FK  KOVANICE

Novinky

Co nás čeká

V sobotu 27.9. se pokusí "A" mužstvo letos poprvé urvat nějaký ten bod na domácím stadionu, ale soupeř bude opravdu zdatný, druhý tým tabulky Ostrá B. Utkání začíná v 16.30 hodin. Sraz všech hráčů je v 15.45 hodin.  V neděli 28.9. sehraje prestižní derby utkání doma "B" mužstvo proti týmu z Hořátve, výkop je také v 16.30 hodin. Sraz hráčů je v 15.45 hodin. V pondělí 29.9. hraje domácí utkání i starší přípravka, od 17.hodin proti týmu Kostomlat. Mladší přípravka pak ve středu 1.10. zajíždí na utkání do Milovic.

Vítězná mladší přípravka

24.9. sehrála skvělý zápas naše mladší přípravka, soupeřem jim byl dosud neporažený tým AFK Nymburk. V nervydrásajícím souboji, kdy se skóre přelévalo za strany na stranu dokázali naši malí borci svého soupeře udolat !!! KOVANICE - Afk Nymburk 7:5 (3:4) sestava : Pýcha - Král, Červený, Šmejcký, Černý, Ferdinand, Kaňkovský, Vilímek, Kopecká branky : Král 4, Červený 3

Gratulace

23.9. v 18. hodin přišel na svět další přírůstek do naší fotbalové rodiny DANIEL MATAJ ..... vážil 3100 gramů a měřil 48 cm. Celé rodině gratulujeme a přejeme hodně zdravíčka.

Starší přípravka

Třetí vítězství ze čtyř zápasů vybojovala starší přípravka 22.9. na hřišti v Milovicích. Milovice - KOVANICE 4:8 (2:5) sestava : Pelant - Krejčík, Stránský, Prejsek A., Pýcha, Král, Červený, Černý, Vilímek, Ferdinand branky : Krejčík 3, Král 2, Pýcha 2, Červený

Výsledkový servis

Okresní přebor : Semice B - KOVANICE 1:3 Kostelní Lhota - Hrubý Jeseník 2:1 Všejany - Rožďalovice 2:3 Přerov - Běrunice 2:2 B.Poděbrady B - Městec Králové 1:4 Ostrá B - Kostomlaty 6:0 Pátek - Loučeň 0:0   IV. Třída odd. A : Kostelní Lhota B - KOVANICE B 1:0 Milčice - Drahelice 3:1 Hořátev - Přerov B 2:2 Poříčany B - Slovan Poděbrady B 6:3

Prohra "B" mužstva

21.9. "B" mužstvo smolně prohrálo v Kostelní Lhotě, když dostalo gól až 8 minut před koncem. Kostelní Lhota B - KOVANICE B 1:0 (0:0) sestava : Mach - Kopecký P., Zlámaný, Krejčík P.(46.Soukal), Drahovzal (46.Jarmar) - Kvasnička T., Gajdoš, Kvasnička P., Dvořák P.(55.Leden) - Kubina (46.Kulawiak), Krátký (75.Kratochvíl J.)

Zasloužené vítězství

Kolotoč mistrovských utkání pokračoval 20.9. na hřišti v Semicích. Prvních 20 minut se nám příliš herně nepovedlo, soupeř byl aktivnější a už ve 4. minutě se dostával do šance, kterou ale svým faulem utnul Martin Třešňák a domácí se z pokutového kopu nemýlili. Další šance domácích z 15. minuty skončila na tyči a vypadalo to že ani ze Semic nepojedem s bodovým přídělem. Po 20 minutách hry se ale začal průběh hry otáčet, z nebe začaly padat provazy vody a pro nás to bylo jako když nás poleje  živá voda. V první příležitosti ještě Kuba Kollmann branku minul, ale když se ve 30. minutě protáhl do pokutového území, už nedal brankáři šanci a vyrovnal na 1:1. Ve 35.minutě poslal stejného hráče do další šance krásnou kolmicí David Trégl, ale brankář střelu z hranice 16ky chytil. Ve 40.minutě už pro nás bylo veseleji a po rohovém kopu si nasměroval hlavičku domácí hráč na svoji branku a přes lehkou teč Davida Trégla nás poslal do poločasového vedení 2:1. Stejně dobře jak jsme...

POZOR ZMĚNA !!!

Změna termínu utkání, do Semic nejedeme v neděli ale v SOBOTU. Utkání začíná v 16.30 hodin !!! Odjezd z Kovanic je v 15:15 hodin !!!

Mladší přípravka

Mladší přípravka si s chutí zastřílela 17.9. na Bohemii Poděbrady, a rozstřílela soupeře 18:0. Bohemia Poděbrady - KOVANICE 0:18 (0:11) sestava : Pýcha - Král, Červený, Ferdinand, Vilímek, Černý, Šmejcký, Kaňkovský branky : Král 5, Červený 5, Ferdinand 2, Černý 2, Šmejcký, Vilímek, Kaňkovský, Pýcha