Přípravka

V pátek 22.3.odehrála přípravka další přátelské utkání proti Stratovu. Po nadějném prvním poločase bohužel opět prohrála! Ale na to že jsme v létě od stejného soupeře dostali dvakrát 20 gólů tak je tento výsledek vcelku přijatelný! Kovanice - Stratov (4:3) 5:9 Sestava : Fiška Filip(Prejsek Pavel) - Krejčík Karel,Stránský Martin,Král Adam,Červený David - Kopecký Josef,Prejsek Pavel(Fiška Filip),Pelant Lukáš,Pýcha Josef - Eliáš Michal,Blažek Milan,Tettinger Petr,Prejsek Adam Branky vstřelili : Červený David,Pýcha Josef,Kopecký Josef,Blažek Milan,Stránský Martin. Bylo to dobrý kluci,jen tak dál - hlavy nahoru!

První kolo zrušeno

Vzhledem k vývoji počasí bylo po dohodě odborných komisí rozhodnuto zrušit utkání,která se měla hrát o tomto víkendu! Utkání se odehrají v náhradním termínu ve středu 1.5.2013

Přípravka

V pátek 22.3. odehraje přípravka odvetný přátelský zápas proti Stratovu! Začátek utkání je v 17.00 hodin na tyršáku v hale! První utkání naši borci prohráli 5:1! Takže pánové makáme ať jim to vrátíme!!!

Zase jsme se nesešli

Opět jsme hráli nekompletní a taky to podle toho dopadlo! ... a navíc nejsme schopní dát gól! Stratov - Kovanice 3:0 (1:0) sestava : Mach jiří - Kopecký Pavel,Šmejcký Milan,Kopecký Roman,Krejčík Martin - Chmel Martin,Třešňák Martin,Gajdoš Zdeněk,Drahovzal Milan - Kunc Jaroslav,Dvořák Daniel TAKŽE PÁNOVÉ - JESTLI SE NESEJDEM NA DYMOKURY TAK DOSTANEM DESÍTKU!!!

Přátelák "A" mužstva

V sobotu 9.3. odehrálo naše mužstvo dospělých přátelský zápas proti Kamennému Zboží a v hodně kombinované sestavě,bez několika opor bohužel prohrálo 5:4 Kovanice - Kamenné Zboží 4:5 (2:1) sestava: Dvořák Daniel - Kopecký Pavel,Mataj Tomáš,Zlámaný Jan,Kvasnička Tomáš - Drahovzal Milan,Leden Martin,Tomek Pavel,Chmel Martin - Kunc Jaroslav,Krátký Jakub branky: Chmel,Krátký,Tomek,Drahovzal

Přípravka

V pátek odehrála přípravka přípravné utkání v hale proti Stratovu. Stratov - Kovanice 5:1 (2:0) sestava: Fiška Filip - Stránský Martin,Fadrhonc Lukáš,Pelant Lukáš,Krejčík Karel - Kopecký Josef,Prejsek Pavel,Král Adam,Janďourek Šimon - Tettinger Petr,Prejsek Adam,Hilebrant Standa,Eliáš Michal branka: vlastní

Minipřípravka opět vítězná

Naši nejmenší miniborci dokázali opět zvítězit proti AFK Nymburk,tentokrát 5:3! Sestava : Pelant Lukáš - Král Adam,Stránský Martin,Pýcha Josef,Černý Filip,Kaňkovský Michal,Ferdinand Václav,Vilímek Jan,Červený David. Branky vstřelili : Stránský Martin 4,Král Adam

Přípravka

V pátek 8.3. odehraje přípravka přátelské utkání na tyršáku( v hale) proti Stratovu.Začátek utkání je v 17.00 hodin!

Tréninky

Halová sezóna nám skončila a tréninky už budou jen na hřišti,v březnu každé úterý a čtvrtek od 17.00 hodin.

Dostali jsme lekci

Budiměřice - Kovanice (1:0) 6:0  sestava : Krátký - Kopecký P.,Třešňák,Mataj,Krejčík M. - Leden (46.Zlámaný),Kopecký R.,Gajdoš,Chmel - Kuchař (60.Leden),Kunc

1.Kněžice
 2.Rožďalovice