Kniha návštěv

Datum: 13.08.2020

Vložil: Sklena

Titulek: Nová sezóna začíná

Kamarádi KANCI,v neděli 17.8.2020 hrajeme poslední pratelak s Plananama od 17 hod. v Našem Svatostánku ! Kanci vybírají 50 Kč příspěvek na podzimní náklady ! První zaplatil Krejčík Jan přezdívaný letos Chozé ! Druhý zaplatil Sklena,tedy já, třetí pokladnice Pavlínka Dvořáková, čtvrtý Ondra Hampl ( Monty ), pátý Románek Noll(Robocop ) !

Datum: 14.08.2020

Vložil: Pavla

Titulek: Re: Nová sezóna začíná

Ahojky kamarádi kanci, ještě podzimní příspěvek zaplatil Aleš Jeník

Datum: 30.05.2020

Vložil: Sklena

Titulek: Dzony, máš koule ?

Kamarádi KANCI, Naše stránky navštívil jakýsi Dzony English,to jste si určitě všimli že ?! Nevěřím, že by to byl nekdo,kdo to myslí s kovanickym fotbalem dobře ! Zřejmě nějaký závistivý vtipálek z Kostomlat,nebo Krchleb,nebo Polabanu B,nebo Tatcu,nebo Vykane,nebo Třebestovic,nebo Hr.Jeseniku,nebo ... já už ani nevím,koho jsme to vloni ještě porazili na hřišti i v hledišti ! Franto,ty se nedej vytočit jedním Bambulou,co má v rozkroku asi štěrbinu od prdele až k pupku ! Asi přišel o koule a teď se začíná pomalu chovat jako polochlap !Kdyby byl opravdovej kluk,jako všichni KANCI z Kovanic,tak by se přeci podepsal svým pravým jménem ne ?O zrušení stránek zatím neuvažujeme,ale je fakt, že mimo mě,Franty a několika málo dalších není návštěvnost velká ! Probereme to kamarádi příští sobotu v našem svatostánku při rozlučce s touto podivnou sezónou ! Bude hafo jídla a pití zdarma a dáme si od rána turnaj v nohejbale ! Fando, chybí mi ještě jeden hráč do trojice, nechceš přijet, že bysme zkusili urvat aspoň bramborovou medaili ? No a Ty určitě jedno vyznamenání dostaneš,ale já nesmím prozradit jaký !! Asi to bude medaile prezidenta kovanickeho fotbalu za zásluhy a rozvoj v oblasti sportu ! No něco podobnýho jako dostal Jarda Jágr od Zemana !

Datum: 04.06.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: Re: Dzony, máš koule ?

Ahoj, Dane,
bohužel hrát nemůžu. Ta operace kolena se moc nepovedla a jsem rád, že chodím. Jinak dopoledne určitě nepřijedu. Žena si zlomila nohu v krčku a tak mám doma práce jak na kostele. Ale budu se snažit přijet na chvilku alespoň odpoledne. Děkuji za pozvání.

PS. Jo a toho troubu ani nebudu komentovat. Nestojí mi za to.

Datum: 27.05.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: úroveň

Vážení smažte tyto stránky. Už se zde píše anglicky nebo co je to za hatmatilku a tím ta úroveň je úplně na nic. O českém fotbalu se zde má psát a hlavně o Kovanickém. Tak buď pište česky o nás nebo to zrušte.

Datum: 19.04.2020

Vložil: Sklena

Titulek: U kanců vše O.k.

