Kniha návštěv

Datum: 03.11.2019

Vložil: Franta Bláha

Titulek: Parta která je jen v Kovanicích

2.11.2019 jsem se byl podívat na fotbal mého oblíbeného klubu. Musím říct, že fotbal byl neskutečně krásný, až na pana rozhodčího. Takoví lidi by píšťalku do huby neměli vůbec vzít. Bohužel. Dostalo se mi krásné přivítání, protože jsem tam delší dobu nemohl přijet. Posezení v krásné hospůdce u Chlupáče bylo famózní. Dobré jedlo i pití, prostě jak má být.
Ještě jednou všem moc díky.

Datum: 01.11.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Klubové symboly sebou !

Kamarádi KANCI, žádám Vás všechny,aby jste na sobotní zápas oblékli naše modré mikiny, trička s kancem, uvázali klubové šály a na hlavy nasadili modré a žluté kšiltovky ! Domluvím s Pavlínou focení ! Rád bych udělal velké foto hráčů společně s fanoušky, včetně dětí ! Nechám z té fotky potom udělat plakáty, které si budete moci pověsit doma na čestné místo ! Díky

Datum: 01.11.2019

Vložil: Franta Bláha

Titulek: Re: Klubové symboly sebou !

Jsem věrný čtenář těchto neskutečně krásných příspěvků od Sklenky. Jediné, co je škoda, že ho moc lidí nepodpoří zde na této stránce. A proto držím palce ať se to trochu změní.
Prostě Kovaničák , vždy Kovaničák.

Ať žijou Kanci

Datum: 01.11.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Re: Re: Klubové symboly sebou !

Fando díky a máš pravdu, i já bych byl rád za řádky od někoho dalšího ! P.S. přijeď zítra,zafandime, zazpíváme,pojime a propojené ...

Datum: 01.11.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Tu sérii udržíme !!!

Kamarádi KANCI,série našeho teamu pěti výher v řadě je famózní a my to společně v sobotu prodloužíme na číslo 6 !!!Jde o čtvrté místo v tabulce OP a proto věřím v plný kotel, který dožene naše chlapce opět k vítězství !! Opět jsem nakoupil nějaké to PYRO,ale mám obavy, že 9 ks delobuchu nám na oslavu každého gólů stačit do konce sezony nebude ?! Nevadí, hlavně ať to tam padá,kdyžtak ještě dokoupil ! Poslední věc je prosba na hráče . Nám kotelnikum by udělalo velkou radost,kdyby se stalo tradicí, že si střelec gólu přijde ke kotli s námi placnout.Urcite budem čekat na lajně u vohnovky s nataženou pravicí !!!

Datum: 30.10.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Velky díky Všem !!

Kamarádi KANCI , to co jsme předvedli na Polabanu byla nádhera ! Hráči bojovali na 200%, fanoušci podporovali team po celý zápas a vše dopadlo tak,jak muselo ! Fanoušků měli Kovanice bezmála 50 a to je na venkovní zápas super ! Jak hráči,tak fanoušci domácí úplně vymazali a právem zvítězili !! Největší radost mi udělal jeden starší fanoušek Polabanu, který mi řekl, že nám upřímně závidí naší partu a že bude asi jezdit na fotbal do Kovanic a že máme nejchytřejší mancaft a nejlepší fanoušky v přeboru ! Je to fakt super a teď hop na čtvrté místo před Loučeň !

Datum: 28.10.2019

Vložil: Sklena

Titulek: P.S.Kanci kasa po Polabanu

Jak všichni správně spočítali, momentálně máme v kase 836 Kč !!

Datum: 28.10.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Kančí kasa po Polabanu

Od zůstatku z minula 1.006 Kč musíme odečíst 370 Kč za nákup Pyro na Polaban a přičíst 200 Kč od kamaráda George , který se stal vítězem tipovacky a uhodl přesný výsledek 2:3 pro Kovanice na Polabanu !!! Kamaráde děkujeme,v sobotu dostaneš nejlepší porci z divočáka (asi to bude ocásek)

Datum: 28.10.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Krásná a pravdivá pohádka !

Je jeden klub v OP Nymburk,kde dýchá jeden za všechny a všichni za jednoho ! Jsou to opravdový kamarádi a je jedno, jestli někdo bohatší, nebo chudší, protože všichni vědí, že život je jen náhoda a jednou si dole jednou nahoře ! Ten team baví fanoušky a ty je za to milují a chodí je podporovat a slaví s nimi výhry i prohry ! Fandí mimina,manželky, žáci,dorostenci,snoubenky, babičky, dědové, veteráni, prostě všichni ! Jsem moc rád, že se moje rodiče rozhodli, když mi bylo 7 let přestěhovat se z Prahy na vesnici ! Poznal jsem tu kamarády Pepcu,Dandu,Miloně a spousty dalších,na který se můžu spolehnout ! A vo tom to je ....Jsem hrdý a šťastný, že jsem KANEC z Kovanic !

Datum: 26.10.2019

Vložil: Sklena

Titulek: KANČÍ příspěvky PODZIM 2019

Pro pořádek uvádím seznam kanců, kteří již zaplatili půlroční příspěvek 50 Kč !Jsou to : Krejčík Jan, Sklena, Aleš Jeník, George Skrdla, Dvořáková Pavlína,Tettinger Pavel, Krejčík Pavel, Pelé Pelant,Vilda Petr, Štolator Mára, Holík Petr a Dvořák Danda.Ostatni mají možnost zaplatit zítra na utkání,nebo jindy, nejdéle však do rozlučky 16.listopadu ! Všem díky !

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek

Okresní přebor

A mužstvo: 1.Rožďalovice 9:2 6
 2.K.Lhota 3:0 4
 3.Všejany 4:3 4
 4.KOVANICE 6:3 3
 5.Polaban B 7:5 3
 6.Kostomlaty 3.1 3
 7.B.Pdy. B 8:7 3
 8.Loučeň 4:4 3
 9.Třebestovice 5:6 3
10.Předhradí 3:6 3
11.Přerov 2:2 2
12.Vykáň 3:7 0
13.Tatce 1:6 0
14.H.Jeseník 1:7 0

 

Střelci:

Kukla P.               2

Mataj T.                3

Kubina O.            1

Černý J.               1

Jelínek J.             1

             

 

 

St. přípravka:

 

1.Sadská    
2.Slovan Pdy.    
3.Drahelice    
4.Semice    
5.Poříčany    
6.Milovice    
7.Pátek    
8.KOVANICE    
9.Krchleby    
10.B.Pdy.    
     
     

 

Střelci: 

Šťastný               8

Kopecká             8

Skořepa              4

Blažek                 2

Pelant                 3

Hájek                  1