Datum: 18.11.2019

Titulek: Kančí kasa po PODZIMU!

Kamarádi KANCI,k zůstatku z minula 566 Kč pripocitavame 240 Kč z tipovacky, která tentokrát neměla vítěze ! Kdo by také vsadil,že prohrajeme 0:5 ! Konečný stav NAŠÍ kasy po podzimu tedy činí 806 Kč !

Datum: 13.11.2019

Titulek: Info k rozlučce a focení

Kamarádi KANCI, připomínám, že ihned po zápase s Přerovem proběhne opakovaně focení hráčů s fanoušky ! Všichni máte letos poslední možnost být na společné fotce,z které necháme udělat plakáty ! Jeden bude určitě viset v hospůdce u Chlupace,tak ať se můžete ještě za 30 let podívat u pivka, jaký jsme byli v roce 2019 krasavci ! Dále připomínám, že ihned po focení se odebereme do hasicarny k naší tradiční rozlučce ! Výborné pochoutky a lahodné pivko a další nápoje zajištěny ! Všichni kdo milují FK Kovanice srdečně zváni ! Chlapi platí 200 Kč + lahvinku kořalky, ženy a děti samozřejmě zdarma !! Těšíme se na Vás KAMARÁDI a probereme tu krásnou podzimní půlku sezóny a naplánujeme jak v budoucnu společnými silami posuneme NÁŠ klub zase o něco výš a blíže Lize mistrů ! Jak říká klasik: Jen malý klub má malých cílů ! A to rozhodně není náš případ.Myslim, že kolem druhé hodiny ranní v neděli už budeme mít na papíře přesný nákres stadionu, který nám bude zavidet i Sparta se Slavií ! S heslem : Žádná Slavie, žádná Sparta,MY jsme z Kovanic, KANČÍ PARTA !!! se loučím a v sobotu Hrrrrrr na Přerov !!!

Datum: 13.11.2019

Titulek: Rozlučku si zkazit nenechame !!!

Kamarádi KANCI, naši chlapci na hřišti dokazují neskutečné věci, drží sérii 7 zápasu bez prohry a z toho ještě 6 vítězství ! Je to úžasná série, která nás vynesla už na 4.misto tabulky !!! V sobotu hrajeme od 13:30 hod. poslední zápas podzimu proti Přerovu a bylo by super,kdyby se naše série natáhla na číslo 8 !! K tomuto cíli může pomoci každý z nás svou účastí! Vytvoříme SUPER KOTEL, před kterým se Přerovu rozklepou kolena a naší hoši je rozpráší na kopytech ! Zbývá 12 ks petard na oslavu gólů, takže když jim dáme šest fiku,tak si u každého gólů bouchnem dvakrát !!! S pozdravem : KANCI KAMARADSTVIM ŽIJÍ A FOTBALEM VÍTĚZSTVÍ se loučím a v sobotu navidenou kamarádi !

Datum: 05.11.2019

Titulek: KANCI rozpráší rafany !!!

Kamarádi KANCI,tuto neděli od 14 hod.sehrajeme předposlední utkání podzimu v Kostomlatech !!! Zápasy s tímto soupeřem jsou vždy velmi vyhecovane,jak na hřišti,tak mezi fanoušky ! Proto apeluji na všechny kance: " Účast povinná,omluvenky se nepřijímají !!! Musíme ukázat ,kdo právem patří na třetí příčku tabulky OP !!! Hráčům věřím, že pokud se sejdeme v plné síle,tak určitě neprohrajem !! Trenéři určitě zvolí tu nejlepší taktiku a my fanoušci Vás pozeneme co nám hlasivky budou stačit !!! Starodávný zaklínací Indiánský rituál pro oslabení soupeře před bitvou provádím doma už od včerejška a dnes mi velký Manitou řekl, že to bude velké a slavné vítězství, pokud budem jednotní !!!

Datum: 11.11.2019

Vložil: Vilda

Titulek: Re: KANCI rozpráší rafany !!!

Tak vítězství klaplo i bez omluvenek, ale my co jsme byli přítomni, jsme si to náležitě užili. Děkuji všem za předvedený výkon

Datum: 05.11.2019

Titulek: Opakování focení !!

Kamarádi KANCI ! Společná fotka že soboty je moc pěkná,ale jelikož chceme,aby nechyběli takové ikony klubu,jako třeba Zdenda Gajdoš,Kuny s Pajcou, kotelníci P.Krejcik,Tetos a další,tak jsme se rozhodli, že se bude focení opakovat po zápase s Přerovem !!! Ten den je rozlučka,tak by měl být na zápase každý !!! Plakáty se tím pádem nestihnou udělat do rozlučky,ale budou až k Vánocům pod stromeček !! Můžem nechat udělat pár kusů z prvního focení a pár kusů z druhého focení !!! Více pro zdar této akce už udělat nejde,tak je to na Vás kamarádi !

Titulek: Kančí kasa po Louceni

Zůstatek z minula 836 Kč, odečteme 450 za PYRO,a dále 160 Kč za nákup baterií do megafonu. Naopak přičítáme 140 Kč z tipovacky, která tentokrát neměla vítěze, dále jsme dostali dar 100 Kč od Peta na PYRO a dále dar 100 Kč od kamaráda a legendy kovanickeho fotbalu Fandy Bláhy.Hosi pěkně děkujeme !!! Nakonec to tedy vychází , že momentálně máme v kase 566 Kč !!

Titulek: Velká škoda !

Kamarádi KANCI, utkání proti Loučení mělo vysokou úroveň, krásná bitva, naši chlapci opět dřeli jak koně, fanoušci fandili jako o život a je jen velká škoda, že se soupeři těsně před koncem podařilo vyrovnat . K panu rozhodčímu se radši nebudu vyjadřovat, škoda slov ! Zakázat fanouškům použití megafonů je prostě absurdní a jeho vyhrožování ukončením a kontumaci je do nebe volající !!! Byl to prostě bambula ! Bod s Loučení je dobrej,z Kostomlat přivezeme 3 a bude....

Vložil: Franta Bláha

Titulek: Parta která je jen v Kovanicích

2.11.2019 jsem se byl podívat na fotbal mého oblíbeného klubu. Musím říct, že fotbal byl neskutečně krásný, až na pana rozhodčího. Takoví lidi by píšťalku do huby neměli vůbec vzít. Bohužel. Dostalo se mi krásné přivítání, protože jsem tam delší dobu nemohl přijet. Posezení v krásné hospůdce u Chlupáče bylo famózní. Dobré jedlo i pití, prostě jak má být.
Ještě jednou všem moc díky.

Datum: 01.11.2019

Titulek: Klubové symboly sebou !

Kamarádi KANCI, žádám Vás všechny,aby jste na sobotní zápas oblékli naše modré mikiny, trička s kancem, uvázali klubové šály a na hlavy nasadili modré a žluté kšiltovky ! Domluvím s Pavlínou focení ! Rád bych udělal velké foto hráčů společně s fanoušky, včetně dětí ! Nechám z té fotky potom udělat plakáty, které si budete moci pověsit doma na čestné místo ! Díky