FK  KOVANICE

Novinky

Béčko přivezlo bod

Naše "B" mužstvo uhrálo 18.10. cennou remízu na hřišti Přerova B. Přerov n. L. B - KOVANICE B 2:2 (1:0) sestava : Dvořák D. - Černý V., Zlámaný, Kvasnička T., Kopecký P. - Leden, Kratochvíl T., Kratochvíl J. (62.De Giorgi), Jarmar (46. Drahovzal) - Krátký, Kulawiak branky : Kulawiak, Zlámaný (pen.)

Den "blbec" v Městci

V neděli 19.10. jsme v Městci Králové museli postrádat hned čtveřici hráčů - Kukla, Krejčík, Kvasnička T. a Gajdoš. Tím však náš smolný den ještě zdaleka nekončil. Ve 12. minutě utkání musel bohužel po nepříjemném koňaru střídat Martin Třešňák. V prvním poločase byla hra vcelku vyrovnaná a oba týmy měli po dvou šancích, na naší straně to byl Kuba Kollman, který ale bohužel svůj nájezd neproměnil a poté přišla branka Davida Trégla, který se trefil hlavou, a jeho ligovou oslavu gólu nepochopitelně utnul praporek pomezního a hvizd rozhodčího, i někteří domácí se dosud diví !!! Mírná tlačenka pro domácí pokračovala i ve druhém poločase a za naše fauly létaly žluté karty vzduchem. V 52. minutě jsme si špatně pohlídali dlouhý aut do našeho pokutového území a prodloužená hlava našla zcela nekrytého hráče domácích, který pohodlně zasunul míč za záda Jirky Macha. Poté jsme po 10. minutách za sebou dostali dvě červené karty a to už bylo proti běhavým domácím nad naše síly něco s výsledkem...

Srazy na utkání

V sobotu 18.10. odjíždí "B" mužstvo na utkání do Přerova nad Labem, odjezd z Kovanic je v 14.30 hodin. V neděli odjíždí "A" tým do Městce Králové, odjezd z Kovanic je ve 14.15 hodin.

Mladší přípravka

Důležté utkání o zachování šance na první místo odehráli naši nejmenší borci 15.10. na Loučeni. Loučeň - KOVANICE 6:9 (2:4) sestava : Ferdinand - Král, Pýcha, Červený, Černý, Šmejcký, Vilímek, Kopecká branky : Král 6, Vilímek 2, Černý

Vysledkový servis

Okresní přebor : KOVANICE - B. Poděbrady B 3:0 Rožďalovice - Loučeň 0:0 Hr. Jeseník - Pátek 0:2 Běrunice - Ostrá B 2:0 Všejany - Semice B 3:2 Kostomlaty - M. Králové 3:5 Přerov - K. Lhota 0:2   IV.třída odd. A : Slovan B - Tatce 4:3 Hradištko - K. Lhota B 3:7 Milčice - Poříčany B 0:2 Drahelice - Hořátev 2:3

Tréninky

V úterý bude trénink na hřišti od 17.30 hodin a ve čtvrtek na umělé trávě v Nymburce od 19. hodin. V pondělí má trénink přípravka od 17. hodin.

Zasloužené domácí vítězství

V sobotu 11.10 jsme na domácím stadionu nastoupili k důležitému utkání proti tabulkově slabšímu Poděbradskému soupeři, ve kterém jsme potřebovali vybojovat cenné tři body. Již od začátku utkání bylo na našem týmu znát, že chce vybojovat kýžené tři body.  Větší část první poloviny jsme převážně útočili, ovšem potřebný gól stále nepřicházel. V 32. minutě musel střídat David Trégl, který nebyl po zdravotní stránce úplně fit. Na hřišti ho nahradil Marian Bureš a střídání to bylo opravdu povedené. Už po minutě na hřišti se Marian dostal k brankářem pouze vyražené střele a neomylnou střelou k tyči poslal náš tým do vedení. V začátku druhé půle byla asi nejlepší šanci střela Martina Ledena v 52. minutě, která skončila na břevnu. O další tři minuty už ale přišel druhý zásah, tentokrát Kuby Kollmanna, která již skončila v brance. Naštěstí pro nás se soupeř do nějaké výrazné šance nedostal, a pokud, tak to byla, pro v brance neomylného,...

Sobotní utkání

V sobotu nás čeká další mistrák prot týmu Bohemia Poděbrady B, výkop je v 16. hodin, sraz hráčů je v 15.15 hodin. Po utkání společně oslavíme přírůstky v našem týmu - Daniela Mataje a Adama Gajdoše.

Další kanonáda nejmenších

Další příděl dostal soupeř mladší přípravky. Tentokrát to odnesli Straky B. Straky B - KOVANICE 0:17 (0:5) sestava : Pýcha (Ferdinand) - Král, Ferdinand (Pýcha), Černý, Šmejcký, Kaňkovský, Vilímek, Kopecká branky : Král 5, Pýcha 4, Šmejcký 3, Černý 2, Vilímek 2, Ferdinand

Starší přípravka

V pondělí 6.10. odehrála strarší přípravka pikantní duel zejména ne trenérských pozicích, kde proti sobě nastoupili bratři Pavel a Petr Královi. Souboj vyzněl nerozhodně ! KOVANICE - Stratov 2:2 (1:1) sestava : Pelant - Krejčík, Stránský, Prejsek A., Pýcha, Král, Červený, Ferdinand, Černý, Vilímek, Šmejcký branky : Král 2