FK  KOVANICE

Novinky

Rozlučka

V sobotu 21.6. oslavíme veleúspěšnou sezonu 2013/2014 na hřišti v Kovanicích. Rádi bychom pozvali všechny hráče, ale samozřejmě i všechny fanoušky a sponzory, protože bez Vás by jsme byli poloviční !!! Sobotní maratón začíná v 8.30 hodin nohejbalovým turnajem !!! Takže přijďte se s námi loučit kdykoli během dne !!! Pánové přinesou lahvinku něčeho ostřejšího a protože každá sranda něco stojí, budem vybírat zhruba 150,- až 200,-KČ. Těšíme se na Vás !!!

OKRESNÍ PŘEBOR

Skvělá zpráva pro všechny příznivce fotbalu v KOVANICÍCH !!! Na dotaz ohledně postupu, který jsem poslal na OFS Nymburk jsem dostal následující odpověď : "DOBRÝ DEN, PROTOŽE VÍTĚZ SKUPINY NEMŮŽE POSTOUPIT DO OP, NAHRADÍ HO MUŽSTVO NA 2.MÍSTĚ, t.j. TJ SOKOL KOVANICE !  ANTONÍN KRUMPHOLC   SEKRETÁŘ OFS "

Na závěr vítězně

Poslední jarní vystoupení skončilo vítězstvím našich borců na půdě Bobnic poměrem 4:1. Utkání jsme zahájili v pozměněné sestavě a na souhře to bylo občas znát. Přesto jsme se v 23. minutě ujali vedení brankou Davida "Foresta" Trégla, ten se po nezištné přihrávce od Kolmiče prosadil střelou z první. Vedení nás trošku ukolébalo a tak přišel trest, běžela 37. minuta rozhodčí v trendu právě probíhajícího světového šampionátu odpískal diskutabilní pokutový kop proti nám. Exekutor poslal Dana "Dandu" DVOŘÁKA na druhou stranu a bylo vyrovnáno. Ještě před odchodem do kabin jsme přesto mohli jít do vedením, to by, ale musel Kuba Krátký ve své šanci na malém vápně lépe trefit. Pro druhé dějství  jsme hromadně prostřídali a výkonu to prospělo. Velmi dobře se v celém zápase jevil Zdenda Gajdoš, který k obvyklé bojovnosti přidal i konstruktivní rozehrávku. Náš výkon se dále zlepšoval a na škodu bylo jen to, že jsme se nedokázali střelecky prosadit, ve svých šancích se...

Trénink

Poslední trénink v sezoně bude ve čtvrtek 19.6. od 18.30 hodin !!! Přijďte si zahrát "báčko" !!!

POKUTY

Soupis pokut za jaro 2014 - splatnost na rozlučce ! Kratochvíl Tomáš  70 KČ Leden Martin  120 KČ Stránský Marek  190 KČ Trégl David  195 KČ Kuchař Michal 30 KČ Kvasnička Tomáš  235 KČ Mataj Tomáš  40 KČ Gajdoš Zdeněk  110 KČ Krejčík Martin  235 KČ Třešňák Martin  135 KČ Kopecký Pavel  90 KČ Kout Lukáš  25 KČ Krátký Jakub  60 KČ Mach Jiří  50 KČ Kollmann Jakub 120 KČ

Vysledkový servis

Bobnice - KOVANICE 1:4 Městec B - Sloveč 6:0 Všechlapy - Velenice 0:4 Seletice - Sokoleč B 2:3 Dymokury - Kněžice 3:3 Předhrádí - Budiměřice 1:5 Křečkov - Opočnice 2:0

Garda

V pátek 13. 6. odehrála naše garda další utkání, tentokrát na hřišti Sán. Nutno podotknout, že hřiště v Sánech bylo v katastrofálním stavu!!! Jak jsme se později dozvěděli, tak jim delší dobu nefunguje zavlážování. Tudíž se hrálo na betonu, z kterého sem tam koukal drn!! Do samotného utkání jsme vstoupili vlažně, nedokázali jsme si kloudně přihrát ( i vinou terénu ) a soupeř měl tudíž balón častěji na svých kopačkách. Po víceméně nudné čtvrthodince jež probíhala bez větších šancí, naskočil z lavičky Martin Leden a dvěma góly v rozmezí 5-ti minut vlil klid na naše kopačky. Nutno podoknout, že to byly naše první návštěvy soupeřova vápna. A aby sprcha pro domácí byla pořádna, o pár minut později zahrál jejich obránce ve vápně rukou...K zahrávání pokutového kopu se postavil Petr Holý a zkušeně poslal brankáře domácích k druhé tyči 3:0!!! Ve zbytku poločasu jsme byli lepším tým em, ale nedotáhli jsme několik slibných akcí a tak přišel trest. Již v nastaveném čase zahrál nešťasně rukou v...

Gratulace

Gratulujeme k narození syna Igora našemu spoluhráči a kamarádovi Michalovi Kuchařovi, hodně štěstí do života a hlavně hodně zdravíčka Vám všem !!! A Kuchy neoblíkej ho do červeno-bílého, teď se nosí spíš MODRO - ŽLUTÉ barvy KOVANIC !!!

Víkend

V pátek 13.6. odjíždí naše stará garda na utkání do Sán, které má výkop v 18.hodin. Odjezd hráčů je v 17.hodin ze hřiště v Kovanicích. V sobotu 14.6. sehraje své poslední mistrovské utkání i "A" mužstvo. V Bobnicích je výkop v 17.hodin. Odjezd hráčů a funkcionářů je v 16.hodin z Kovanic.