Datum: 30.03.2020

Vložil: Franta Bláha

Titulek: Re: Fando díky !

Ahoj lidičky nažhavený na Kovanický fotbal.
Já prožívám snad největší muka za svůj život. Vždy když se začne probouzet příroda, vše začíná vonět, travička se začíná zelenat tak mě mé nohy začínají běhat samy od sebe. Ale letos jen virtuálně. Po té operaci kolena to prostě nejde a já při pokusu o běh prostě kulhám. Ale to neznamená, že bych si fotbálek nedal. A věřím, že až pomine ten blázinec s koronavirem tak si na podzim kopnu. Nyní je fakt přednější to zdraví a chce to vydržet být prostě doma. Já mám třeba velký štěstí, že mám od baráku cca 200 m les, a tak jak to jen jde vyrážím s moji princeznou na 2 hodinové procházky. No a pak na zahradě začíná být práce nad hlavu. Takže mě ten čas utíká pořád nějak moc rychle.
Vím, že psát je nuda, ale kluci pojďme udělat takovou výzvu. Každý Kovaničák co miluje fotbal zde napíše alespoň pozdrav 1x za týden. To přece umíme. Vždyť v téhle době má každý telefón před očima neustále. A psát se dá o čemkoli. Jak kdo žije, co měl dobrého k obědu. Nebo co chlapi doma vaří. Těch témat je neskutečné množství. Je nutné ty vazby mezi lidmi udržovat alespoň na dálku. No jak se vše vrátí do normálu tak to sezení na hřišti nebo u Chlupáče bude o to příjemnější.
Už se fakt moc těším. Letos mi bude 70 a tak jsem si myslel, že si i zahraju fotbal doopravdy. Doufám, že se mi to nějak podaří když budu alespoň trochu zdráv.
A co vy . Naschvál kdo napíše další. Nečtěte jen a pište. Uvidíte, že je to bezva odreagování od nynějších starostí.
Každému přeji hóóóóóóóóódně štěstíííííííííííííííííííííííííí

Přidat nový příspěvek

Okresní přebor

A mužstvo:

1.Jíkev 66:19 39
 2.Všejany 42:16 32
 3.Loučeň 36:23 23
 4.Kostomlaty 35:24 23
 5.B.Pdy. B 35:28 22
 6.KOVANICE 26:24 22
 7.Přerov 25:24 19
 8.Třebestovice 32:36 18