Kniha návštěv

Datum: 29.03.2020

Vložil: Sklena

Titulek: Fando díky !

Tímto Ti Franto děkuju za příspěvky na zdejších stránkách a jsem moc rád, že tu taky napíše někdo jinej, než ten vypitej Sklena,co se chce tady zviditelnit ?!

Datum: 30.03.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: Re: Fando díky !

Ahoj lidičky nažhavený na Kovanický fotbal.
Já prožívám snad největší muka za svůj život. Vždy když se začne probouzet příroda, vše začíná vonět, travička se začíná zelenat tak mě mé nohy začínají běhat samy od sebe. Ale letos jen virtuálně. Po té operaci kolena to prostě nejde a já při pokusu o běh prostě kulhám. Ale to neznamená, že bych si fotbálek nedal. A věřím, že až pomine ten blázinec s koronavirem tak si na podzim kopnu. Nyní je fakt přednější to zdraví a chce to vydržet být prostě doma. Já mám třeba velký štěstí, že mám od baráku cca 200 m les, a tak jak to jen jde vyrážím s moji princeznou na 2 hodinové procházky. No a pak na zahradě začíná být práce nad hlavu. Takže mě ten čas utíká pořád nějak moc rychle.
Vím, že psát je nuda, ale kluci pojďme udělat takovou výzvu. Každý Kovaničák co miluje fotbal zde napíše alespoň pozdrav 1x za týden. To přece umíme. Vždyť v téhle době má každý telefón před očima neustále. A psát se dá o čemkoli. Jak kdo žije, co měl dobrého k obědu. Nebo co chlapi doma vaří. Těch témat je neskutečné množství. Je nutné ty vazby mezi lidmi udržovat alespoň na dálku. No jak se vše vrátí do normálu tak to sezení na hřišti nebo u Chlupáče bude o to příjemnější.
Už se fakt moc těším. Letos mi bude 70 a tak jsem si myslel, že si i zahraju fotbal doopravdy. Doufám, že se mi to nějak podaří když budu alespoň trochu zdráv.
A co vy . Naschvál kdo napíše další. Nečtěte jen a pište. Uvidíte, že je to bezva odreagování od nynějších starostí.
Každému přeji hóóóóóóóóódně štěstíííííííííííííííííííííííííí

Datum: 29.03.2020

Vložil: Sklena

Titulek: . .. hlavně nesmí býti smutno !

Kamarádi KANCI,na nás všechny, kteří se točíme kolem kovanickeho fotbalu zřejmě také trošičku dopadá ta divná nálada z toho pojebanyho víru ! Je to logický,všichni máme starost o své rodiny a kamarády ! Proto,aby jsme je ochránily, musíme si dát pauzu a nějaký čas zapomenout na to, co je naším zivotabudicem a to setkávání se na fotbale s kamarády ! Několik dní už přemýšlím o tom,jak to udělat,aby jsme si pokecali o fotbale a dalších věcech co nás baví a dobíjí,ale virtuální hřiště a virtuální hospůdka u Chlupace by asi stejně nebylo to pravý vorechovy ?! Nezbývá tedy, než to vydržet a věřit, že to co nejdříve skončí ! Asi to tak musí být a o to víc si pak budem vážit toho,jak je to pěkný,jen tak si posedět v klidku po zápase u pivka ! Pokud by měl někdo nápad,jak všechny rozesmát a přivézt na lepší myšlenky,tak to bude pro mě ten největší frajer ! Já na zprávy koukám už jen jednou denně a jinak si pouštím Izera, Mládka,Kaisera s Lábusem,Pitkina a podobný kousky,u kterých se člověk zasměje a na chvíli alespoň zapomene na ty nepříjemný okolnosti ! Ještě jednou zdravím všechny Kance, všem hlavně to zdravíčko a až bude po všem,tak koupíme zase obětního kance a řádně zapijem to,jak jsme to my i naši blízcí zdárně překonali !!!

Datum: 25.03.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: Tunel a na konci světlo.

Zdravím všechny Kovaničáky. Je to špatné období, ale věřím, že vše se v dobré obrátí. Vím, že každý odpovědný hráč si trénuje doma jak jen může. Vím a ani to není možné aby se byl schopen připravit co nejlépe, ale je to pořád lepší než nic nedělat. Já fotbal už hrát nemůžu, ale stejně se snažím alespoň cvičit jak to jen jde. Mám rotoped, pak takovej ten orbitrek na šlapaní, dělám kliky a chodím do lesa načerpat sílu a hlavně energii. Hrozně dobře mi dělá v lese objímat stromy. Některé mají fakt hodně energie a já ji nějak cítím. Je to úžasný, přijít z lesa a cítit se takovej silnej. Nemužeme ven a tak alespoň něco. Přeju všem hodně štěstí na zvládáni té situace která nás postihla. Vidím v tom tunelu na konci světlo které posílám všem kteří milují fotbal a vůbec všechny Kovaničáky. Uvidíte, že se vše vrátí do normálu a zase bude křiku a napětí na fotbalových stadionech. Tak ještě jednou hóóóóóóóóóóóóóódně štěstííííííííííííííííííííííííííííí, kdo má štěstí má vlastně všechno.

