Vložil: Franta Bláha

Titulek: Re: Klubové symboly sebou !

Jsem věrný čtenář těchto neskutečně krásných příspěvků od Sklenky. Jediné, co je škoda, že ho moc lidí nepodpoří zde na této stránce. A proto držím palce ať se to trochu změní.
Prostě Kovaničák , vždy Kovaničák.

Ať žijou Kanci

Datum: 01.11.2019

Titulek: Re: Re: Klubové symboly sebou !

Fando díky a máš pravdu, i já bych byl rád za řádky od někoho dalšího ! P.S. přijeď zítra,zafandime, zazpíváme,pojime a propojené ...

Datum: 01.11.2019

Titulek: Tu sérii udržíme !!!

Kamarádi KANCI,série našeho teamu pěti výher v řadě je famózní a my to společně v sobotu prodloužíme na číslo 6 !!!Jde o čtvrté místo v tabulce OP a proto věřím v plný kotel, který dožene naše chlapce opět k vítězství !! Opět jsem nakoupil nějaké to PYRO,ale mám obavy, že 9 ks delobuchu nám na oslavu každého gólů stačit do konce sezony nebude ?! Nevadí, hlavně ať to tam padá,kdyžtak ještě dokoupil ! Poslední věc je prosba na hráče . Nám kotelnikum by udělalo velkou radost,kdyby se stalo tradicí, že si střelec gólu přijde ke kotli s námi placnout.Urcite budem čekat na lajně u vohnovky s nataženou pravicí !!!

Datum: 30.10.2019

Titulek: Velky díky Všem !!

Kamarádi KANCI , to co jsme předvedli na Polabanu byla nádhera ! Hráči bojovali na 200%, fanoušci podporovali team po celý zápas a vše dopadlo tak,jak muselo ! Fanoušků měli Kovanice bezmála 50 a to je na venkovní zápas super ! Jak hráči,tak fanoušci domácí úplně vymazali a právem zvítězili !! Největší radost mi udělal jeden starší fanoušek Polabanu, který mi řekl, že nám upřímně závidí naší partu a že bude asi jezdit na fotbal do Kovanic a že máme nejchytřejší mancaft a nejlepší fanoušky v přeboru ! Je to fakt super a teď hop na čtvrté místo před Loučeň !

Titulek: P.S.Kanci kasa po Polabanu

Jak všichni správně spočítali, momentálně máme v kase 836 Kč !!

Titulek: Kančí kasa po Polabanu

Od zůstatku z minula 1.006 Kč musíme odečíst 370 Kč za nákup Pyro na Polaban a přičíst 200 Kč od kamaráda George , který se stal vítězem tipovacky a uhodl přesný výsledek 2:3 pro Kovanice na Polabanu !!! Kamaráde děkujeme,v sobotu dostaneš nejlepší porci z divočáka (asi to bude ocásek)

Datum: 28.10.2019

Titulek: Krásná a pravdivá pohádka !

Je jeden klub v OP Nymburk,kde dýchá jeden za všechny a všichni za jednoho ! Jsou to opravdový kamarádi a je jedno, jestli někdo bohatší, nebo chudší, protože všichni vědí, že život je jen náhoda a jednou si dole jednou nahoře ! Ten team baví fanoušky a ty je za to milují a chodí je podporovat a slaví s nimi výhry i prohry ! Fandí mimina,manželky, žáci,dorostenci,snoubenky, babičky, dědové, veteráni, prostě všichni ! Jsem moc rád, že se moje rodiče rozhodli, když mi bylo 7 let přestěhovat se z Prahy na vesnici ! Poznal jsem tu kamarády Pepcu,Dandu,Miloně a spousty dalších,na který se můžu spolehnout ! A vo tom to je ....Jsem hrdý a šťastný, že jsem KANEC z Kovanic !

Datum: 26.10.2019

Titulek: KANČÍ příspěvky PODZIM 2019

Pro pořádek uvádím seznam kanců, kteří již zaplatili půlroční příspěvek 50 Kč !Jsou to : Krejčík Jan, Sklena, Aleš Jeník, George Skrdla, Dvořáková Pavlína,Tettinger Pavel, Krejčík Pavel, Pelé Pelant,Vilda Petr, Štolator Mára, Holík Petr a Dvořák Danda.Ostatni mají možnost zaplatit zítra na utkání,nebo jindy, nejdéle však do rozlučky 16.listopadu ! Všem díky !

Datum: 26.10.2019

Titulek: Jsem blbej !

Kamarádi KANCI,omlouvám se za špatně uvedené časy k nedělnímu zápasu !! Jak mě Pete správně opravil, začátek utkání ve 14:30 hod.Odjezd KANCŮ od Cukrárny na kolech ve 13:45 hod.!!! Pete díky za upozornění !

Datum: 25.10.2019

Titulek: Na Vítězné vlně

Kamarádi KANCI ! Vyzivam Vás všechny k nejvyšší pohotovosti ! Na nedělní derby zápas na Polabanu musíme být v plné síle a pomocí chlapcům k udržení pětizápasové šňůry vítězství !! Za ULTRAS KANCE slibuju maximální podporu ! Připomínám, že v sobotu se mění čas a začátek utkání je už v 15:30 hod. Odjezd fans ve 14:45 hod. na kolech od Cukrárny, bývalé hospody v Kovanicich !!! S heslem : " KANCI KAMARADSTVIM ŽIJÍ a FOTBALEM VÍTĚZÍ !!! se loučím a v neděli si dejte k obědu syrový hovězí maso a pak hrrrr na ně !!!