Na závěr vítězně

Poslední jarní vystoupení skončilo vítězstvím našich borců na půdě Bobnic poměrem 4:1. Utkání jsme zahájili v pozměněné sestavě a na souhře to bylo občas znát. Přesto jsme se v 23. minutě ujali vedení brankou Davida "Foresta" Trégla, ten se po nezištné přihrávce od Kolmiče prosadil střelou z první. Vedení nás trošku ukolébalo a tak přišel trest, běžela 37. minuta rozhodčí v trendu právě probíhajícího světového šampionátu odpískal diskutabilní pokutový kop proti nám. Exekutor poslal Dana "Dandu" DVOŘÁKA na druhou stranu a bylo vyrovnáno. Ještě před odchodem do kabin jsme přesto mohli jít do vedením, to by, ale musel Kuba Krátký ve své šanci na malém vápně lépe trefit. Pro druhé dějství  jsme hromadně prostřídali a výkonu to prospělo. Velmi dobře se v celém zápase jevil Zdenda Gajdoš, který k obvyklé bojovnosti přidal i konstruktivní rozehrávku. Náš výkon se dále zlepšoval a na škodu bylo jen to, že jsme se nedokázali střelecky prosadit, ve svých šancích se nedokázala prosadit celá řada našich borců.  Při ojedinělé střele se zaskvěl Dan Dvořák, kdo dokázal reagovat na tečovanou střelu do protipohybu. Pak to, ale přišlo, běžela 68 minuta a Kolmič natáhl z poza vápna ke střele a svým 23. gólem sezóny poslal náš  tým do zaslouženého vedení. Jakoby z něho padl stres potom, co překonal rekord klubu ve vstřelených brankách v jedné sezóně a pálil ostrými dál. Postupně navyšoval skóre až na konečných 4:1, čímž završil svůj další Hattrick. Po závěrečném hvizdu přišlo ještě poděkování hráčů fanouškům za skvělou podporu této sezóně, ještě jednou díky všem. (HRDLIČKA)

Bobnice - KOVANICE 1:4 (1:1)

sestava : Dvořák - Kvasnička (46.Kopecký P.), Třešňák, Mataj, Stránský - Trégl (46.Soukal), Kopecký R., Gajdoš (80.Bureš), Kratochvíl (46.Krejčík) - Kollmann, Krátký (46.Leden)

branky : Kollmann 3, Trégl

žk : Stránský