Datum: 05.10.2019

Titulek: Správní KANCI !

Kamarádi KANCI, pro takové zápasy,jako jsme odehráli v Kostelce je radost žít a fandit ! Všichni hráči makali nad 100 % a to je super sledovat ! Obdivuju i geniální tah trenérů s úmyslným vyloučením vlastního hráče ! Týmu to kupodivu pomohlo, všichni se zdravě nasrali jak ranenej kanec a Kostelka byla zahnána do kouta jak smečka vydesenejch lovících psů !!! Pepca s Petrem prostě vymysleli, že nejsnáze porazíme Kostelku v 10 ti a ono to vyšlo !!! Proti Tatcum začneme prý v devíti a do Vykane stačí když pojede 7 lidí + gólman a ten může bejt klidně plastová figurína,aby si Víta taky jeden víkend odpočinul !

Datum: 26.09.2019

Titulek: V Kostelce už to urvem !!!

Kamarádi KANCI ! Tuto sobotu zajizdime na derby utkání do Kostelky ! Doufám v hojnou účast všech KANCŮ ! Já pojedu s dědou autem a bojovou zástavu a buben samozřejmě beru ! Je potřeba naše chlapce výrazně podpořit a dohnat alespoň k bodíku !! Budou to mít těžké ale musíme už protrhnout šňůru smulovatych proher o gól a zastavit propad tabulkou !!! Těším se na Vás kamarádi a v sobotu Nazdar !!!

Datum: 20.09.2019

Titulek: Se Vsejanama to musíme urvat !!!

Kamarádi KANCI, zítra nás čeká další důležitý zápas se Vsejanama ! Jelikož jsem předevčírem ulehl se zánětem průdušek,nemohu se utkání zúčastnit.Presto věřím, že kotel bude bouřit a bude hnát naše chlapce ke třem bodům !!!

Titulek: KANCI kasa po Poděbradech

V NAŠÍ kančí kase se od minula nic nezměnilo a proto pouze připomínám, že momentálně máme 2.346 Kč !!!

Titulek: ZMĚNA !!! KANČÍ rojení

Kamarádi KANCI,na 28.9. jsme plánovali kančí pitku u Chlupáče,ale ze dvou důvodů budem asi nuceni termín přesunout na později ! Hlavní důvod je ten, že ve stejný den (28.9.2019),chce dělat náš kamarád Mára Štolator oslavu k narození synka a za druhé ,je zatím problém na rychlo sehnat levné kančí maso ! Proto myslím, že by bylo rozumnější posunout kančí hody třeba na 19.rijna po domácím zápase s Trebestovicema ?! Co vy na to kamarádi KANCI ???

Vložil: Babula

Titulek: Re: ZMĚNA !!! KANČÍ rojení

Ahoj Kančí kamarádi, ano termín máme 25 září a pokud se nám to narodí, plánuji udělat zapijení narození potomka. Jinak držte palce. Díky Štolator

Datum: 12.09.2019

Titulek: Vyloupime Poděbrady !

Kamarádi KANCI,tuto neděli zajizdime opět k venkovnímu zápasu, tentokrát do Poděbrad na Bohemii B.Opet soupeř, kterému se momentálně daří,ale my na ně umíme zahrát a proto věřím ve vyrovnaný zápas a velké drama se šťastným koncem pro nás ! Většina fanoušků pojede asi tradičně na kolech,ale já asi vezmu auto,abych mohl vzít buben a vlajku a dědu ! Jestli chce jet někdo se mnou,budu mít 2az 3 místa v autě volná! Připomínám, že výkop je už v 16:30 hod. a věřím v hojnou účast KANCŮ a tím pádem i v zisk tří bodů !!!

Titulek: KANCI kasa po Jikvi

V kančí kase máme stále 2.346 Kč, protože od minula nic nepřibylo ani neubylo.

Datum: 12.09.2019

Titulek: Zažít krachy, NEVADÍ !!!

Kamarádi KANCI, zápas v Jikvi se zpočátku vůbec nevyvijel pro nás špatně ! Po brzkém vedení ale začal mladý pán rozhodčí zkušeně pomáhat domácím a ty ve dvanácti lidech začali pomalu zurocovat svou přesilovku! Za všechny fanoušky bych chtěl i přesto hráčům poděkovat za předvedený výkon,bylo vidět, že všichni hráči odevzdali maximum a příště to už určitě na nějaký ten bod bude stačit ! Fanoušky musím také pochválit, protože ještě hodinu před výkopem to vypadalo, že pojedu do Jikve jenom já s tátou,nakonec se zjevil Kuchy,Monty,Tetos, Krejča s rodinou, Baggio s rodinou,Saska Petr,Zlamacka a mě nakonec mrzelo, že jsem nevzal buben,bojovou zástavu ani kančí kasu ! Nevadí,ale potěšila mě pochvala od hráčů hostí za fandění až do konce i za dosti nepříznivého stavu ! Vím, že pokud se prohraje,tak nikdo z hráčů nemá náladu a chce být rychle ve sprše,ale podme si dát krátkou dekovacku i po prohře, když je to odmakany,tak my jako fanoušci ji hráčům určitě doprejem ! Zazpíváme si Není nutno, není nutno,aby bylo přímo veselo ..... a půjdem na pivko !

Datum: 05.09.2019

Titulek: KANČÍ pítka u Chlupáče

Kamarádi KANCI, na sobotu 28.9.2019 je domluveno KANČÍ ROJENÍ v hospůdce u Chlupáče!! Z A Teamem se finančně podělíme 50:50 na koupi a zpracování kance, kterého už Pedro Chlupáč objednal.Bude gulášek ZDARMA pro všechny kdo chodí hrát a fandit kovanickemu fotbalu ! Věřím, že ten den zvitezime v Kostelce a pak to náležitě oslavíme ! Když v Kostelce prohrajeme,tak nám to určitě naladicku taky moc nezkazí a užijeme si to i tak.Zajistena živá hudba , Miloň s harmonikou !