Přípravka

V pondělé 7.4. odehrála i naše přípravka své první mistrovské utkání proti týmu Bohemie Poděbrady B. S favorizovaným soupeřem jsme dokázali držet krok pouze první poločas. KOVANICE - B. Poděbrady B 3:7 (3:3) sestava :Prejsek P. (Tettinger) - Krejčík, Stránský, Fadrhonc, Tettinger (Prejsek P.), Prejsek A., Král, Červený, Pelant, Hillebrant, Pýcha branky : Král 2, Krejčík

Dejá vú

Nikoli ! I když naši borci opět zvítězili výsledkem 2:1, tak jako dva předchozí jarní duely, tak o "Dejá vú" se rozhodně nejednalo. V sobotu 5.4. jsme přivítali na našem stadionu celek Kněžic, jenž byl v tabulce po 15 zápasech za námi a ztrácel 4 body. Na základě této skutečnosti byl favorit tohoto utkání jasně dán. Za zmínku stojí i to, že hosté se na tento zápas vydali autobusem, což není zas až tak obvyklé a vypadalo to spíše komicky. Přestože se vítězná sestava nemění, tak domácí kouč musel udělat dvě změny, jelikož pro tento zápas chyběli hned dvě opory našeho týmu. První z nich byla neúčast našeho kapitána Romana Kopeckého (rodinné důvody) a stopera Martina Třešňáka (nemoc). Kdo čekal, že se budou od úvodního hvizdu valit útoky na hostující svatyni, tak se mýlil. Hra se odehrávala spíše ve středu hřiště a o nějaké šanci nebo situaci, která by se tomu alespoň trochu podobala, jsme si mohli nechat jen zdát. Za zmínku stojí jen hlavička Tomáše Kvasničky po rohovém kopu....

Nábor

.... a proto že chceme být opravdu světoví, měli bychom mít i ženský oddíl, první trénink žen je symbolicky po sletu čarodějnic 1.KVĚTNA, pod vedením trenérů Marka Stránského a Tomáše Kratochvíla.

Výsledkový servis

KOVANICE - Kněžice 2:1 Budiměřice - Sokoleč B 0:3 Dymokury - Křečkov 3:0 Všechlapy- Městec B 2:3 Velenice - Bobnice 2:0 Opočnice - Předhrádí 1:1 Sloveč - Seletice 5:3

Rozhovor

... a je tu rozhovor, na který jistě všichni čekáte, tentokrát se střelcem rozhodující branky Tomášem Kvasničkou !!!

Čeká nás neoblíbený soupeř

V sobotu 5.4. nás na našem stadionu čeká ne příliš oblíbený soupeř KNĚŽICE. Z posledních 3 utkání jsme dokázali pouze jednou remizovat a to loni 1:1 v Kněžicích. Podzimní utkání  na hřišti soupeře skončilo naší prohrou 1:0. Loňské výsledky 1:1 venku a 0:2 prohra doma. Kněžice v letošním ročníku dokázali uhrát na hřištích soupeřů poze 1 bod se skóre 4:16 a to před 14 dny v Sokolči. Poslední výsledek mají 1:1 doma s Budiměřicemi.  Takže určitě máme svému soupeři co vracet. Sraz všech hráčů a funkcionářů je v 15.45 hodin na hřišti. Výkop je stanoven na 16.30 hodin !!!

Přípravka

3.4. odehrála poslední přátelské utkání před zahájením soutěže naše přípravka proti týmu Kamenného Zboží. KOVANICE - Kamenné Zboží 6:8 sestava : Stránský (Tettinger) - Krejčík, Fadrhonc, Kopecký, Pelant, Tettinger (Stránský),Král, Vilímek, Kaňkovský branky : Krejčík 3, Kopecký 2, vlastní

MEKOVA " Óda na Kovanické kance"

Vážený předsedo všech kanců, dovolil jsem si kromě krmě pro těla našich borců, připraviti i krmi duševní. Doufám, že přispěji k náladě výborné a pobavení všem poskytnu. "Óda na Kovanické Kance"   Kovanický kluci jedou,počítají kanče s Tebou, že se dneska po zápase,opijete jako prase. Kovanický kluci zas čutaj si to nadoraz, my jsme kanci z Kovanic,chcem tři body jako nic. Dopředo se valej v šesti,když daj góla prší štěstí,  a když nedaj nevadí,každá akce pohladí. Už dnes ani nevím kolik,Skléňa,Keňa,Péťa Holík, Pavla,Peet i Andrea fandí všichni zvesela. Jsme tu prostě správná banda,koučuje to celý Danda, a na lajně praporek zvedá Martin Komárek. My jsme kanci Kovanický,stát tu při Vás budem vždycky. Po zápase u Chlupáče,kdo neskáče tak ten pláče. My jsme kanci z Kovanic,chcem tři body nebo nic, po zápase děkovačka,pivko,víno a pak ... HOŠI DĚKUJEM !!! (sestavil Mek)