FK  KOVANICE

Novinky

Skvělý výkon

K.Lhota - KOVANICE 0:2 (0:1)  Lorenc - Stránský, Krejčík L., Černý T. - Krejčík Mn.(80.Krejčík Mj.), Poklop, Jelínek (10.ČK), Vanický, Gajdoš (60.Fiferna) - Mataj (65.Kukla), Král (87.Kunc)  branky: Král 2  ČK - 10.Jelínek „Soupeř šel už v 10. minutě do deseti, a tím se i odvíjel první poločas, kdy se spíše jen bránil. Defenzivu měl ale velmi dobře zvládnutou, a tak nás do ničeho moc nepustil. První poločas tedy nebyl moc záživný a odehrával se převážně mezi vápny. Soupeř hrozil jen z brejků a jeden dovedl až k odpískání pokutového kopu, který proměnil. Ve druhé půli jsme se více tlačili, ale bohužel bez efektu. Zato soupeř znovu zahrozil z brejku a podařilo se mu vstřelit druhý gól. Doufám, že jsme si vybrali veškerou smůlu a příští zápas nám to tam zase začne padat,“ vyjádřil se předseda Kostelní Lhoty Miroslav Štok. „Zápas pro nás začal složitě, protože jsme v desáté minutě šli do deseti po červené kartě. Úplně jsme nebyli favorité,...

Přírůstek

Novým přírůstkem do naší kančí rodiny je Mareček Štola, váží 3370 g a měří 51 cm.  Velká gratulace!!!  A tímto nás hrdý tatínek zve na oslavu, která se koná v sobotu na hřišti po utkání v Kostelce !!!

Přípravka

KOVANICE - Litol 14:5 (7:3)   branky: Šmejcký 4,Pelant 3, Šťastný 2, Hamtil, Skořepa, Pužman, Kopecká, Kropáček

Další prohra o gól

KOVANICE - Všejany 0:1 (0:0)   Lorenc - Stránský, Krejčík L., Vanický - Gajdoš (55.Kuzďas), Vagenknecht (70.Suchý), Poklop, Jelínek, Krejčík M. - Mataj (55.Kukla), Král

Garda

KOVANICE - Budiměřice 8:1  Dytrych - Čapek, Zlámaný, Černý V., Drahovzal, Trégl, Fiferna, Kukla, Kunc, Král P., Soukal, Jaša, Holý branky: Kunc 2, Kukla 2, Trégl 2, Fiferna, Soukal

Garda

V pátek 20.9. hraje garda doma proti Budiměřicím, výkop je v 18.hodin!

Přípravka

Sadská - KOVANICE 16:3 (6:2)   branky: Hamtil, Šmejcký, Šťastný

Těsně to nevyšlo

B. Poděbrady B - KOVANICE 3:2 (3:1)   Lorenc - Stránský, Krejčík L., Černý T. - Hobort (46.Fiferna), Poklop (75.Kunc), Vanický, Gajdoš (46.Kukla), Krejčík Mn.(46.Jelínek) - Král, Mataj (60.Kuzďas)  branky: Mataj, Kukla

Přípravka

KOVANICE - Milovice 5:13 (3:6)  branky: Kopecká 2, Hamtil, Šťastný, Šmejcký

Na Jíkev jsme nestečili

Jíkev - KOVANICE 2:1 (6:1)  Semerád - Stránský, Krejčík L., Černý T. - Fiferna (60.Hobort), Vagenknecht, Poklop, Gajdoš, Jelínek (70.Krejčík Mj.) - Král, Mataj (75.Kunc)  branka: Mataj