FK  KOVANICE

Novinky

Prohra v Poděbradech

B.Poděbrady B - KOVANICE 3:0 (1:0)   sestava: Krátký - Mataj (65.Stránský), Kukla, Vanický, Černý T.(55.Gajdoš) - Jelínek, Vagenknecht (65.ČK), Poklop, Kubina (75.Bulíř) - Černý J.- Král

Přípravka

KOVANICE - Pátek B 1:13 (1:7)  sestava: Kuchař, Kopecká, Skořepa, Šmejcký, Vilímek, Šťastný, Blažek, Kropáček, Znamenáček, Hamtil, Havlina  branka: Pelant

Přípravka

KOVANICE - Lysá 1:11 (0:6)  sestava: Kuchař, Kopecká, Skořepa, Pelant, Šmejcký, Vilímek, Havlina, Blažek,Hamtil, Šťastný, Kropáček, Znamenáček branka: Skořepa

Zasloužené vítězství

KOVANICE - H.Jeseník 3:0 (1:0)  sestava: Krátký - Mataj, Kukla, Poklop, Kopecký P. - Bulíř (60.Stránský), Vagenknecht, Černý J.(80.Holý), Jelínek - Král, Kubina   branky: Kukla, Král, Černý J.

Přípravka

Straky - KOVANICE 10:2 (5:1)  Kuchař, Kopecká, Skořepa, Šťastný, Blažek, Šmejcký, Vilímek, Kropáček, Pelant, Hamtil  branky: Šmejcký, Kopecká

Špatný výkon

Seletice - KOVANICE 5:1 (2:1)  Krátký - Kopecký P., Kukla, Mataj, Černý T. - Bulíř (60.Stránský), Černý J., Poklop, Gajdoš (75.Chmel) - Jelínek, Král J.  branka: Král J.

Garda

KOVANICE - Bobnice 2:3 (0:2)  Dvořák D. - Král J., Gajdoš M., Krejčík P., Černý V. - Drahovzal, Trégl, Kvasnička T., Jaša - Chmel, Bláha - Koutek, Dudek, Holý, Soukal   branky: Černý V., Chmel M. a jeden neuznanej Holý

Přípravka

Polaban - KOVANICE 14:3 (8:0)  Kuchař, Skořepa, Kopecká, Pelant, Šmejcký J., Vilímek M., Šťastný, Kropáček, Hamtil, Nový, Blažek  branky: Skořepa 2, Kopecká

Ztráta dvou bodů

„Pětadvacet minut to bylo na jednu bránu, měli jsme šance, ale nic jsme nevytěžili. Pak se z toho stala holomajzna, my jsme přestali hrát. Nemělo to nic společného s okresním přeborem. Přesto jsme dva nula vedli, ale v závěru jsme nechali soupeře hloupě vyrovnat,“ popisoval průběh střetnutí jeden z kovanických trenérů Lukáš Kout. „Čekal jsem debakl. Dvacet minut jsme byli horší, ale pak se hra srovnala. Začali jsme hrát po zemi a více běhat. Po druhém gólu jsme neměli co ztratit, kluci jezdili a po tlaku vyrovnali. Z minima jsme vytěžili maximum,“ byl s bodem spokojený trenér Běrunic Marek Mašinda. Branky: 34. Trégl, 65. Vanický – 74. a 89. Vaňura. Poločas: 1:0. Kovanice: Krátký – Vanický, Kukla, Gajdoš (75. Kopecký), Trégl – Mataj, J. Černý, Poklop, Velechovský (85. Stránský) – Kubina (74. Bulíř), Král. Běrunice: K. Chrastný – Poláček, P. Hála, Čížek, Pilař (17. Ouzký) – R. Černý, L. Hála, M. Chrastný,...

Běrunice

V sobotu 2.9. hrajeme na domácím stadionu od 17.hodin proti týmu Běrunic! Sraz hráčů je v 16.15 hodin!