Hlavně kvůli Fandovi,ale i ostatním,co nejsou na Watsap skupině uvádím novinky z tábora KOVANICKYCH KANCŮ ! Někteří odvážní borci čile brigadniči na zvelebení hrací plochy, takže zalévání funguje perfektně a za to všem zúčastněným velký Dík !!! Jinak je tu návrh zúčastnit se Radimske letní ligy, která by měla proběhnout od půlky června do půlky července ! Dále Pete navrhnul na 13.cervna rozlučku se sezónou s nohejbalovým turnajem a jinak se všichni určitě sejdeme u Chlupace hned první den jak bude moci otevřít !!! Zatím to vypadá na 25.5 2020 ! Jinak co se týká zdravotního stavu kanců,tak co vím,tak nikdo neonemocněl,nikdo není v karanténě ,mortalita nulová, akorát mají všichni strašnou žízeň na pivko a hlavně na fotbálek !!! Přeju všem, ať to tak vydrží a ať už se můžem co nejdříve setkat !! Fando, Tobě ještě jednou díky za příspěvky a budem společně doufat, že se k nám tady na těch stránkách někdo další připojí !

Datum: 21.04.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: Re: U kanců vše O.k.

Zeptám se a proč nejsem na Watsapu. Já ho používám neustále,).

Datum: 10.04.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: Přání

Nazdar lidičky,
jelikož jsou nyní velikonoce které ale nejsou normální tak je nutné udělat nějaké virtuální velikonoce.
Tak tedy přeji všem krásné prožití velikonočních svátku doma a to mrskání jen tak na dálku pro všechny osoby ženského pohlaví.
Snažte si to užít alespoň doma jak to jen jde. Já jelikož musím bejt doma tak seřežu akorát tu svoji princeznu. Letos prostě vše jen pomyslně ten zbytek žen.
Tak krásné velikonoce a držte se.

Datum: 04.04.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: Zvědavej.

Nazdar Kovaničáci,
tak mě ten vir zavřel jako důchodce doma a já nemám žádné informace co se děje v Kovanicích a na hřišti. Čekal jsem a dal i sem vyzvu napsat nějaký blog, kterým by se prolomil ten boj s tím hrozným nic neděláním. No nyní po pár dnech vidím, že se moc do psaní nehrnete. Není to škoda. Neříkejte, že nejste nasraný, že nemůžete jít na fotbal nebo jen tak poklábosit. Jak jste na tom z rouškama. Máte vše co potřebujete. Mám takovej nápad. Kdyby někdo něco potřeboval zařídit, dovést oběd nebo já nevím co tak klidně dejte vědět. Já to pro vás udělám. Noooo správně bych měl sedět doma na prdeli, abych náhodou potom neumřel, ale stejně už mi toho času moc nezbývá a tak bych alespoň cítil, že jsem pro kamarády něco udělal.
No a prosím začněte psát co u každého Kovaničáka je nového.
Tak teda čus jak autobus

Datum: 29.03.2020

Vložil: Sklena

Titulek: Fando díky !

Tímto Ti Franto děkuju za příspěvky na zdejších stránkách a jsem moc rád, že tu taky napíše někdo jinej, než ten vypitej Sklena,co se chce tady zviditelnit ?!

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Okresní přebor

A mužstvo: 1.Rožďalovice 18:7 13
 2.Polaban B 15:7 12
 3.K.Lhota 13:5 11
 4.Všejany 9:7 8
 5.Třebestovice 12:13 7
 6.Loučeň 8.10 7
 7.KOVANICE 12:8 6
 8.B.Pdy. B 15:14 6
 9.Vykáň 12:16 6
10.Kostomlaty 10:12 5
11.Přerov 8:10 5
12.Předhradí 5:12 4
13.Tatce 6:14 3
14.H.Jeseník 10:18 2

 

Střelci:

Kukla P.               5

Mataj T.                3

Kubina O.            1

Černý J.               2

Jelínek J.             1

Gajdoš Z.             1

Hobort A.             1

             

 

 

St. přípravka:

 

1.Sadská    
2.Slovan Pdy.    
3.Drahelice    
4.Semice    
5.Poříčany    
6.Milovice    
7.Pátek    
8.KOVANICE    
9.Krchleby    
10.B.Pdy.    
     
     

 

Střelci: 

Šťastný               10

Kopecká             10

Skořepa              5

Blažek                 2

Pelant                 3

Hájek                  2

Šmejcký              1