klubové barvy : žlutá a modrá

 

znak klubu

 

předseda klubu : Dvořák Daniel

                                      tel.739 005069

 

sekretář klubu : Komárek Martin

                                      tel.724 702334   email : Fcmar@seznam.cz

 

pokladník : Soukal František

                                      tel.607 559292    email : frantisek.soukal@seznam.cz

 

členové výboru : Černý Josef

                                         email : cerny.josifek@seznam.cz

                              Krejčík Martin

                                      tel.606 089078   email : MartinKrejcik@seznam.cz

                         Kout Lukáš

                                     tel.603 573254    email : kout.lukas@centrum.cz

                         Soukal Jakub

                                     tel.728 447820    email : Jakubsoukal@seznam.cz

                           

 

 

trenér A týmu : Černý Josef a Kout Lukáš

                                                                  tel.603 573254

trenér přípravky : Král Pavel

                                       tel.737 360756

vedoucí gardy : Černý Josef

                                       email : cerny.josifek@seznam.cz

                         

Kontaktujte nás

Okresní přebor

A mužstvo:



 1.Slovan Pdy. 46:8 43
 2.Jíkev 75:34 33
 3.Kostomlaty 39:25 32
 4.Kněžice 42:29 29
 5.Všejany 39:25 27
 6.B.Pdy. B 33:28 23
 7.Rožďalovice 31:32 23
 8.KOVANICE 24:36 21
 9.Seletice 21:24 19
10.K.Lhota 38:53 15
11.Semice B 29:45 15
12.Přerov 18:41 14
13.H.Jeseník 22:50 14
14.Opočnice 23:50 8

 

Střelci:

Kukla P.                    4 

Kubina O.                5

Král J.                      3

Suchý P.                   1

Černý J.                   2

Gajdoš Z.                 2

Vagenknecht M.      2

Vanický J.                1

Fiferna P.                 1

Hobort A.                 1

Krejčík M.                1

vlastní                      1

 

 

Ml. přípravka:

 

1.Polaban    
2.KOVANICE    
3.Pátek    
4.Straky    
5.Sadská    
6.Poříčany m    
7.Ostrá    
8.Loučeň    
9.B.Pdy. 10    
10.Rožďalovice    
11.K.Lhota    
     

 

Střelci:

 

Kopecká B.         5

Šťastný               4

Blažek                 2

Skořepa              1

Jáchym               1

Šmejcký              1

Hamtil                  1