Novinky

Tréninky

Tréninky - úterý a čtvrtek od 18.hodin!!!

První bod

KOVANICE - H.Jeseník 1:1 (0:1)   sestava: Lorenc - Stránský. Poklop, Krejčík M.(78.Kopecký P.) - Hobort (46.Suchý), Kopecký R., Černý J., Jelínek, Fiferna - Kubina (60.Kuzďas), Gajdoš (65.Kunc)  branka: Suchý P. „Tímto zápasem jsme doma ztratili dva body. I když je začátek soutěže, tak to byl zápas o záchranu. Tím, že jsme hráli doma, jsme chtěli v tomto utkání získat tři body. Bohužel se nám to nepovedlo. Prohrávali jsme v prvním poločase po gólu ze standardky, kde jsme si nepohlídali hráče a ten dal gól. Druhý poločas jsme soupeře tlačili, byli jsme více na balonu. I soupeř měl své šance. My jsme dokázali pouze vyrovnat, jedna branka nebyla uznaná. Je to pro nás zkrátka ztráta, měli jsme na to, abychom vyhráli,“ zhodnotil zklamaně trenér Kovanic Lukáš Kout. „Na zápase se potkaly dva značně nekompletní týmy. První poločas jsme šli do vedení po vydařené hlavičce Šnajdra. Druhý poločas nás domácí dostali pod tlak. A po vydařené akci...

Garda

Bobnice - KOVANICE 1:3 (0:3)   Dvořák D. - Fiferna, Zlámaný, Kopecký R., Dudek - Jaša, Černý J., Herčík, Krejčík M. - Soukal, De Giorgi - Koutek  branky: Černý J., Herčík, De Giorgi

První mistrák

Kněžice - KOVANICE 4:0 (4:0)   sestava: Lorenc - Stránský, Poklop, Krejčík L., Kopecký P. (77.Soukal) - Suchý, Gajdoš, Černý T., Bulíř - Jelínek, Kukla

Jestřábka

Jestřábí Lhota - KOVANICE 6:1 (2:0)   Lorenc - Stránský, Poklop, Krejčík L., Suchý - Hobort, Gajdoš, Černý T., Bulíř - Jelínek, Král - Fiferna, Černý J.   branka: Jelínek

Trénink

Tento týden je trénink jenom ve čtvrtek16.8. od 18.hodin!!!

Milíčeves

Milíčeves - KOVANICE 4:3 (2:0)  Valášek (20.Lorenc) - Stránský, Poklop, Černý T., Fiferna - Gajdoš, Černý J., Král, Bulíř - Kukla, Kunc(25.Soukal)   branky: Fiferna 2, Kukla

První příprava

První přátelské utkání utkání jsme odehráli na hřišti v Lipníku proti Všechlapům, a pod kapitánskou taktovkou Zdendy Gajdoše jsme si s chutí zastříleli!!!   Všechlapy - KOVANICE 0:8 (0:2)   sestava: Lorenc (46.Valášek) - Suchý, Poklop, Černý T., Krejčík L. - Krejčík M., Černý J., Vagenknecht, Hobort - Gajdoš, Bulíř - Kopecký R., Král J.   branky: Král 2, Bulíř, Gajdoš, Poklop, Černý J., Kopecký R., Hobort

Všechlapy

Přípravné utkání proti Všechlapům odehrajeme v neděli od 17.hodin na Lipníku!!!

Začátek nové sezony

Na novou sezonu se začnem připravovat od 31.7. každé úterý a čtvrtek od 18.hodin. Přípravná utkání na sezonu budeme hrát kvůli úpravám našeho hřiště všechny venku a v neděli od 17.hodin. 5.8. Všechlapy (o hřišti se stále jedná), 12.8. Milíčeves (OP Jičín), 19.8. Jestřábí Lhota (OP Kolín). První mistrovské utkání sehrajeme na hřišti nováčka v Kněžicích!!!