Novinky

Foto

Ve fotogalerii je pár nových kousků ze zápasu s Kněžicema.

Přípravka

V pondělí 20.května odehrála naše přípravka naprosto vyrovnané utkání v Záhornicích. Po bezgólovém prvním poločase, jsme bohužel inkasovali jediný gól. Po několika šancích na obou stranách se trefili domácí 2.minuty před koncem a na to už jsme nedokázali odpovědět. Dobré výkony podali oba brankáři. Záhornice - KOVANICE 1:0 (0:0) sestava : Fiška Filip - Krejčík Karel, Kopecký Josef, Stránský Martin, Pelant Lukáš, Prejsek Pavel, Kuzďas Vojtěch, Fadrhonc Lukáš, Král Adam, Blažek Milan, Eliáš Michal, Janďourek Šimon, Pýcha Josef

Výsledkový servis

Seletice - Opočnice 1:0 KOVANICE - Kněžice 0:2 M.Králové B - Předhrádí 2:4 Dymokury - Velenice 3:1 Jíkev - Sány 8:2 Rožďalovice B- Bobnice 0:4 Všechlapy - Budiměřice 2:6

Tak to se nepovedlo

Po dobrých jarních výkonech jsme 18.května odehráli před domácím publikem hodně nepovedené utkání proti Kněžicím. Po vcelku vyrovnaném prvním poločase, kdy jsme neproměnili pokutový kop (Gajdoš) a nastřelili tyčku (Mataj), jsme úplně vyhořeli ve druhé půli. Soupeř nás jednoznačně přehrával a rorhodl v posledních 15.minutách z trestného kopu a z penalty. Od větší pohromy nás uchránil skvěle chytající brankář Danda Dvořák. KOVANICE - Kněžice 0:2 (0:0)  sestava : Dvořák - Kopecký P.,Mataj, Šmejcký, Krejčík M.- Kopecký R.,Třešňák ( 68.Zlámaný), Gajdoš, Leden - Chmel, Kunc (72.Drahovzal) ŽK : Krejčík M., Kunc, Chmel, Dvořák

Přípravka

Ve středu 22.5. od 16.hodin se uskuteční výběrový kemp přípravek ročník 2002 a 2003 v Nymburce na Vesláku. Z našeho oddílu byli nominováni Lukáš Fadrhonc a Filip Fiška.

Přípravka

V pondělí 20.května zajíždí naše přípravka na další mistrovské utkání do Záhornic, utkání začíná v 17.00 hodin, sraz hráčů je na hřišti v 16.00 hodin !

Výsledky

Velenice - Seletice 1:3 Předhrádí - KOVANICE 0:1 Bobnice - Všechlapy 4:1 Sány - Dymokury 6:3 Budiměřice - Jíkev 0:8 Opočnice - M.Králové B 1:2 Kněžice - Rožďalovice 4:4

Nové fotky

Ve fotogalerii je pár nových fotografií přípravky z turnaje na zomce !!!

Přípravka

V pondělí 13.5. odehrála naše přípravka další mistrovské utkání v Městci Králové, ale na lídra soutěže jednoznačně nestačila. M.Králové - KOVANICE 15:2 (8:2) sestava : Fiška Filip - Krejčík Karel, Kopecký Josef, Kuzďas Vojtěch, Pelant Lukáš, Prejsek Pavel, Prejsek Adam, Pýcha Josef, Král Adam, Tettinger Petr, Hillebrant Stanislav, Janďourek Šimon, Fadrhonc Lukáš, Eliáš Michal, Blažek Milan branky : Kopecký Josef 2

Domácí prohra odčiněna

V neděli 12.května odehrál náš " A " tým další povedené utkání na hřišti v Předhrádí. Proti týmu, který oproti podzimu značně obměnil kádr, jsme odehráli vyrovnanou partii. Zejména bránění celého týmu fungovala vcelku spolehlivě, a když už něco prošlo tak vše zachránil skvěle chytající brankář Mach. Rozhodující moment utkání přišel v 18.minutě, když z trestného kopu na hranici pokutového území, propálil Tomáš Mataj vše co mu stálo v cestě a zavěsil míč pod břevno. Ve druhé půli jsme hráli ze zabezpečené obrany a podnikli několik nebezpečných brejků, z nichž hlavně šance Jardy Kunce volala po gólu. Předhrádí - KOVANICE 0:1 (0:1) sestava : Mach - Kopecký P., Šmejcký, Mataj, Krejčík M. - Leden, Třešňák, Gajdoš, Kopecký R.- Chmel, Kunc branka : Mataj ŽK : Chmel