FK  KOVANICE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novinky

Radim

Radim - KOVANICE 5:2 (1:1)   Lorenc - Stránský, Krejčík L., Černý T. - Hobort, Poklop, Vanický, Fiferna, Fadrhonc - Kukla, Král - Kopecký J.ml., Krejčík K. 

První přípravné utkání

První přípravné utkání na novou sezonu odehrajeme v sobotu 3.8. od 10.hodin v Radimi !!!

Kanci na cestách

Nové příspěvky ve fotogalerii v rubrice KANCI NA CESTÁCH! Posílejte nové foto!     

KOVANICE CUP

Osmého ročníku turnaje se zúčastnilo 11 týmů, vítězným týmem se stalo mužstvo našich kovanických borců Pepy Jelínka a Lukáše Krejčíka - KLUCI Z KLUKU! 

Malá Kopaná - KOVANICE CUP

V sobotu 6.7. se uskuteční již 8.ročník turnaje v malé kopané - KOVANICE CUP!  Prezentace týmů je v 8.00 hodin, losování proběhne v 8.30 hodin!!!   Vláček pro děti bude jezdit od 14.30 hodin a pěna pro děti bude v 17.00 hodin!  Večer od 20. hodin proběhne taneční zábava!!! 

Na lídra jsme nestačili

Slovan Poděbrady - KOVANICE 6:0 (3:0)   Lorenc - Stránský, Krejčík L., Černý T. - Gajdoš, Vagenknecht, Poklop, Fiferna, Kuzďas - Kunc (70.Dvořák D.), Kukla

Rozlučka se sezonou

V sobotu po utkání "A" mužstva na Slovanu Poděbrady, které má výkop v 10.15, se všichni hráči (garda i áčko) a samozřejmě i všichni kanci sejdeme na hřišti na rozlučku!!! Můžem si zahrát i nohejbal!!!

Garda zrušena

Páteční garda proti Bobnicím je zrušena!!! 

Šťastné vítězství

KOVANICE - Kostomlaty 1:0 (0:0)   Lorenc - Stránský, Krejčík L., Černý T. - Krejčík M., Vagenknecht, Poklop, Král J., Gajdoš (70.Černý J.) - Kunc (44.Kukla), Kubina (20.Hobort)  branka: Vagenknecht

Tak to se nepovedlo

Opočnice - KOVANICE 4:2 (1:1)   Dvořák - Stránský, Krejčík L., Černý T. - Krejčík M., Vagenknecht, Poklop, Vanický, Gajdoš (70.Černý J.) - Kunc (46.Kukla), Král   branky: Kunc, Kukla

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Okresní přebor

A mužstvo:



 1.Jíkev 66:19 39
 2.Všejany 42:16 32
 3.Loučeň 36:23 23
 4.Kostomlaty 35:24 23
 5.B.Pdy. B 35:28 22
 6.KOVANICE 26:24 22
 7.Přerov 25:24 19
 8.Třebestovice 32:36 18
 9.Rožďalovice 35:31 17
10.K.Lhota 38:38 16
11.H.Jeseník 21:35 14
12.Polaban B 27:36 13
13.Vykáň 16:53 6
14.Tatce 16:63 1

 

Střelci:

Mataj T.                  5

Král J.                    2

Fiferrna P.              5

Kukla P.                 9

Krejčík Mn.            3

Vanický J.              1

Vagenknecht M.    1

             

 

 

St. přípravka:

 

1.Sadská    
2.Slovan Pdy.    
3.Drahelice    
4.Semice    
5.Poříčany    
6.Litol    
7.Pátek    
8.KOVANICE    
9.Krchleby    
10.B.Pdy.    
11.Milovice    
     

 

Střelci: 

Kopecká      8

Rajmont       2

Skořepa       5

Šťastný        9

Hamtil          6

Blažek         2

Šmejcký      7

Pelant          6

Kropáček    2

Vilímek        1