FK  KOVANICE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novinky

Výhra v Budiměřicích

První pocovidové přátelské utkání jsme v Budiměřicích vyhráli!  Budiměřice - KOVANICE 1:4 (0:2)  Lorenc - Stránský, Krejčík L., Krejčík M. - Hobort, Krušinský, Poklop, Jelínek, Trégl - Kukla, Gajdoš - Fadrhonc, Krejčík K., Stránský ml.   branky: Kukla 2, Hobort, Krušinský 

První zápas po covidu

V neděli 30.5. hrajeme od 16.hodin přátelské utkání v Budiměřicích!

Další prohra

B.Poděbrady B - KOVANICE 6:1 (1:1)  Lorenc - Stránský, Poklop, Krejčík M. - Hobort, Krušinský, Jelínek (81.Volejník), Gajdoš, Černý T. - Kunc (60.Krejčík Matěj), Kubina  branka: Hobort (Kubina neproměnil penaltu)

Přípravka

Slovan Poděbrady - KOVANICE 6:11 (4:6) 

Kostomlaty

KOVANICE - Kostomlaty1:3 (0:1)  Lorenc - M.Krejčík (8.Volejník), Krejčík L. (ČK), T.Černý - Hobort, Krušinský, Vagenknecht (57.Suchý), Jelínek, Kubina - Mataj, Kukla  branka: Kukla 

Přípravka

Poříčany - KOVANICE 9:2 (4:1)   branky: Skořepa, Hájek

Odloženo

!!!POZOR!!! Utkání v Kostelní Lhotě je odloženo na 28.10.!!! 

Dohrávka se povedla

Předhradí - KOVANICE 0:4 (0:2) (hráno na umělé trávě v Poděbradech)  Lorenc - Stránský, Ktrejčík L., Krejčík Mar. (83.Soukal), Vagenknecht, Černý J.(57.Kuzďas), Jelínek, Krušinský (75.Kunc) - Kukla, Gajdoš  branky: Kukla 2, Černý J., Gajdoš 

Dohrávka

Ve čtvrtek 24.9. odehrajeme odložené utkání s Předhrádím - od 19.hodin na umělé trávě v Poděbradech!!!

Přípravka

KOVANICE - Milovice 5:7 (3:5)   branky: Kopecká 2, Šťastný 2, Šmejcký

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Okresní přebor

A mužstvo:



 1.Rožďalovice 18:7 13
 2.Polaban B 15:7 12
 3.K.Lhota 13:5 11
 4.Všejany 9:7 8
 5.Třebestovice 12:13 7
 6.Loučeň 8.10 7
 7.KOVANICE 12:8 6
 8.B.Pdy. B 15:14 6
 9.Vykáň 12:16 6
10.Kostomlaty 10:12 5
11.Přerov 8:10 5
12.Předhradí 5:12 4
13.Tatce 6:14 3
14.H.Jeseník 10:18 2

 

Střelci:

Kukla P.               5

Mataj T.                3

Kubina O.            1

Černý J.               2

Jelínek J.             1

Gajdoš Z.             1

Hobort A.             1

             

 

 

St. přípravka:

 

1.Sadská    
2.Slovan Pdy.    
3.Drahelice    
4.Semice    
5.Poříčany    
6.Milovice    
7.Pátek    
8.KOVANICE    
9.Krchleby    
10.B.Pdy.    
     
     

 

Střelci: 

Šťastný               10

Kopecká             10

Skořepa              5

Blažek                 2

Pelant                 3

Hájek                  2

Šmejcký              1