Datum: 13.03.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: fotbal

Nazdar mládenci, tak nám ten fotbal zrušili. Koronavirus je svině, ale nedá se nic dělat. Zdraví je přednější. Jsem zvědavej kdy to zruší. Ale dle zdrojů možná až v květnu. Tak alespoň trénujte aby byla kondice.

Datum: 31.01.2020

Vložil: Sklena

Titulek: Budiž světlo !

Kamarádi KANCI, zítra,v sobotu 1.unora proběhne od 8 hod. na hřišti brigáda za účelem vztyčení sloupů osvětlení a následně připojení světel a slavnostnímu rozsvícení !! K tomu je zapotřebí minimálně 8 zdatných kanců,tak věřím,že se nás alespoň tolik sejde ! Tato akce je milníkem v historii klubu, protože si budeme moci chodit zavítat i potmě !! Vzpomínám na mladá léta,kdy jsme opojení penivym mokem čekali v noci na to, až vyleze pořádně Měsíc a dáme si bosou ligu na velké brány ! Bylo to moc pěkný a většinou jsme dohrávali za letního svítání,kdy byl pažit ideálně zvlhly ranní rosou a my byli příjemně unavení a na nějakej ten ukoplej palec,nebo bouli na čele po srážce se soupeřem nikdo nekoukal ! Byla to romantika,ale svět jde kupředu a my už nebudeme muset spoléhat na svit Měsíce,ale od soboty už si na noční bosou ligu normálně posvitime a budem to mydlit celou noc až do svítání !!! Moc se na noční matche těším a ať žijí FK Kovanice ! Jak říká klasik(myslím, že to byl sám Bůh Stvořitel ) " Budiž světlo " !!!

Datum: 31.12.2019

Vložil: Franta bláha

Titulek: Přání

Ahoj chlapi abych nezapomněl přeji krásného a pohodového silvestra a v Novém roce hóóóóóóóóóóóóóóóóóóódně štěstíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí všem. Kdo má štěstíííííííííííí má vlastně všechno.

Datum: 05.01.2020

Vložil: Sklena

Titulek: Re: Přání

Franto,za všechny KANCE díky za Tvoje přání a i já bych se rád připojil a popřál všem fanouškům a hráčům a jejich rodinám hodně zdraví a štěstí v roce 2020 !!! A jelikož všechny teamy FK Kovanice na sobě makaji celou zimu včetně Vánočních svátků,tak jsem přesvědčen, že na jaře přijdou i velká vítězství na poli sportovním ! A i kdyby se náhodou nedařilo pořád vítězit ,tak všichni víme, že naší největší výhrou je super parta,radost z toho,jak nám funguje mladeznickej fotbal a dobrej pocit z vykonaný práce na zvelebení NAŠEHO SVATOSTÁNKU ! Práce na zavlažování a osvětlení se daří a to nás musí hrát u srdce !!! Díky všem a ať už je tu jaro a můžem se setkávat na hřišti a porážet soupeře a pak to probírat u pivka !!

Datum: 21.12.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Důležité upozornění !

Kamarádi KANCI,pouze připomínám, že nedělní brigáda na zavlažování hřiště je již zítra od 9:00 hod. Předem děkuji za hojnou účast !!!

Datum: 19.12.2019

Vložil: Sklena

Titulek: Tradiční bendy + fotky

Kamarádi KANCI, tuto neděli 22.12.2019 se od 13:30 hod.kona tradiční zápas v bendy hokeji v našem svatostánku před stánkem na asfaltu ! Při této příležitosti dodělame pár drobností důležitých k zavlažování pažitu na hrací ploše, dále proběhne prodej fotek (kdo si ještě nevyzvedl ), dále proběhne pasování nových členů fanklubu a dále volná zábava s muzikou ( DJ SIOUX s megafonem )! Na závěr si poprejem krásné Vánoce a půjdem domů k rodinám ! S heslem KANCI KAMARADSTVIM ŽIJÍ a FOTBALEM VÍTĚZSTVÍ !!! se zatím loučím, mějte se fajn a hlavně KLÍDEK !!!

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Okresní přebor

A mužstvo: 1.Jíkev 66:19 39
 2.Všejany 42:16 32
 3.Loučeň 36:23 23
 4.Kostomlaty 35:24 23
 5.B.Pdy. B 35:28 22
 6.KOVANICE 26:24 22
 7.Přerov 25:24 19
 8.Třebestovice 32:36 18
 9.Rožďalovice 35:31 17
10.K.Lhota 38:38 16
11.H.Jeseník 21:35 14
12.Polaban B 27:36 13
13.Vykáň 16:53 6
14.Tatce 16:63 1

 

Střelci:

Mataj T.                  5

Král J.                    2

Fiferrna P.              5

Kukla P.                 9

Krejčík Mn.            3

Vanický J.              1

Vagenknecht M.    1

             

 

 

St. přípravka:

 

1.Sadská    
2.Slovan Pdy.    
3.Drahelice    
4.Semice    
5.Poříčany    
6.Litol    
7.Pátek    
8.KOVANICE    
9.Krchleby    
10.B.Pdy.    
11.Milovice    
     

 

Střelci: 

Kopecká      8

Rajmont       2

Skořepa       5

Šťastný        9

Hamtil          6

Blažek         2

Šmejcký      7

Pelant          6

Kropáček    2

Vilímek        1