Datum: 27.08.2013

Titulek: rozpačitá premiéra

První utkání nedopadlo úplně podle očekávání,ale musíme hledat pozitiva a tím určitě bylo to,že se ukázaly nase MLADE PUSKY,které jak už popsal Ikona,rozhodně nezklamaly. V kotli máme také dvě nové MLADE PUSKY a to Pavlínu Dvořákovou a Andreu Suchou,které jak prokázaly, budou vítaným oživením v naší grupě.Po několika uvítacích panácích s děvčaty jsem i přes prohru odjížděl z utkání zvesela.V kase tedy máme 166 Kč.Těším se na všechny v sobotu a věřím že vytvoříme bouřlivou atmosféru a v utkání proti Seleticím urveme první tři body!!!

Datum: 27.08.2013

Vložil: Pete

Titulek: Re: rozpačitá premiéra

Děkujeme za povzbuzení a za všechny MLADÉ PUŠKY slibuji, že se budeme snažit i v dalších zápasech a ještě se budeme zlepšovat...player no.13

Titulek: turnaj v Kameňáku

Třetím místem na turnaji byla zahájena letošní sezona.Po smolné prohře s Hořátví 1-0,kdy jsme doplatili na spoustu neproměněných šancí včetně penalty, se team v zápase o třetí místo o poznání zlepšil a zvítězil 3-2 nad Stratovem.Na to,že trenér měl jěště 20 minut před losováním k dispozici dva hráče a to včetně sebe je to myslím úspěch.Situace v kotli byla ještě žalostnější.Po odvolání prvního válečníka Mečouna z kotle na plac,jsem scela osiřel.Zpočátku jsem z toho byl trochu smutný,ale po 4 Bernardech a 6ti pestrobarevných drincích se začalo vše zdát veselejší.Novým členem fanklubu a tím pádem plnokrevným kancem se stal VEJCE.Tímto mu za všechny ostatní kňoury gratuluju!!

Vložil: chorvat

Titulek: prřátelák staré gardy proti Jíkevské gardě....

pro Ikonu: Josef zasílám číslo na J.Lebdušku 776 561 811.spoj se s ním a domluvte se....Klukům z Jíkve je jedno jestli se bude hrát u nás v aréně nebo u nich.pic FANDA

Datum: 03.08.2013

Titulek: Výzva na poslední chvíli

Do odjezdu na první herní prověrku zbývají sice dvě hodiny,ale ještě se pokoušíme sehnat nějaké hráče. Když si musím brát kopačky já a Mečoun,tak je vidět,že absence opor je značná. Proto vyzývám gardisty,juniory a vůbec všechny co si chtějí kopnout za slavný FK Kovanice,at jsou dnes ve 12 hod. v Kovanicích před hospodou,nebo ve 12 30 hod.na hřišti v Kamenném Zboží!

Díky za každou posilu ,zdraví šaman klubu !

Datum: 26.07.2013

Vložil: Pete

Titulek: výjezd

Zdravím všechny, tak jsem si pozorně prostudoval soupeře pro příští ročník a vychází mi z toho boj o postup!!! Sice nám odešel nejlepší střelec, ale když se každý zlepší jen o 3 branky na sezonu, dáme mnohem víc gólů než loni. A vzhledem k tomu jak zatím probíhá letní příprava, myslím že to nebude problém :-)). Předsedo, omlouvám se ze sobotní schůze i z výjezdu do K.Zboží...Budu na dovolence s Holíkem a Ikonou, takže celé dny budeme konstruktivně diskutovat o tom, jak a co zlepšit v našem klubu.Mám trochu strach, že někdy se nám to protáhne i do brzkých ranních hodin!!! Rozhodně se ale zúčastním výjezdu na první kolo do Předhrádí. Pro předsedy klubu i fanklubu je to velice prestižní utkání, proto je potřeba naše hochy pořádně povzbudit a zahájit cestu za postupem vítězstvím!!! Všem přeji hezký víkend a těším se na Vás, ať už na hřišti, nebo v hledišti.

Sportu zdar, fotbalu zvlášť !!!

Datum: 25.07.2013

Titulek: Nevyzvednuté kšiltovky

Stále mám u sebe čtyři nevyzvednuté kšiltovky.Vezmu je tuto sobotu na schuzi ke Chlupáčovi a potřebuju je zaplatit. Objednány je mají tito výtečníci:Chmel Jirka,Srb Fanda,Gajdoš Zdeněk a Vilímek Petr.Pro připomenutí,cena je 140Kč.Poslední šanci na zakoupení kšiltovky budete pánové mít na turnaji v Kamenném Zboží v sobotu 3.8.2013.

Vložil: CHORVAT

Titulek: Re: Nevyzvednuté kšiltovky

do Kamenáku jsem nemohl z pracovních duvodů ale klidně mi ji nech u chlupače si ji tam vyzvednu a zaplatim a nebo se mi ozvi na tel 731840747 FANDA

Datum: 24.07.2013

Vložil: SKlenička

Titulek: Už aby to začlo !!!

Vítám všechny,kteří se už nemohou dočkat nové sezony jako já.
Chválím pěkné fotky z turnaje v malé kopané a děkuju všem zúčastněným členům fanklubu za pomoc při organizaci.
Novými členy fanklubu kovanických kanců se 13.7.2013 stali:Holík Petr,Komárek Martin,Zlámačka Jan a Kuny Jarda a tím pádem se konto KANEC rozrostlo na 1.171 Kč.Z těchto peněz bylo nakoupeno 33 kusů náramků v ceně 1.155 Kč. Z toho vychází,že v tuto chvíli je v kase 16 korun. Jako další bod svolávám všechny členy fanklubu tuto sobotu v 17 hodin na předsezonní poradu do hospody U Chlupáče.Hlavním a jediným bodem jednání bude výjezd našeho fanklubu na turnaj v Kamenném Zboží,který se koná 3.8.2013.

Takže Sportu Zdar a fotbalu zvlášt !!!
zdraví SKléňa

Datum: 06.07.2013

Titulek: Info ke kšiltovkám

Peníze na kšiltovky budu vybírat já s Baggiem v sobotu 13.7. na turnaji u nás před stánkem.Předběžná cena 13O-15O Kč.

1.Loučeň
 2.Jíkev