Vítězství

Vítězství

Ve středu 1.5. jsme dohrávali odložené první jarní kolo na horké půdě v Dymokurech, a po dobře odehraném utkání v Městci Králové, jsme navázali v prvním poločase i v Dymokurech dobrým výkonem. Už v 7.minutě se po skrumáži po rohovém kopu dobře zorientoval Zdeněk Gajdoš a dostali jsme se do vedení. Domácí po ojedinělé akci byli faulováni před pokutovým územím a z nařízeného trestného kopu vyrovnali na 1:1. Jenže hned po rozehrání dostal dlouhý balon za obranu Jarda Kunc a podél brankáře uzavřel účet prvního poločasu. Druhá půle už mnoho fotbalové krásy nepřinesla, hned ve 20 vteřině domácí vyrovnali a hrálo se hodně vzduchem nežli po zemi. Domácí hráli někdy až přehnaně tvrdě. Rozhodující moment jsme si připravili na 65.minutu když Tomáš Mataj centroval balon do pokutového území a Jarda Kunc lehce míč hlavou tečoval před brankářem, který už nestihl zareagovat. Za zmínku ještě stojí akce  Martina Ledna,který z úhlu trefil tyč, a v závěru nám 3 body zachránil Dan Dvořák skvělým zákrokem.

Dymokury - Kovanice 2:3 (1:2)

sestava : Dvořák - Kopecký P., Mataj, Kopecký R., Krejčík M.- Kuchař, Gajdoš, Třešňák, Leden - Kunc (90.Drahovzal), Chmel

branky : Kunc 2, Gajdoš