ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

8.2. - 10.2.  2019

Novinky

Přípravka

Polaban - KOVANICE 10:8 (7:4)   Pelant - Skořepa, Kopecká, Šmejcký, Vilímek, Šťastný, Hamtil, Blažek, Jáchym, Znamenáček, Rejmont    Branky:Šťastný 4, Pelant 2, Šmejcký, Skořepa

První vítězství

KOVANICE - K.Lhota 4:1 (1:0) Lorenc - Stránský, Krejčík L., Černý T. - Bulíř (46.Fiferna), Vagenknecht, Černý J.(55.Suchý), Poklop, Krejčík M.(85.Soukal) - Hobort (60.Kukla), Jelínek    branky: Vagenknecht (pen), Kukla 2, Fiferna     „Pro nás to bylo důležité utkání, protože jsme doteď získali jen dva body. Soupeř byl o dva body před námi, tak jsme věděli, že když to zvládneme, tak soupeře dostaneme. Navíc jsme hráli doma. První poločas byl dlouho opatrný. Nebylo na obou stranách moc šancí. My jsme dali gól přibližně po půl hodině z penalty. Takže jsme v poločase vedli. To byl pro nás dobrý výsledek. Ve druhé části nás soupeř zmáčkl, chtěl vyrovnat. Prvních deset minut jsme hráli špatně. Pak ale na hřiště nastoupil Kukla, který už ukončil kariéru. Měli jsme ale problémy se sestavou, tak nám přišel pomoc. Díky jeho dvěma gólům a nahrávce na gól se nám podařilo vyhrát,“ byl nadšený trenér Kovanic Lukáš Kout. „Zápas jsme začali celkem dobře....

Garda

AFK Nymburk - KOVANICE 2:3 (2:3)  Dvořák - Černý V., Čapek, Krejčík P.,Jaša - Bulíř, Černý J., Fiferna, Kukal - Kukla, Zlámaný - De Giorgi, Soukal, Kvasnička T.   branky: Fiferna 2, Kukla

Přípravka

KOVANICE - Straky 14:2 (5:1)  Pelant - Skořepa, Kopecká, Šťastný, Hamtil, Šmejcký, Vilímek, Blažek, Znamenáček, Jáchym, Rajmont    branky: Šťastný 7, Kopecká 4, Šmejcký 2, Skořepa

Tvrdá lekce

Jíkev - KOVANICE 10:0 (3:0)   Dvořák - Stránský, Poklop, Černý T. - Fiferna, Krejčík L.(60.Kopecký P.), Jelínek, Vanický, Bulíř - Hobort, Gajdoš

Přípravka

Ostrá - KOVANICE 10:11 (3:3)   Pelant - Skořepa, Kopecká, Kropáček, Šťastný, Vilímek, Šmejcký, Hamtil, Blažek, Jáchym, Znamenáček   branky: Kopecká 4, Hamtil 3, Šťastný, Šmejcký, Skořepa, vlastní

Přípravka

B.Poděbrady 11 - KOVANICE 5:5 (2:3)   sestava: Pelant - Skořepa, Kopecká, Hamtil, Šťastný, Kropáček, Šmejcký, Vilímek, Blažek, Jáchym, Rejmont, Znamenáček  branky: Šťastný 2, Kopecká, Skořepa, Pelant

Další domácí ztráta

KOVANICE - Všejany 1:3 (1:3)  Lorenc - Stránský, Poklop, Černý T. - Fiferna (56.Suchý), Černý J.(28.Jelínek), Vagenknecht (46.Krejčík L.), Vanický, Krejčík M.(62.Kunc) - Kubina, Hobort   branka: Vanický

Přípravka

KOVANICE - Lysá 10:8 (6:5)   Pelant - Skořepa, Kopecká, Šťastný, Kropáček, Šmejcký, Vilímek, Hamtil, Blažek, Jáchym, Znamenáček, Rajmont   branky: Šťastný 3, Kopecká 2, Pelant 2, Skořepa, Rejmont, vlastní

3 minuty od bodu

Další utkání jsme odehráli v Rožďalovicích a pouhé 3minuty nás dělili od zisku jednoho bodu.  Rožďalovice - KOVANICE 2:1 (1:1)   sestava: Lorenc - Stránský, Poklop, Krejčík M. - Krejčík L., Vagenknecht, Kopecký R.(46.Fiferna), Černý J., Kubina (65.Kunc) - Gajdoš (80.Bulíř), Hobort (65.Jelínek)   branka: Gajdoš