Deset!!!!!

Kdo si myslel, stejně jako já, že si tento víkend připíšeme jednoduché 3 body, tak se šeredně mýlil. Konečný výsledek 7:0 pro domácí, se totiž rodil velmi, ale velmi těžce. I samotný pan primář místního porodního oddělení by měl velké, ba spíše obrovské, problémy. Tým Všechlap, ač poslední tým naší skupiny, kladl houževnatý odpor, jenž si zaslouží obdiv.

Zápas, jenž začal s 18 minutovým zpožděním, již od samého začátku postrádal kvalitu. Naši borci, zřejmě pod dojmem předpokládaného a hlavně snadného vítězství nastoupili do utkání dosti vlažně a slovo vlažně, možná ani dost dobře nevystihuje to, co se na hřišti odehrávalo. Hra nahoru a dolu, šance střídá šanci, kdepak o tom jsme si mohli nechat jen zdát. A nebýt brankáře Jirky Macha, tak jsme mohli i prohrávat. Díky Jirko!!! V době, kdy už i ti nejvěrnější začali být dosti skeptiční, tak přišla jednoduchá rychlá akce, na jejímž závěru byla utěšená střela Kuby Kolmiče Kollmanna, jenž nedal hostujícímu brankáři pražádnou šanci. Takže 1:0!!! Ale!!! To už byla na ukazeteli zhruba 35. minuta, a stejný stav vydržel až do minuty čtyřicáté páté, tedy do poločasu. Hubený jednogólový náskok nevoněl nejen domácímu kotli a všem fans, ale především kouči Lukáši Peatovi Kouťákovi Koutovi, jehož hlasitý přednes byl slyšet i mimo kabinu našich borců. No ale podle toho, jak jsme nastoupili do druhého poločasu, tak to asi bylo málo. Hodně málo, Lukáši, přidej volume!! Stále to bylo o tom, že si klucí mysleli, že si soupeř dá 2 vlastňáky a že snad ani nebudeme muset sprchovat. Nebýt,  nachlazeného zeleného příspěvku jednoho z našich srdcařů (Mečouna), tak umřel i náš nesmrtelný kotel. Ještě, že máme v týmu „čáru“ Davida Triangla Treglera Trégla. Jeho nechytatelná hlava po rohovém kopu se prostě nemohla zastavit nikde jinde, než v síti hostů. Takže 2:0!!!! Toto byl asi zlomový moment. Klucí se uklidnili a začali si i více věřit. No a výsledkem byla vychřice, smršť, uragán, tornádo nebo tak něco. Prostě masakr. Za 15 minut jsme dokázali hostům nasázet 5 gólů, Kolmič završil hatrick, netradiční střelec Marian Hrdlička Bureš si připsal svou první a druhou trefu v této sezóně a nakonec se dokázal prosadit i Jan Zlámačka Brepta Zlámaný. No prostě nám klucí zavřeli ústa a mohlo se jít slavit. A to jako řádně a tentokráte nám přálo i to „podělaný“ počasí. Všem děkuji za příjemně strávené sobotní odpoledne. Velmi milé bylo i to jak se o nás staraly děvčata z kotle. Stále bylo co pít a na co koukat, když zrovna klucí hráli tužku. Jedinou a velkou nebo spíše obrovskou kaňkou tohoto zápasu, bylo a je zranění našeho Pepka Šutera Černýho. Bohužel tuto sezónu už to na hřiště neklapne. Škoda a určitě všichni přejeme brzké zotavení!!!!!!!!!!

Kovanice – Všechlapy 7:0 (1:0)

Sestava: J. Mach – M. Krejčík, M. Třešňák, J. Mataj, M. Stránský, - D. Trégl, J. Černý, R. Kopecký ©,M. Bureš, J. Kollmann, J. Krátký
Střídali: J. Zlámaný, P. Kopecký, J.Soukal

Branky : Kollmann 3, Bureš 2, Trégl, Zlámaný