FK  KOVANICE

Novinky

Srazy na utkání

"A" mužstvo odjíždí v neděli do Kostomlat, odjezd ve 13. hodin z Kovanic. "B" mužstvo hraje doma proti Slovanu Poděbrady B, sraz na hřišti ve 13.30 hodin. Obě utkání mají stanovený výkop na 14. hodinu !

Mladší přípravka

Mladší přípravka 29.10. v bitvě o první místo bohužel neuspěla. Afk Nymburk - KOVANICE 8:4 (4:0) sestava : Pýcha - Král, Červený, Šmejcký, Černý, Kaňkovský, Vilímek, Ferdinand, Kopecká. branky : Král 4

Přípravka

Ve středu 29.10. jede mladší přípravka bojovat o první místo na Afk Nymburk. V pátek 31.10. hraje starší přípravka v Litoli o druhé místo. Začátky utkání jsou v v 16. hodin.

Trénink

Trénink už jenom ve čtvrtek od 19. hodin na "umělce".

Stará garda

V neděli 26.10. odehrála garda utkání s již tradičním soupeřem z Hořátve.  KOVANICE - Hořátev 1:1 (0:1) sestava : Mach - Dudek, Holánek, Černý V., Král J. - Chmel, Koutek, Černý J., Bureš - Holý, De Giorgi, Král P. branka : Černý J.

Výsledkový servis

Postřižinský přebor :  KOVANICE - Loučeň 2:1 Rožďalovice - Kostomlaty 8:0 K.Lhota - Semice B 6:2 H. Jeseník - M. Králové 2:0 Běrunice - B. Poděbrady B 4:0 Všejany - Pátek 0:5 Přerov - Ostrá B 2:1   IV. třída odd. A :  Milčice - Hořátev 1:1 Hradištko - Tatce 2:1 Slovan B - Přerov B 5:1 Poříčany B - K. Lhota B 2:3

Mladší přípravka 23.10. opět vyhrála, tentokrát to odnesl tým z Poděbrad. KOVANICE - B. Poděbrady 11:1 (4:0) sestava : Pýcha (Ferdinand) - Ferdinand (Pýcha), Král, Červený, Šmejcký, Kaňkovský, Černý, Vilímek, Kopecká branky : Král 4, Šmejcký 3, Černý, Červený, Kaňkovský, Pýcha

Utkání s lídrem tabulky

V sobotu 25.10 jsme na domacím hřišti přivítali zatím neporažený tým Loučeně. Z průběhu utkání jsme již od počátku měli velký respekt. Hned od začátku utkání měla Loučeň mírnou převahu, která trvala většinu prvního poločasu. Z pár střel, našteští pro nás, Loučeň žádný gól nestřelila a naopak i domácí tým mohl využít některou z brejkových situací. Ovšem ani to se nevydařilo a tak po prvním poločase byl stav 0:0 . V začátku druhé půlky jsme věděli, že přijde rychlý pokus o gól ze strany hostí. Bohužel pro nás už ve 49. minutě tým Loučeně skóroval střelou k tyči, na kterou ani naše brankářské eso nedosáhlo. Po změně skóre Loučeň poněkud povolila v tlaku a hra se vyrovnala. V 71. minutě za to byla potrestána střelou ze standartky, která propadla celým pokutovým územím a s odskokem zapadla do růžku soupeřovi branky. Vyrovnání jakoby Loučeň srazilo k zemi a my náhle věděli, že můžeme uhrát velmi slušný výsledek. Ovšem k našemu překvapení, to, co se stalo v 80. minutě,...

Sraz na utkání

V sobotu 25.10. přivítáme na našem stadionu první celek tabulky , tým Loučeně. Začátek utkání je už ve 14.30 hodin, a proto je sraz hráčů již v 13.45 hodin na hřišti. V neděli 26.10. přivítá také doma naše stará garda tým z Hořátve. Výkop je stanoven na 14. hodin, a sraz hráčů je ve 13.30 hodin. Přijďte povzbudit naše borce, určitě to budou potřebovat. Děkujeme.

Starší přípravka

Další vítězství starší přípravky přišlo 20.10. na domácím hřišti proti týmu Poříčan. KOVANICE - Poříčany 5:3 (2:1) sestava : Pelant - Krejčík, Stránský, Pýcha, Prejsek A., Král, Červený, Černý, Vilímek, Šmejcký, Ferdinand branky : Král 2, Krejčík, Červený, vlastní