FK  KOVANICE

Novinky

Nepovedené utkání

7.9. odehrálo "A" mužstvo ne příliš povedené utkání v Přerově nad Labem. Vstup do utkání se nám vůbec nepovedl a nemohli jsme se dostat do hry. Domácí byli důraznější, u všeho o krok dřív a zaslouženě nás přehrávali. Svoji převahu korunovali brankou ve 22. minutě utkání, když Tomáš Mataj netrefil balon a domácí útočník nikým neatakován pohodlně uklidil míč do branky. Po inkasované brance se naše hra o něco zlepšila, ale bohužel bez efektu. Na začátek druhé půle jsme dostali další facku, když se nám nepovedla rozehrávka a opět jsme inkasovali. Když už to vypadalo že se nadechneme k nějakému náporu, dostali jsme třetí gól. Snížení na konečných 3:1 přišlo až v 90.minutě z pokutového kopu, kdy se nemýlil Kuba Kollmann. Přerov n. L. - KOVANICE 3:1 (1:0) sestava : Dvořák D. - Krejčík M., Třešňák, Mataj, Stránský - Bureš, Kopecký R., Trégl (70.Krátký), Kvasnička T.(65. Kubina O.) - Kollmann, Leden branka : Kollmann z penalty žk : Stránský, Krejčík M.

Těsná prohra v Milčicích

V sobotu 6.9. Béčko statečně bojovalo v Milčicích. V prvním poločase měli navrch domácí a do šaten šli s dvoubrankovým náskokem. Nástup do druhé půle se našemu týmu také příliš nepovedl a hned v úvodu inkasoval potřetí. Potom už jsme začali vystrkovat růžky i my, když posila z "A" týmu Kuba Kollmann unikal domácím obráncům a byl sražen v pokutovém území, ale rozhodčí bohužel faul zřejmě nechtěl vidět. Ve dvacáté minutě jsme opět inkasovali a prohrávali již 4:0. Většina týmů by to už zabalila, ale naši borci zvedli hlavu k velkému náporu. V prvním samostatném úniku ještě Kuba Kollmann svoji šanci nedal, ale o 5 minut později už se nemýlil a snížil na 4:1. Za dalších 5 minut, po dalším překoplém balonu za obranu Kuba Kollmann snížil na rozdíl dvou branek. Stejný hráč za malou chvíli předložil tutovku Kubovi Krátkému, který ale netrefil odkrytou branku. V další příležitosti se objevil Ondra Kubina, ale tváří v tvář gólmanovi, pouze napálil míč do rukavic brankáře. Třetí...

Srazy a odjezdy

V sobotu 6.9. odjíždí Béčko na utkání do Milčic, odjezd hráčů a funkcionářů je v 16.hodin z Kovanic. V neděli odjíždí na své utkání i Áčko, odjezd z Kovanic je v 15.45 hodin, sraz v Přerově nejpozději v 16.15 hodin.

Změna tréninku

Od úterý 9.9. se posouvájí tréninky na 18.00 hodin.

Přípravky odčinili nepovedený víkend

V pondělí a ve středu dokonale napravili zpackaný víkend našich dospělých, obě naše přípravky ! Starší v pondělí zvítězila v deštivém počasí s týmem Ostré 6:0 a mladší zvítězila v přestřelce s týmem Strak B 14:9 . 1.9. starší přípravka : KOVANICE - Ostrá 6:0 (2:0) sestava : Pelant L. - Stránský, Krejčík K., Král A., Červený, Pýcha, Prejsek A., Ferdinand  branky : Krejčík 2, Král 2, Červený, Prejsek A. 3.9. mladší přípravka : KOVANICE - Straky B 14:9 (7:3)  sestava : Pýcha - Král A., Kaňkovský M., Černý F., Šmejcký V., Červený D., Ferdinand V., Vilímek J. branky : Král 4, Červený 4, Šmejcký 2, Černý 2, Kaňkovský, Ferdinand

Výsledkový servis

Okresní přebor : KOVANICE - Všejany 0:1 Rožďalovice - Pátek 0:3 Loučeň - K. Lhota 2:0 Hr.Jeseník - Běrunice 0:2 B.Poděbrady B - Ostrá B 0:3 M.Králové - Semice B 5:0 Kostomlaty - Přerov 0:1   IV.třída sk. A : Tatce - K.Lhota B 2:2 KOVANICE B - Hradištko 0:2 Přerov B - Milčice 3:2 Slovan Pdy. B - Drahelice 1:3

Ani béčko doma nevyhrálo

V neděli 31.8. odehrálo svoji domácí premiéru i "B" mužstvo a bohužel stejně jako áčko neuhrálo ani bod ani nevstřelilo branku. KOVANICE B - Hradištko 0:2 (0:0) sestava : Mach - Kopecký P., Šmejcký, Krejčík P., Drahovzal (46.Zlámaný) - Soukal (80.De Giorgi), Kvasnička P.(46.Jarmar), Leden (70.Kratochvíl J.), Kratochvíl T. - Kubina O., Krátký

Prohraná domácí premiéra

V sobotu 30.8. si odbylo naše "A" mužstvo domácí premiéru v okresním přeboru. Před zraky zhruba 220 diváků jsme ale bohužel nedokázali vstřelit branku. Utkání jsme začali stejně dobře z obrany jako minulý týden v Běrunicích, soupeře jsme nepouštěli do žádných akcí a dokázali jsme blokovat i střely na branku .... až na jednu z 20.minuty..... spíše střela z nouze ... bodlem a ještě přes nohu trefila tyč a zapadla do branky. Naši borci si dokázali vytvořit hned 3 brankové příležitosti, ale bohužel je nedokázali proměnit. Do druhé půle jsme vstoupili podobně, ale i další příležitosti brankou neskončili. Po 25 minutách jsme vsadili vše na útok a, Petr Kukla, dnes hrající stopera, se vysunul na hrot, později se posunul dopředu i  Zdenda Gajdoš, ale efekt to bohužel nepřineslo. Postupem času jsme byli stále nervóznější a vázla nám kombinace. Navíc soupeř podnikl několik brejkových akcí do naší otevřené obrany a dvakrát při nás stáli všichni svatí.  Nemyslím si že by jsme po...

Co nás čeká ?

V sobotu 30.8. od 17.hodin přivítá na našem stadionu A mužstvo tým Všejan, náš soupeř loni vyhrál 3.třídu o 5 bodů a nastřílel ve 24 utkáních 72 branek. Skvěle vstoupili i do okresního přeboru a porazili na domácím hřišti tým Kostomlat 3:0 před 196 diváky. Sraz hráčů je v 16.hodin na hřišti.  V neděli 31.8. odehraje B mužstvo svoje první domácí utkání proti týmu z Hradištka. Sraz hráčů je v 16.15 hodin. V pondělí 1.9. v první školní den zahájí svá mistrovská utkání i starší přípravka také doma od 17.hodin proti týmu Ostré.Sraz hráčů je v 16.30 hodin. Ve čtvrtek 3.9. také doma hraje i mladší přípravka od 17.hodin proti Strakům B. Sraz hráčů je v 16.30 hodin.