turnaj v malé kopané

6.července

Novinky

Debakl

KOVANICE - Rožďalovice 1:6 (1:1)   Lorenc - Stránský, Poklop, Kopecký R. - Hobort(55.Fiferna), Černý J.,Vanický, Vagenknecht, Krejčík M.(65.Kubina F.) - Kukla (75.Kunc), Král   branka: Kukla

Garda

Budiměřice - KOVANICE 2:2 (0:2)   Utkání přineslo spoustu neproměněných šancí na obou stranách, soupeř nastřelil čtyřikrát brankovou konstrukci a z naší strany předvedl Jára Kunc že co nejde silou, jde ještě větší silou, bohužel mimo branku!!!  Dvořák D. - Dudek, Čapek, Koutek, Král J. - Fiferna, Šnídl, Gajdoš Z., Král P. - Holý, Kunc - Zlámaný, Bulíř, De Giorgi, Hobort   branky: Holý, Fiferna

Přípravka na úvod vítězná

B.Poděbrady - KOVANICE 6:7 (4:4)   Pelant - Skořepa, Kopecká, Blažek, Jáchym, Šmejcký, Vilímek   branky: Kopecká 3, Blažek 2, Jáchym, Skořepa

Rezerva Bohemie si odvezla 3 góly

KOVANICE - B.Poděbrady B 3:1 (1:1)   Lorenc - Stránský (56.Hobort), Krejčík L., Suchý - Kubina (67.Kuzďas), Vagenknecht, Černý J.(65.Jelínek), Poklop (39.Kopecký R.), Krejčík M. - Kukla, Král   branky: Král 2, Kubina „Vstup do zápasu se nám povedl. Hned asi v 10. minutě jsme dali gól. Pak jsme měli ještě dvě větší šance, kdy jsme mohli navýšit, ale od 20. minuty převzaly režii zápasu Poděbrady. My jsme se nedostali do hry, nic jsme neměli. Poděbrady byly lepší, rychlejší a byly více na balonu. Soupeř ale měl naštěstí neplodnou převahu. Nevytvářeli si šance, až těsně před koncem poločasu dokázali proměnit,“ uvedl trenér Kovanic Lukáš Kout. „Do kabin šly právě Poděbrady ve větší psychické pohodě, protože nás dvacet pět minut mlely. Druhý poločas byl vyrovnaný. Čekalo se na to, kdo dá branku. Povedlo se to nakonec nám, kdy proměnil penaltu Král. Ještě jsme přidali deset minut před koncem třetí gól. Poděbrady byly asi o trochu lepší, ale nebyly...

3 body z Hrubasu

H.Jeseník - KOVANICE 1:2 (0:2)   Lorenc - Stránský, Krejčík L.,Krejčík M. - Gajdoš (78.Hobort), Černý J.(85.Bureš), Vagenknecht, Poklop, Kubina (65.Kukla) - Král, Fiferna (46.Jelínek)   branky: Černý J., Král

Tréninky

Tento týden tréninky na hřišti v úterý a ve čtvrtek od 17. hodin a od příštího týdne(až se posune čas) od 18.hodin!!!

Na úvod remíza

KOVANICE - Kněžice 3:3 (1:2)  Lorenc - Stránský, Poklop, Suchý - Krejčík M.,Vagenknecht, Černý J.(65.Kuzďas), Fiferna, Jelínek - Kukla, Král   branky: Černý J., Kukla, Krejčík M. „Do zápasu jsme vstoupili dobře, dvacet minut jsme byli lepší a dali jsme branku. Pak převzaly iniciativu Kněžice a po dvou rohových kopech stav otočily. Jednou předvedly parádní signál. Ve druhém poločase asi kromě deseti minut jsme soupeře mačkali a dokázali jsme také otočit skóre. Ale hosté vyrovnali. V závěru jsme měli obrovskou šanci. Utkání bylo zajímavé a výsledek je asi zasloužený,“ vyprávěl Lukáš Kout z kovanického tábora. „Na začátku jsme drželi balon, ale po brejku jsme jako první inkasovali. Po signálu z rohového kopu jsme vyrovnali a po dalším rohu otočili stav ve svůj prospěch. Druhá půle byla vyrovnanější a Kovanice dokázaly také otočit. Nám v závěru docházely síly, ale povedlo se nám vyrovnat,“ hodnotil utkání manažer kněžického klubu...

Generálka se nepovedla

KOVANICE - Všechlapy 3:4 (1:2)   Lorenc (46.Dvořák) - Stránský, Krejčík L., Suchý - Krejčík M., Jelínek, Poklop, Černý J., Gajdoš - Kukla, Král - Kunc, Fiferna    branky: Kukla 2, Král

Třetí zápas, třetí výhra

Milíčeves - KOVANICE 3:5 (1:3)   Lorenc - Stránský, Krejčík L., Suchý - Krejčík M., Poklop, Černý J., Jelínek, Gajdoš - Kukla, Král - Kopecký R., Hobort    branky: Černý J. 3, Král, Hobort

Druhá příprava

V dalším přípravném utkání jsme si na domácím stadionu dokázali poradit s Jestřábí Lhotou!!! Dvěma brankami se blýskl Jarda Kunc!!!   KOVANICE - J.Lhota 3:1 (1:1)   Lorenc (46.Dvořák D.) - Stránský, Krejčík L., Gajdoš - Hobort, Poklop, Vagenknecht, Jelínek, Fiferna - Král, Kunc - Černý T., Krejčík M.     branky: Kunc 2, Vagenknecht