Osmé vítězství v řadě

Tak nám to uteklo jako voda a je tu zase sobota 10.5.. Můžu vám s klidem říci, že se od minulého týdne vůbec nic nezměnilo a prostě jsme opět rozsekali dalšího soupeře. Tentokrát jsme přivítali sopeře z Opočnice a přidělili jsme jim 3 banány na cestu domů. Byl to takový úplně normální průměrný zápas ze strany obou týmů. Měli jsme ovšem převahu v tom, že naši borci prostě umí zasadit pořádnou pumelenicí fíka do soupeřovic svatyně. Už v 8.minutě prvního poločasu po pěkné kombinaci dvou hrotových útočníků Martina Ledna a Jakuba Kollmanna začal sobotní výprask. Po krásné přihrávce se trefil druhý jmenovaný Kuba Kolmič a stav utkání byl 1:0. Neuběhlo ani 5 minut a řítili jsme se do další akce jeden na jednoho. Hostující gólman byl ovšem proti a svoji svatyni uhájil. A teď POZOR za dalších 5 minut se tato akce opakovala ještě jednou, ale znovu s vítězným gestem bramboráře z Opočnice. Bramboráře vysvětlím později. Do konce prvního poločasu se už nic zvláštního nestalo a tak skončil první poločas stavem 1:0 pro naše borce. Do druhé půle jsme vtrhli jak utržený vagón a hned po 10.minutách hry si podržel balón střelec první branky, Kuba Kollmann, prošel přes celou obranu a nekompromisní prdou pod víko, rozjásal kotel kanců podruhé. Po tomto gólu odešel soupeř úplně do pr.... a přestal hrát. V 75.minutě přišel okamžik vítězství a to po střele našeho borce Josky Černého. Tvrdou prdou z 20 metrů vyslal takovou střelu, že ji hostující brankář nestačil ani zaregistrovat a přes vykulené oči předvedl zákrok, který si bude ještě dlouho pamatovat. Byl to zákrok, kterým si vysloužil onu zmiňovanou přezdívku bramborář, od domácího kotle. Míč po tvrdé ráně tak nějak nad hlavo u stačil ještě přibrzdit, ale svoji nešikovností, si ho zřejmě z radosti, že mu neshořeli rukavice, volejbalovým šťouchnutím dopravil za svoje záda. Stav utkání se tedy stanovil na již konečný výsledek 3:0. Ke konci zápasu se ještě na okamžik probudil i náš soupeř a začal nám celkem zatápět, ale to prostě nestačilo a naši borci je ke vstřelení branky za záda našeho Machoušátora prostě nepustili. Konečný stav utkání byl tedy 3:0 v náš prospěch a další tři body nás ženou za lepším umístěním v tabulce. Opět musím poděkovat nám kancům i ostatním fanouškům, za jejich podporu při domácích, ale i venkovních utkáních a doufám, že to tak zůstane i nadále a naše řady se budou neustále rozrůstat. S pozdravem kanec Badžíček......Chtěl bych ještě takovou maličkost. Pokusil jsem se o vymyšlení nového oblečení pro zájemce z řad fanoušků i hráčů. Prosil bych případné zájemce, aby se hlásili přímo u mě a hlásili počet a velikost. Budou to trička s límečkem a cenu ještě upřesním. Půjde-li to návrh bude zveřejněn na stránkách a nebo předán do kabiny k prohlédnutí.

KOVANICE - Opočnice 3:0 (1:0)

sestava : Mach - Krejčík, Třešňák (65.Kvasnička), Mataj, Stránský - Trégl (60.Kuchař), Černý (80.Soukal), Kopecký R., Bureš (55.Gajdoš) - Leden (75.Krátký), Kollmann

branky : Kollmann 2, Černý