FK  KOVANICE

Novinky

Vydřený bod

KOVANICE - Ostrá B 1:1 (0:1)  Lorenc - Stránský, Kukla, Černý T. - Krejčík M., Vagenknecht, Jelínek, Trégl, Dudek (55.Suchý) - Bureš (85.Poklop), Hobort (55.Mataj)  branka:Kukla  Proti kvalitnímu soupeři jsme se příliš do brankových příležitostí nedostávali, navíc jsme hned v 10.minutě inkasovali. Do poločasu nás ještě podržel skvělým zákrokem náš brankář Víťa Lorenc! Druhý poločas už byl z naší strany o něco odvážnější a nakonec jsme se v 73.minutě dočkali i vyrovnání, to když Pepa Jelínek ze standartní situace našel přesně hlavu Petra Kukly. Po naší brance jsme měli ještě jednu slibnou příležitost, ale Tomáš Mataj bohužel hostujícího brankáře nepřekonal. Posledních 15 minut bylo opět v režii hostů a nakonec jsme byli rádi za vyválčený bod.

5 banánů pro Kameňák

KOVANICE - K. Zboží 5:0 (2:0)  Lorenc - Stránský, Kukla, Krejčík M. - Jaša (75.Krátký), Vagenknecht, Jelínek, Gajdoš, Hobort - Kubina, Mataj (70.Kunc)  branky: Jelínek, Kukla, Hobort, Gajdoš, Krejčík M.   Shrnutí utkání je v sekci ROZHOVOR  - Pepa Jelínek

Mladší žáci

Opočnice/Velenice - KOVANICE 6:1 (3:0)  Rajmont - Kopecká, Skořepa, Kropáček, Jáchym, Vilímek, Pelant, Šmejcký, Blažek  branka: Pelant

Další prohra

Mcely - KOVANICE 2:1 (1:1)  Lorenc - Stránský, Krejčík L., Černý T. - Jaša, Krejčík M.(70.Dudek), Poklop, Trégl, Hobort - Růžička (40.Krejčík Matěj), Kubina  branka: Trégl  Do utkání jsme vstoupili docela slušně, dokázali jsme si vytvořit i příležitosti a dokonce se dostali do vedení, když se Radek Růžička protáhl od rohového praporku až dom pokutového území a tam předložil gólovou přihrávku Davidu Tréglovi. Ve 40.minutě se ale Radek bohužel zranil a od té doby jsme byli horším týmem a nakonec jsme neudrželi ani remízu.

Mladší žáci

KOVANICE - Sokoleč 1:4 (0:2)  Rajmont - Skořepa, Kopecká, Pelant, Vilímek, Šmejcký, Kropáček, Jáchym, Blažek  branka: Skořepa

Nedaří se nedaří

Budiměřice - KOVANICE 1:0 (0:0)  Lorenc - Stránský, Poklop (75.Kuzďas), Černý T. - Hobort (46.Krejčík M.), Vagenknecht, Jelínek (46.Krejčík L.), Trégl, Gajdoš (60.Jaša) - Kukla, Kubina      Bohužel jsme v dalším utkání dostali další lekci. Co je nám platné že po většinu utkání dokážeme držet míč, když nedokážem něco pořádného vymyslet, natož pak vystřelit na bránu! Jedna nastřelená tyč je proti soupeři z Budiměřic žalostně málo!  A  závěrem slova skvělého trenéra Ivana Hlinky "Hlavně se z toho neposrat!"

Mladší žáci

M.Králové - KOVANICE 15:1 (8:1)  Rajmont - Kopecká, Skořepa, Šťastný, Kropáček, Šmejcký, Vilímek, Jáchym, Pelant , Blažek  branka: Šťastný

To se nepovedlo

Po vítězném utkání v Krchlebech jsme dostali lekci v Křinci! O hodně mladší tým byl u všeho dříva v utkání dominoval!  Křinec - KOVANICE 5:0 (3:0)  Lorenc - Stránský (72.Soukal), Krejčík L., Černý T. - Hobort, Vagenknecht, Poklop, Vanický, Krejčík M. - Jelínek, Gajdoš

Mladší žáci

KOVANICE - Loučeň/Luštěnice 3:3 (3:1)   Rajmont - Skořepa, Kropáček, Kopecká, Pelant, Jáchym, Šťastný, Vilímek, Šmejcký, Blažek   branky: Blažek, Šmejcký, Pelant

Domácí prohra odčiněna

Po ne příliš povedeném úvodu,když jsme dostali gól hned ve druhé minutě, se náš tým nadechl k velmi dobrému výkonu!  Hned v páté minutě se dostal za obranu domácích Petr Kukla a po kličce gólmanovi načnul svůj gólový účet. Ještě před koncem prvního poločasu už jsme šli do vedení, když náš kanonýr předvedl gól ala Patrik Schick a z půlky přehodil brankáře.  Ve druhém poločase nás několikrát podržel Víťa Lorenc! My jsme hrozili hlavně z rychlých protiútoků a kdyby utkání nekazil domácí pomezní rozhodčí, mohli být dávno rozhodnuto! V 82. minutě, byl po našem dalším kontru, faulován Petr Kukla a z nařízeného pokutového kopu sám završil hattrick!  Pochvalu si zaslouží celý tým za skvěle odmakaný zápas!  Krchleby - KOVANICE 1:3 (1:2)  Lorenc - Krejčík M., Krejčík L., Gajdoš - Hobort (75.Jaša), Vagenknecht, Poklop, Trégl, Jelínek - Kukla, Kubina (89.Soukal)  branky: Kukla 3