FK  KOVANICE

Novinky

Výsledkový servis

Okresní přebor : Pátek - KOVANICE 3:0 K.Lhota - Všejany 4:1 Semice B - Běrunice 4:0 M.Králové - Loučeň 1:1 Přerov - Rožďalovice 0:1 B.Poděbrady B - Kostomlaty 2:3 Ostrá B - Hr. Jeseník 2:1   IV. Třída odd. A : Tatce - KOVANICE B 1:0 Hořátev - Sl. Poděbrady B 2:2 Poříčany B - Hradištko 2:3 K. Lhota B - Drahelice 2:0

Béčko také bez bodu

"B" mužstvo odehrálo zápas v Tatcích a proti výrazně mladšímu soupeři uhrálo dobrý výsledek. Smutné je že někteří hráči se na tento zápas vykašlali a tým odjel pouze s 11 hráči. Tatce - KOVANICE B 1:0 (1:0) sestava : Dvořák D. - Kopecký J., Zlámaný, Krejčík P., Drahovzal - Leden, Černý, Soukal, Jarmar - Kout, De Giorgi

Prohra v Pátku

Utkání s hodně kvalitním soupeřem odehrál náš "A" tým 4.10. na hřišti v Pátku.Hodně posílený tým Pátku začal utkání náporem a prvních 10 minut nám míč moc nepůjčil. Postupem času jsme se ale začali osmělovat i my a začali jsme hrozit z brejků. Ten nejnebezpečnější přišel 10 minut před koncem poločasu, ale Kuba Kollmann nedokázal míč dorazit do branky. Vcelku dobře odehraný poločas jsme si pokazili až ve 43. a 45. minutě, když jsme si nechali dát dva hloupé góly a to v podstatě rozhodlo celé utkání. Fyzicky náročné utkání pokračovalo i ve druhé půli, naše největší šanci v utkání přišla v 85.minutě když po rohovém kopu Martin Třešňák bohužel z malého vápna přestřelil. Třetí branku dali domácí z pokutového kopu po faulu Marka Stránského v 83.minutě. Před utkáním jsme věděli že jedeme hrát proti ambicióznímu a kvalitnímu soupeři, ale myslím že jsme vyloženě nepropadli a výsledek 3:0 je až moc krutý. Pro nás budou důležitější zápasy s jinými soupeři než je Pátek. Pátek -...

Sraz na utkání

V sobotu 4.10. je sraz hráčů "A" i "B" mužstva v 15.00 hodin v Kovanicích.

Nominace

Přátelé, protože v sobotu jedou oba týmy ven na svá mistrovská utkání, musíme udělat nominaci předem. S "A" týmem do Pátku pojedou : Mach, Krejčík M., Třešňák, Mataj, Stránský, Gajdoš, Leden, Kopecký R., Bureš, Trégl, Kollmann, Kukla, Kvasnička T., Černý J., pokud se někdo omluví pojede ještě Krátký J., popřípadě do branky Dvořák D.. Pokud někdo nemůžete, omluvte se včas !!!

Prohra mladší přípravky

V Milovicích to 1.10. bohužel nevyšlo ! Milovice - KOVANICE 6:5 (3:2) sestava : Pýcha - Král, Ferdinand, Černý, Šmejcký, Vilímek, Kaňkovský, Kopecká branky : Šmejcký 2, Vilímek, Král, Černý

Další vítězství starší přípravky

Další vítězství starší přípravky se zrodilo 29.9. doma proti poslednímu týmu tabulky. KOVANICE - Kostomlaty 7:0 (2:0) sestava : Pelant - Krejčík, Král, Červený, Pýcha, Černý, Ferdinand, Vilímek, Prejsek A., Kopecká branky : Král 3, Krejčík 2, Pýcha 2

Okresní přebor :  KOVANICE - Ostrá B 3:1 Rožďalovice - M. Králové 3:1 Všejany - Přerov 4:0 Loučeň - B. Poděbrady B 3:0 Běrunice - K. Lhota 2:3 Kostomlaty - Pátek 1:5 Hr. Jeseník - Semice B 3:1 IV. Třída odd. A : KOVANICE B - Hořátev 1:1 Drahelice - Poříčany B 3:3 Přerov - Tatce 0:0 Hradištko - Milčice 6:0 Slovan B - K. Lhota B 0:3

Derby nemá vítěze

"B" mužstvo přivítalo 28.9. na svém hřišti tým Hořátve. Po vítězství obou přípravek a "A" týmu završilo béčko úspěšný týden remízou 1:1 v prestižním derby.  KOVANICE B - Hořátev 1:1 (0:1) sestava : Mach - Drahovzal, Zlámaný, Soukal, Kopecký P. - Leden (46.Bureš), Dvořák P., Krátký, Jarmar (75.De Giorgi) - Kubina, Kulawiak (46.Stránský) branka : vlastní

První domácí vítězství

V šestém kole jsme na domácím hřišti přivítali B-tým Ostré. Soupeř se před zápasem nacházel na druhém místě tabulky, takže nás čekal velmi těžký zápas. A hned v první minutě nám hráči Ostré ukázali, že nám nedají nic zadarmo. Naštěstí jejich hráč ve 100% šanci překopl prázdnou branku !!! V následujících minutách se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale čistou gólovou šanci si nevytvořil ani jeden tým. Udeřilo až ve 25 minutě a k radosti domácích fanoušků se prosadil náš tým. Kuba Kollmann zatáhl míč po levém křídle a našel ve vápně Petra Kuklu, který se nemýlil a poslal náš tým do vedení. O pár minut později zdvojnásobil naše vedení Kuba Kollmann, když po přihlávce Tomáše Mataja nekompromisně prostřelil levačkou hostujícího golmana. Za chvíli mohlo být ještě veseleji, ale Marian Bureš ani Petr Kukla své šance neproměnili. A tak přišel trest na druhé straně. Centr O stré domácí brankař nedůrazně vyrazil před sebe a pro hostujícího hráče nebyl problém uklidit míč do odkryté...