil,že prohrajeme 0:5 ! Konečný stav NAŠÍ kasy po podzimu tedy činí 806 Kč !

6.Loučeň 8.10 7
12.Předhradí 5:12 4