Kniha návštěv

Datum: 27.05.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: úroveň

Vážení smažte tyto stránky. Už se zde píše anglicky nebo co je to za hatmatilku a tím ta úroveň je úplně na nic. O českém fotbalu se zde má psát a hlavně o Kovanickém. Tak buď pište česky o nás nebo to zrušte.

Datum: 19.04.2020

Vložil: Sklena

Titulek: U kanců vše O.k.

Hlavně kvůli Fandovi,ale i ostatním,co nejsou na Watsap skupině uvádím novinky z tábora KOVANICKYCH KANCŮ ! Někteří odvážní borci čile brigadniči na zvelebení hrací plochy, takže zalévání funguje perfektně a za to všem zúčastněným velký Dík !!! Jinak je tu návrh zúčastnit se Radimske letní ligy, která by měla proběhnout od půlky června do půlky července ! Dále Pete navrhnul na 13.cervna rozlučku se sezónou s nohejbalovým turnajem a jinak se všichni určitě sejdeme u Chlupace hned první den jak bude moci otevřít !!! Zatím to vypadá na 25.5 2020 ! Jinak co se týká zdravotního stavu kanců,tak co vím,tak nikdo neonemocněl,nikdo není v karanténě ,mortalita nulová, akorát mají všichni strašnou žízeň na pivko a hlavně na fotbálek !!! Přeju všem, ať to tak vydrží a ať už se můžem co nejdříve setkat !! Fando, Tobě ještě jednou díky za příspěvky a budem společně doufat, že se k nám tady na těch stránkách někdo další připojí !

Datum: 21.04.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: Re: U kanců vše O.k.

Zeptám se a proč nejsem na Watsapu. Já ho používám neustále,).

Datum: 10.04.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: Přání

Nazdar lidičky,
jelikož jsou nyní velikonoce které ale nejsou normální tak je nutné udělat nějaké virtuální velikonoce.
Tak tedy přeji všem krásné prožití velikonočních svátku doma a to mrskání jen tak na dálku pro všechny osoby ženského pohlaví.
Snažte si to užít alespoň doma jak to jen jde. Já jelikož musím bejt doma tak seřežu akorát tu svoji princeznu. Letos prostě vše jen pomyslně ten zbytek žen.
Tak krásné velikonoce a držte se.

Datum: 04.04.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: Zvědavej.

Nazdar Kovaničáci,
tak mě ten vir zavřel jako důchodce doma a já nemám žádné informace co se děje v Kovanicích a na hřišti. Čekal jsem a dal i sem vyzvu napsat nějaký blog, kterým by se prolomil ten boj s tím hrozným nic neděláním. No nyní po pár dnech vidím, že se moc do psaní nehrnete. Není to škoda. Neříkejte, že nejste nasraný, že nemůžete jít na fotbal nebo jen tak poklábosit. Jak jste na tom z rouškama. Máte vše co potřebujete. Mám takovej nápad. Kdyby někdo něco potřeboval zařídit, dovést oběd nebo já nevím co tak klidně dejte vědět. Já to pro vás udělám. Noooo správně bych měl sedět doma na prdeli, abych náhodou potom neumřel, ale stejně už mi toho času moc nezbývá a tak bych alespoň cítil, že jsem pro kamarády něco udělal.
No a prosím začněte psát co u každého Kovaničáka je nového.
Tak teda čus jak autobus

Datum: 29.03.2020

Vložil: Sklena

Titulek: Fando díky !

Tímto Ti Franto děkuju za příspěvky na zdejších stránkách a jsem moc rád, že tu taky napíše někdo jinej, než ten vypitej Sklena,co se chce tady zviditelnit ?!

Datum: 30.03.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: Re: Fando díky !

Ahoj lidičky nažhavený na Kovanický fotbal.
Já prožívám snad největší muka za svůj život. Vždy když se začne probouzet příroda, vše začíná vonět, travička se začíná zelenat tak mě mé nohy začínají běhat samy od sebe. Ale letos jen virtuálně. Po té operaci kolena to prostě nejde a já při pokusu o běh prostě kulhám. Ale to neznamená, že bych si fotbálek nedal. A věřím, že až pomine ten blázinec s koronavirem tak si na podzim kopnu. Nyní je fakt přednější to zdraví a chce to vydržet být prostě doma. Já mám třeba velký štěstí, že mám od baráku cca 200 m les, a tak jak to jen jde vyrážím s moji princeznou na 2 hodinové procházky. No a pak na zahradě začíná být práce nad hlavu. Takže mě ten čas utíká pořád nějak moc rychle.
Vím, že psát je nuda, ale kluci pojďme udělat takovou výzvu. Každý Kovaničák co miluje fotbal zde napíše alespoň pozdrav 1x za týden. To přece umíme. Vždyť v téhle době má každý telefón před očima neustále. A psát se dá o čemkoli. Jak kdo žije, co měl dobrého k obědu. Nebo co chlapi doma vaří. Těch témat je neskutečné množství. Je nutné ty vazby mezi lidmi udržovat alespoň na dálku. No jak se vše vrátí do normálu tak to sezení na hřišti nebo u Chlupáče bude o to příjemnější.
Už se fakt moc těším. Letos mi bude 70 a tak jsem si myslel, že si i zahraju fotbal doopravdy. Doufám, že se mi to nějak podaří když budu alespoň trochu zdráv.
A co vy . Naschvál kdo napíše další. Nečtěte jen a pište. Uvidíte, že je to bezva odreagování od nynějších starostí.
Každému přeji hóóóóóóóóódně štěstíííííííííííííííííííííííííí

Datum: 29.03.2020

Vložil: Sklena

Titulek: . .. hlavně nesmí býti smutno !

