Šest banánů pro "Kameňák"

V pátek 25.4. odehrála svoje další utkání naše garda v Kamenném Zboží.

Prvních 10 minut se naši borci pouze zahřívali a nechali soupeře hrát s míčem na kopačkách, ale drželi je v bezpečné vzdálenosti od naši branky. Po 10 minutách po první vážnější situaci na soupeřově polovině dostal míč za obranu, v dnešním utkání hrotový útočník, Honza Zlámaný a chladnokrevně podél brankáře zavěsil. Po dalších 10 minutách jsme již vedli o dvě branky, když Martin Herčík zahrál skvěle rohový kop rovnou do branky a domácí brankář si s ním nedokázal poradit. Bohužel jsme výborně rozehraný poločas nedokázali dotáhnout do vítězného konce, a to jenom svojí nedisciplinovaností, začali jsme se hádat s protihráči a nevěnovali se hře a dostali dvě branky.

Do druhého poločasu jsme však vstoupili klidnější a hned to bylo znát, hned po pěti minutách hry udělal brankář domácích chybu a neudržel lehkou střelu, míč propadl k našemu druhému hrotu Petrovi Holému, na kterého zívala prázdná branka, a s tím už náš borec neměl problém. Poslední příležitost ke skórování jsme nabídli soupeři v 55. minutě po faulu v pokutovém území a domácí se z penalty nemýlili! Pak už přišli na řadu jen branky našeho týmu. Po krásném průniku po lajně předložil Martin Herčík gólovou chuťovku Petrovi Šmejckému, který v pohodě svoji šanci proměnil na 4:3. Na pátou branku jsme si počkali do 75. minuty když přesný pas Míli Drahovzala od poloviny hřiště, přesně posadil na hlavu Oty Koutka. A tak jak účet dnešního utkání otevřel, tak ho i uzavřel, poslední brankou utkání, po kolmici Petra Holého, Jenda Zlámaný.

Kamenné Zboží - KOVANICE 3:6 (2:2)

sestava : Dvořák - Král J., Košnar, Krejčík P., Černý V. - Šmejcký P., Koutek, Drahovzal Mil., Herčík - Holý, Zlámaný - Chmel J., De Giorgi P.

branky : Zlámaný 2, Herčík, Koutek, Šmejcký P., Holý