FK  KOVANICE

Novinky

Poslední utkání

Poslední soutěžní utkání v roce 2014 odehrají hráči "A" mužstva  v sobotu 15.11. na domácím stadionu proti Hrubému Jeseníku od 13.30 hodin. Sraz hráčů je ve 12.45 hodin. Vemte si s sebou víc peněz kamarádi, budou se platit pokuty.

Pozvánka

Vážení fanoušci, sponzoři, hráči všech věkových kategorií, kteří hájí naše KOVANICKÉ barvy a vůbec všichni příznivci naší kopané, jste srdečně zváni na rozloučení se sezónou , které se koná v sobotu 15.11. na myslivně v Kovanicích od 16. hodin. Chystáme bohaté pohoštění, které samozřejmě něco stojí a na místě vás požádáme o malý příspěvek ( každý muž 200 kč + nějaká lahvinka něčeho ostřejšího). Těšíme se na Vás.

Garda

V neděli 9.11. odehrála své poslední letošní utkání i stará garda, a loučení to bylo vítězné. KOVANICE - K. Lhota 2:1 (1:0) sestava : Dvořák D. - Dudek, Krejčík P., Černý V., Drahovzal - Bureš, Herčík, Šnídl, Dvořák P. - Kout, Holý - Krejčík M., Leden P., De Giorgi, Černý J. branky : Holý (penalta), Dudek (životní trefa)

Výsledkový servis

Rožďalovice - KOVANICE 1:1 Běrunice - Loučeň 1:0 K. Lhota - Pátek 1:1 H. Jeseník - Kostomlaty 3:2 Všejany - M. Králové 0:2 Semice B - Ostrá B 3:2 Přerov - B. Poděbrady B 4:3

Bod z Rožďalovic před skvělou kulisou

9. listopadu náš tým společně s Kanci s fanklubu vyrazil autobusem, pod dozorem statného šoféra Vildy, k poslednímu venkovnímu zápasu podzimní sezóny.  Už při odjezdu z Kovanic nebylo v autobuse téměř volného místa, a to ještě další druzi přistoupili v Nymburce. Cesta samotná nám díky zábavě, v podání vrchního kance Meka, utekla rychle a celý fanklub už očekával začátek utkání. Utkání samotné začalo poněkud vlažněji a první šanci jsme viděli až ve 14. minutě, kdy Kukla mohl hlavou náš tým poslat do vedení, ale brankář domácích byl proti. Hned o tři minuty později rozpoutal vlnu radosti ve fanklubu David Trégl, který poslal náš tým do vedení a hned šel oslavit svůj gól s fanklubem, který mu připravil velké ovace. Ve zbytku poločasu jsme měli ještě další tři tutové šance, ovšem ani jeden z našich střelců se gólově neprosadil. Hosté měli asi největší šanci v 28. minutě, kdy jejich hráč využil chybu naší obrany, naštěstí jeho střela mířila velmi vysoko. V druhé minutě druhého...

sobota

V sobotu 8.11. zajíždíme na poslední podzimní venkovní utkání do Rožďalovic. Společně s naším fanclubem jsme se domluvili, že na utkání vypravíme autobus, který vyrazí z Kovanic ve 12.45 hodin. Vyzíváme všechny fanoušky, ale i hráče aby se zúčastnili zájezdu, který bude samozřejmě něco stát (max.50 kč na osobu) Pojďme si to užít ! Pro všechny hráče a fanoušky z Nymburka .... Ve 12.48 hodin na náměstí u castella !!! Děkujeme za účast a za podporu!

"B" mužstvo

KOVANICE B - Slovan poděbrady B 1:5 (0:2) branka : Dvořák P. z penalty

Vyskedkový servis

Postřižinský přebor: Kostomlaty - KOVANICE 0:3 M. Králové - Běrunice 3:1 Loučeň - H. Jeseník 4:2 Pátek - Přerov 6:0 Ostrá B - K. Lhota 2:2 Semice B - Rožďalovice 2:5 B. Poděbrady B - Všejany 3:2   IV. Třída odd. A : KOVANICE B - Slovan B 1:5 Hořátev - Poříčany B 4:1 Tatce - Milčice 2:2 Přerov B - Drahelice 0:0

Gólové trápení v Kostomlatech

V neděli 2. listopadu náš mančaft nastoupil na hřišti Kostomlat k utkání 11. kola postřižinského poháru, ve kterém chtěl potvrdit bodový příděl z minulého kola. Ovšem první poločas tomu vůbec nenasvědčoval. Ani jeden tým neměl velkou herní převahu a šance byli na obou stranách. V 24. minutě měli domácí největší šanci zápasu, kdy jejich střelu musel Jirka Mach vytáhnout z šibenice na roh.  Druhé půli prvního poločasu jsme měli několik šancí my, ovšem některé střely šli mimo branku, poté nám nebyl uznán gól pro údajnou nahrávku z autu a nakonec Kuba Kollmann zvolil místo střely na branku přihrávku na Petra Kulku, který dostal přihrávku na paty a soupeřovu prázdnou branku nepotrestal. Začátek druhého poločasu byl opět vyrovnaný až do 62. minuty kdy Kuba Kollmann výstavní střelou na zadní tyč obstřelil domácího gólmana a náš tým šel do vedení. Již minutu poté byl vyloučen domácí hráč, a soupeř musel hrát o deseti. Poté následovalo několik gólových momentů, některé téměř...

Starší přípravka

Litol - KOVANICE 7:2 (3:2) sestava : Pelant - Stránský, Krejčík, Pýcha, Král, Ferdinand, Prejsek, branky : Král 2