Kamarádi KANCI,na nás všechny, kteří se točíme kolem kovanickeho fotbalu zřejmě také trošičku dopadá ta divná nálada z toho pojebanyho víru ! Je to logický,všichni máme starost o své rodiny a kamarády ! Proto,aby jsme je ochránily, musíme si dát pauzu a nějaký čas zapomenout na to, co je naším zivotabudicem a to setkávání se na fotbale s kamarády ! Několik dní už přemýšlím o tom,jak to udělat,aby jsme si pokecali o fotbale a dalších věcech co nás baví a dobíjí,ale virtuální hřiště a virtuální hospůdka u Chlupace by asi stejně nebylo to pravý vorechovy ?! Nezbývá tedy, než to vydržet a věřit, že to co nejdříve skončí ! Asi to tak musí být a o to víc si pak budem vážit toho,jak je to pěkný,jen tak si posedět v klidku po zápase u pivka ! Pokud by měl někdo nápad,jak všechny rozesmát a přivézt na lepší myšlenky,tak to bude pro mě ten největší frajer ! Já na zprávy koukám už jen jednou denně a jinak si pouštím Izera, Mládka,Kaisera s Lábusem,Pitkina a podobný kousky,u kterých se člověk zasměje a na chvíli alespoň zapomene na ty nepříjemný okolnosti ! Ještě jednou zdravím všechny Kance, všem hlavně to zdravíčko a až bude po všem,tak koupíme zase obětního kance a řádně zapijem to,jak jsme to my i naši blízcí zdárně překonali !!!

Datum: 25.03.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: Tunel a na konci světlo.

Zdravím všechny Kovaničáky. Je to špatné období, ale věřím, že vše se v dobré obrátí. Vím, že každý odpovědný hráč si trénuje doma jak jen může. Vím a ani to není možné aby se byl schopen připravit co nejlépe, ale je to pořád lepší než nic nedělat. Já fotbal už hrát nemůžu, ale stejně se snažím alespoň cvičit jak to jen jde. Mám rotoped, pak takovej ten orbitrek na šlapaní, dělám kliky a chodím do lesa načerpat sílu a hlavně energii. Hrozně dobře mi dělá v lese objímat stromy. Některé mají fakt hodně energie a já ji nějak cítím. Je to úžasný, přijít z lesa a cítit se takovej silnej. Nemužeme ven a tak alespoň něco. Přeju všem hodně štěstí na zvládáni té situace která nás postihla. Vidím v tom tunelu na konci světlo které posílám všem kteří milují fotbal a vůbec všechny Kovaničáky. Uvidíte, že se vše vrátí do normálu a zase bude křiku a napětí na fotbalových stadionech. Tak ještě jednou hóóóóóóóóóóóóóódně štěstííííííííííííííííííííííííííííí, kdo má štěstí má vlastně všechno.

Datum: 13.03.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: fotbal

Nazdar mládenci, tak nám ten fotbal zrušili. Koronavirus je svině, ale nedá se nic dělat. Zdraví je přednější. Jsem zvědavej kdy to zruší. Ale dle zdrojů možná až v květnu. Tak alespoň trénujte aby byla kondice.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

III.Třída

A mužstvo: 1.Krchleby 73:17 34
 2.Křinec 45:15 31
 3.Všechlapy 39:20 29
 4.Ostrá B 41:21 29
 5.KOVANICE 21:18 16
 6.K.Zboží 26:64 12
 7.Mcely 16:56 7
 8.Budiměřice  8:58 6

        

Střelci:    

KUKLA P.         11

TRÉGL D.         1 

GAJDOŠ Z.      1

KREJČÍK M.     1

JELÍNEK J.       2

HOBORT A.      1

KUBINA O.        3

MATAJ T.           1

 

 

 

 

Ml. žáci :

 

1.M.Králové 75:3 21
2.Pátek 47:12 15
3.Louč./Luš. 29:13 14
4.Sokoleč 27:23 13
5.Rožďalovice 24:42 7
6.Opoč./Vele. 17:60 6
7.KOVANICE 13:38 5
8.Budim./Bobni. 2:43 0

 

Střelci: 

 

Pelant M.       1

Šmejcký J.     1

Blažek J.        1

Šťastný Š.     1

Skořepa J.     1