Ostrá

Ostrá

V sobotu jsme přivítali na svém hřišti tým Ostré B. Hned v první minutě jsme po faulu na Petra Kuklu kopali pokutový kop, který bohužel Ondra Kubina neproměnil. Zato hosté ze svých dvou úvodních útoků skórovali a tak jsme v 10. minutě prohrávali 2:0. V dalším průběhu se hrál fotbal mezi vápny a zcela bez šancí. Až 12. minut před koncem poločasu se po nedorozumění v naší obraně dostal k samostatnému úniku hostující útočník a bezpečně ho proměnil. My jsme se do konce poločasu zmohli pouze na střelu Pepy Černého, která skončila na břevně hostujícího golmana. Ve druhém poločase jsme měli optickou převahu, která však byla pouze platonická a vůbec jsme se nedokázali dostat do zakončení. Naopak hosté se v 70. minutě dostali poprvé ve druhém poločase k nám do vápna a hned z toho byl další gól....My už jsme dokázali pouze korigovat, když se z trestného kopu trefil Pepa Černý. Za předvedený výkon js
me si bodovat nezasloužili, pokud budeme i nadále předvádět výkony bez nasazení, pohybu a touhy po vítězství, těžko budeme v dalších kolech úspěšní. Pokud se nedaří fotbalově, nebo je soupeř kvalitnější, musíme alespoň bojovat a nechat na hřišti srdce. V minulosti nás bojovnost a touha po vítězství zdobila, v mnoha zápasech jsme byli třeba horším týmem, ale dokázali jsme v nich i přesto zvítězit. Vím. že to všechno v nás stále je, jen je potřeba to v sobě probudit a dělat na hřišti věci, které si v kabině řekneme a ne se pokoušet o něco, co nám není vlastní !!!

KOVANICE - Ostrá B 1:4 (0:3)

Sestava : Dvořák - Krejčík ( 70. Suchý ), Hanuš, Kopecký ( 46. Gajdoš ), Stránský - Jelínek, Černý J., Poklop, Trégl ( 65.Černý T. ) - Kukla, Kubina ( 46. Kunc )

Branka : Černý J.