FK  KOVANICE

Novinky

Výsledkový servis IV.třídy sk. A

Drahelice - KOVANICE B 2:1 Hradištko - Přerov B 3:2 K.Lhota B - Hořátev 2:2 Poříčany B - Tatce 3:0

Prohra "béčka" v Drahelicích

24.8. si svoji soutěžní premiéru odbylo i "B" mužstvo na hřišti v Drahelicích. Začátek utkání se našemu týmu vůbec nepovedl a už ve třetí minutě po hrubce v obraně inkasoval. Po několika slibných příležitostech, které náš tým nedokázal proměnit, přišel druhý útok domácích a druhá branka. Snížení přišlo až 6.minut před koncem když se hlavou trefil Ondra Kubina. Závěrečný nápor už ale bohužel vyrovnání nepřinesl. Drahelice - KOVANICE 2:1 (2:0) sestava : Dvořák - Soukal (46.Kopecký J.), Zlámaný, Krejčík P.(46.Drahovzal), Kopecký P. - Kratochvíl T.(75.Kulawiak), Kvasnička P., Trégl (80.De Giorgi), Kvasnička T. - Krátký (70. Jarmar), Kubina O. branka : Kubina O. žk : Kopecký P., Zlámaný

Výsledkový servis - okresní přebor

Běrunice - KOVANICE 0:2 Hrubý Jeseník - Rožďalovice 2:0 Všejany - Kostomlaty 4:0  Loučeň - Přerov 1:0 Ostrá B - Pátek 2:2 K.Lhota - M.Králové 1:0 Semice B - B.Poděbrady B 1:2

VÍTĚZNÁ PREMIÉRA

První mistrovské utkání v okresním přeboru jsme po velkých pátečních změnách odehráli 23.8. na hřišti v Běrunicích..... a premiéra to byla vítězná !!! I když hra nevypadala úplně podle představ, tak účel světil prostředky a soupeře jsme nepustili do žádné šance, ba co víc ani do střely na branku. V poli dobře hrajícího soupeře jsme dokázali ohrozit hlavně z brejkových situací. První příležitost, když hezkou přihrávku pod sebe směřoval Roman Kopecký na Kubu Kollmannna, ještě brankou neskončila, ale ve 20. minutě už si mohl náš kotel zařvat góóól když se za záda domácího brankáře trefil Kuba "Kolmič" . Do poločasu jsme ohrozili domácí branku ještě dvakrát, když se v šanci zčista jasna objevil Martin  Leden a chyběl mu jen krůček ke vstřelení branky, a tentýž hráč se prezantoval krásnou střelou z 20 metrů. Ve druhém poločase se hra příliš nezměnila domácí se tlačili do útoku, ke konci i se třemi útočníky, ale naše skvěle bránící mužstvo je do šance nepustilo. Naopak jsme byli stále...

POZOR ZMĚNA

POZOR, POZOR v sobotu 23.8. naše "A" mužstvo zajíždí na mistrovské utkání do BĚRUNIC a ne do Sadské !!! Mužstvo Sadské se vrací do I.B třídy a Běrunice se vrací do okresního přeboru a budou hrát dle losu místo Sadské !!! Odjezd hráčů a fanoušků je v 15.45 z KOVANIC !!! "B" mužstvo odjíždí z Kovanic na utkání do Drahelic v 16.hodin a sraz v Drahelicích je v 16.15 hodin !!!

Prohra "Béčka" v Opolanech

Svoji generálku odehrál i náš rezervní tým v Opolanech.  Opolany - KOVANICE B 4:2 (2:1) sestava : Dvořák - Kopecký P., Šmejcký M., Zlámaný, Soukal, Drahovzal, Leden P., Suchý P., Černý T., Kratochvíl T., Jarmar, Kulawiak, Chmel J., De Giorgi, Kollmann branky : Kratochvíl T., Jarmar

Vítězná generálka s hořkou příchutí

16.8. sehrál náš "A" tým poslední přípravné utkání na hřišti Krchleb. Vstup do utkání se nám příliš nepovedl, působili jsme ospale a špatně rozcvičení, domácí tým měl míč častěji na kopačkách, ale šance si nevytvářel. Paradoxně jsme se v první velké příležitosti objevili my když po spolupráci KUKLA - KOLLMANN trefil prvně jmenovaný z malého vápna břevno. Postupem času se hra vyrovnávala a ve 20. minutě už náš útočný tandem svoji příležitost využil a po pěkné kombinační akci skóroval Kuba Kollmann. Obrovskou kaňkou utkání bylo ve 30.minutě zranění naší letní posily Radka Růžičky, který si poranil achylovku a musel ihned na operaci do nemocnice. Po této nepříjemné situaci se první poločas dohrál bez jakýchkoli šancí. Do druhého poločasu však vlétl KOVANICKÝ URAGÁN, během 10 minut jsme hned dvakrát udeřili a domácí tým začal pomalu odpadat, naše hra už vypadala opravdu dobře a směrem dopředu jsme byli hodně nebezpeční. Postupně se trefili - dvakrát Petr Kukla, svou druhou branku v...

Info pro fanklub

Ve fotogalerii jsme založili novou podstranu "KANCI NA CESTÁCH" , posílejte mi do e-mailu fotografie z výletů a dovolených v kančím oblečení (triko nebo mikina) !!!

Poslední příprava na mistráky

O víkendu 16. a 17.8. odehrají naše týmy poslední přípravná utkání před zahájením mistrovských soutěží. "A" mužstvo zajíždí na hřiště týmu Krchleb, kde je výkop stanoven na 17.hodinu. Odjezd hráčů, funkcionářů a fanoušků je v 16.hodin z Kovanic, nebo v 16.30 hodin v Krchlebech. "B" mužstvo zajíždí v neděli na utkání do Opolan, odjezd je též v 16.hodin z Kovanic. V sobotu jste všichni zváni na oslavu narození Kubíčka Zlámaného......po zápase na hřišti !!!

Rozlosování

Své rozlosování už zná i naše přípravka. Starší přípravka začíná 1.9. na domácím stadionu proti týmu Ostré a mladší také doma ve středu 3.9. proti týmu Strak B.