Penaltový propadák

V sobotu 2.8. jsme odehráli turnaj v Kamenném Zboží. S omlazeným týmem jsme v prvním utkání dokázali porazit tým Hořátve 4:2. Po prvním poločase jsme vedli 2:0 a hned po přestávce jsme přidali třetí branku, poté však přišlo lehké uspokojení a soupeř dvěma brankami utkání ještě zdramatizoval. Rozhodnutí přišlo 10 minut před koncem, když střela Kuby Kollmanna skončila za zády brankáře Hořátve.

branky : Kollmann 2, Kubina O., Bureš (pen.)

Ve finálovém utkání nás čekal podstatně lepší tým Stratova, který porazil domácí tým 1:0.Po vyrovnaném utkání, které skončilo 1:1 a náš brankář Danda Dvořák chytil dva sporné pokutové kopy, přišel na řadu penaltový rozstřel ve kterém jsme naprosto propadli. Nedali jsme 4 pokutové kopy (Dvořák D., Leden, Dvořák P. a Kollmann) a bylo po nadějích na vítězství v turnaji.

branka : Kollmann

Hráči kteří odehráli turnaj : Dvořák D. - Černý T., Mataj, Leden, Krejčík M. - Kratochvíl T., Gajdoš, Dvořák P., Bureš - Kollmann, Kubina O. - Jarmar, Kratochvíl J., Trégl

I když jsme nedosáhli na vítězství v turnaji, tak lze po herní stránce hodnotit turnaj pozitivně, mladí hráči ukázali, že by jim jednou mohla patřit KOVANICKÁ budoucnost. Pořadí turnaj : 1.Stratov