Těsná prohra v Milčicích

V sobotu 6.9. Béčko statečně bojovalo v Milčicích.

V prvním poločase měli navrch domácí a do šaten šli s dvoubrankovým náskokem. Nástup do druhé půle se našemu týmu také příliš nepovedl a hned v úvodu inkasoval potřetí. Potom už jsme začali vystrkovat růžky i my, když posila z "A" týmu Kuba Kollmann unikal domácím obráncům a byl sražen v pokutovém území, ale rozhodčí bohužel faul zřejmě nechtěl vidět. Ve dvacáté minutě jsme opět inkasovali a prohrávali již 4:0. Většina týmů by to už zabalila, ale naši borci zvedli hlavu k velkému náporu. V prvním samostatném úniku ještě Kuba Kollmann svoji šanci nedal, ale o 5 minut později už se nemýlil a snížil na 4:1. Za dalších 5 minut, po dalším překoplém balonu za obranu Kuba Kollmann snížil na rozdíl dvou branek. Stejný hráč za malou chvíli předložil tutovku Kubovi Krátkému, který ale netrefil odkrytou branku. V další příležitosti se objevil Ondra Kubina, ale tváří v tvář gólmanovi, pouze napálil míč do rukavic brankáře. Třetí branku vstřelil po centru Kuby Kollmanna hlavou Kuba Krátký až tři minuty před koncem. Po velkém náporu už bohužel nezbylo moc času na vyrovnání.

Milčice - KOVANICE B 4:3 (2:0)

sestava : Dvořák D. - Černý V.(30.Kratochvíl J.), Krejčík P., Soukal, Kopecký P. - Drahovzal, Dvořák P., Leden P.(46.Kollmann), Jarmar - Krátký, Kubina O.

branky : Kollmann 2, Krátký